TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Jo vetëm Maradona, të gjithë kundër Icardi-Wanda: Duhet t’ju vijë turp!

BalkanWeb - 14.02.2018

Jo pak personazhe të njohura dolën kundër çiftit Mauro Icardi-Wanda Nara kur këta të fundit zyrtarizuan lidhjen e tyre vite me parë. Ndërkohë që një legjendë si Maradona ka shfrytëzuar thuajse çdo ...

Raiola u mundua t'ia largonte nga koka Wandan Icardit, por nuk ia doli

Albeu.com - 14.02.2018

Sipas Corriere dello Sport, Raiola tentoi ta transferonte Icardin te Manchesteri, ai gjithashtu dëshironte të bëhej dhe vetë agjent i sulmuesit argjentinas.

Zbulohet transferimi i verës, Icardi në Premierligë

Lajmi.net - 14.02.2018

Sipas "Corriere dello Sport", Icardi ka gjasa reale të transferohet te Manchester United në verë. Mauro Icardi mund të përfundojë në Premierligë. Sipas “Corriere dello Sport”, Icardi ka gjasa reale ...

Raiola tentoi ta transferojë Icardin te Unitedi

Telegrafi - 14.02.2018

Raportohet se Mino Raiola tentoi të transferojë Mauro Icardin te Manchester Unitedi, por sulmuesi nuk dëshironte të ndërronte agjentët. Kapiteni i klubit italian ka agjent gruan e tij, Wandan, dhe ...

Ndërhyn Raiola, i ofron Icardit kalimin te Manchester United

BalkanWeb - 14.02.2018

Mino Raiola dëshiron të veprojë si një ndërmjetës, për ta dërguar Mauro Icardin te Manchester United në verë, raporton “Corriere dello Sport”. Superagjenti i futbollit duket se synon të marrë ...

Plani i Mino Raiolas për ta transferuar Icardin në Manchester United

Zhurnal - 14.02.2018

Plani i Mino Raiolas për ta transferuar Icardin në Manchester United Minoa Raiola dëshiron të veprojë si ndërmjetës për ta transferuar Mauro Icardin në Manchester United gjatë kësaj vere, raporton ...

Interi kërkon që ta anulojë klauzolën e Icardit, në plan rritja e pagës së lojtarit

Telegrafi - 14.02.2018

Interi është duke e shikuar mundësinë që ta largojë klauzolën e Mauro Icardit nga kontrata e tij, duke i rritur rrogën. Sulmuesi ka një klauzolë prej 90 milionë euro, që është valide deri në korrik, ...

Marrëveshja e re Inter-Icardi, ja çfarë kërkon Wanda Nara

SuperSport - 14.02.2018

Inter dhe Mauro Icardi kanë nisur bisedimet për kontratën e re. Sikurse ishte parashkuar, sapo u mbyll merkatoja e janarit, Piero Ausilio ka patur kontaktet e para me menaxheren dhe njëkohësisht ...

Icardi në bisedime me top klubin e Evropës

Lajmi.net - 14.02.2018

Inter dhe Mauro Icardi në bisedime për kontratën e re. Inter ka përshpejtuar bisedimet për vazhdimin e kontratës me Mauro Icardin. E përditshmja sportive italiane “Tuttosport” shkruan se klubi ...

Raiola tentoi ta transferojë Icardin te Unitedi

Almakos - 14.02.2018

Raportohet se Mino Raiola tentoi të transferojë Mauro Icardin te Manchester Unitedi, por sulmuesi nuk dëshironte të ndërronte agjentët. Kapiteni i klubit italian ka agjent gruan e tij, Wandan, dhe ...

Interi kërkon që ta anulojë klauzolën e Icardit, në plan rritja e pagës së lojtarit

Almakos - 14.02.2018

Interi është duke e shikuar mundësinë që ta largojë klauzolën e Mauro Icardit nga kontrata e tij, duke i rritur rrogën. Sulmuesi ka një klauzolë prej 90 milionë euro, që është valide deri në korrik, ...

Zbulohet marrveshja e re Inter - Icardi për rinovimin e kontratës

Albeu.com - 14.02.2018

Inter dhe Mauro Icardi kanë nisur bisedimet për kontratën e re. Sikurse ishte parashkuar, sapo u mbyll merkatoja e janarit, Piero Ausilio ka patur kontaktet e para me menaxheren dhe njëkohësisht ...

Raiola tentoi që ta transferonte Icardin tek Manchester United

Albeu.com - 14.02.2018

Raportohet se Mino Raiola tentoi të transferojë Mauro Icardin te Manchester Unitedi, por sulmuesi nuk dëshironte të ndërronte agjent ët. Kapiteni i klubit italian ka agjent gruan e tij, Wandan, dhe ...

Marrëveshja e re Inter-Icardi, ja çfarë kërkon Wanda Nara

Lajmi.net - 14.02.2018

Mauro Icardi dhe Inter në bisedime për vazhdimin e kontratës në Giuseppe Meazza. Inter dhe Mauro Icardi kanë nisur bisedimet për kontratën e re. Sikurse ishte parashkuar, sapo u mbyll merkatoja e ...

Marrëveshja e re Inter-Icardi, ja çfarë kërkon Wanda Nara

Shqipmedia - 14.02.2018

Inter dhe Mauro Icardi kanë nisur bisedimet për kontratën e re. Sikurse ishte parashkuar, sapo u mbyll merkatoja e janarit, Piero Ausilio ka patur kontaktet e para me menaxheren dhe njëkohësisht ...