TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rakitic: Dua të transferohem te kjo skuadër

Lajmi.net - 03.12.2019

Reprezentuesi kroat po kalon një periudhë të vështirë te Barcelona këtë sezon, nën drejtimin e Erneto Valverde. 32 vjeçari gjatë karrierës së tij te Barcelona ka fituar katër tituj të La Ligas dhe një Ligë të Kampionëve, por me ardhjen e Valverdes ...

Rakitic: Do qëndroja te Barça vetëm për këtë

Lajmi.net - 02.12.2019

Kroati startoi vetëm për herë të dytë këtë edicion dhe për të parën herë që nga shtatori në fitoren 1-0 të së dielës ndaj Atletico Madrid. Rakitic, i cili ka qenë te Barca që prej vitit 2014, tha se dëshironte të qëndronte në ‘Camp Nou’, nëse do të ...

Rakitic e paralajmëron Barcelonën: Qëndroj vetëm nëse luaj

Gazeta Express - 02.12.2019

Ivan Rakitic është i hutuar me gjendjen në të cilën ndodhet momentalisht në Barcelonë, duke thënë se dëshiron të luajë më shumë dhe se nuk ka vend më të mirë për ta ërë atë se te gjiganti i La Ligës.

Rakitic i bën "presion" Barcelonës: Qëndroj vetëm nëse luaj

Albeu.com - 02.12.2019

Ivan Rakitic është i hutuar me gjendjen në të cilën ndodhet momentalisht në Barcelonë, duke thënë se dëshiron të luaj ë më shumë dhe se nuk ka vend më të mirë për ta ërë atë se te gjiganti i La Ligës.

Rakitic e paralajmëron Barcelonën: Qëndroj vetëm nëse luaj

Zhurnal - 02.12.2019

Ivan Rakitic është i hutuar me gjendjen në të cilën ndodhet momentalisht në Barcelonë, duke thënë se dëshiron të luajë më shumë dhe se nuk ka vend më të mirë për ta ërë atë se te gjiganti i La Ligës.

Rakitic befason me skuadrën ku kërkon të transferohet

Syri.net - 03.12.2019

Ivan Rakitic është i interesuar për një rikthim emocionues tek ish-skuadra e tij, Sevilla. Kroati po kalon një periudhë të vështirë te Barcelona këtë sezon nën drejtimin e Erneto Valverde.