TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ambasadori akrobat takon ministrin Cakaj; bën sërish “ritualin” e vertikales

Top Channel - 11.09.2019

Shefi i zyrës së Ballkanit në Ministrinë e Jashtme të Izraelit, ambasadori Dan Oryan, pasi përcolli në aeroportin “Ben Gurion” ministrin e Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakaj nuk nguroi të realizonte ...

Izrael, Cakaj-Hanegbi, në fokus përgatitjet e Shqipërisë për Konferencën e Grupit të Mesdheut

Botasot - 11.09.2019

Gjatë qëndrimit të tij në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, u prit në një takim nga Ministri për Bashkëpunim Rajonal i Izraelit, Tzachi Hanegbi.

Shqipëria përgatitje për Konferencën e Grupit të Mesdheut

Medial - 11.09.2019

TIRANË, 11 Shtator /MEDIAL/ -Përgatitja e Shqipërisë për Konferencën e Grupit të Mesdheut më 24 dhe 25 tetor ishte në qendër të një takimi që Ministri në detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent ...

Ministri Cakaj nderon viktimat e Holokaustit në Izrael

Zhurnal - 11.09.2019

Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, zhvilloi një vizitë në Muzeun e Holokaustit “Yad Vashem” në Jeruzalem ne kuader te vizites se tij ne Izrael.

Kurorë shqiptare në Yad Vashem

Top Channel - 11.09.2019

Gjatë qëndrimit në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, zhvilloi një vizitë në Muzeun e Holokaustit “Yad Vashem” në Jeruzalem.

Përgatitjet e Shqipërisë për Konferencën e Grupit të Mesdheut, Cakaj takon ministrin izraelit

Medial - 11.09.2019

Burimi: https://www.balkanweb.com/ ©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni ...

Gent Cakaj viziton murin e lotëve në Izrael, ç’dëshirë shprehu ministri mes gurëve dhe kush e shoqëronte? (FOTO)

SOT - 10.09.2019

Ministri i Jashtëm, Gent Cakaj nisi një vizitë zyrtare në Izrael dhe në një foto të postuar në rrjetet sociale shihet në Murin Perëndimor të vjetër të Jeruzalemit.

Gent Cakaj në Jerusalem në murin e lotëve. Cila ka qenë dëshira e ministrit e vendosur mes gurëve?

Top Channel - 10.09.2019

Ministri i Jashtëm, Cakaj nisi një vizitë zyrtare në Izrael dhe në një foto të postuar në rrjetet sociale shihet në Murin Perëndimor të vjetër të Jeruzalemit.

Përgatitjet e Shqipërisë për Konferencën e Grupit të Mesdheut, Cakaj takon ministrin izraelit

BalkanWeb - 11.09.2019

Gjatë qëndrimit të tij në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, u prit në një takim nga Ministri për Bashkëpunim Rajonal i Izraelit, Tzachi Hanegbi.

Një kurorë shqiptare në “Yad Vashem”, Cakaj nderon viktimat e Holokaustit në Izrael

BalkanWeb - 11.09.2019

Gjatë qëndrimit në Izrael, Ministri në Detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, zhvilloi një vizitë në Muzeun e Holokaustit “Yad Vashem” në Jeruzalem.

Gent Cakaj në Jerusalem në murin e lotëve. Cila ka qenë dëshira e ministrit e vendosur mes gurëve?

Zeri - 10.09.2019

Ministri i Jashtëm, Cakaj nisi një vizitë zyrtare në Izrael dhe në një foto të postuar në rrjetet sociale shihet në Murin Perëndimor të vjetër të Jeruzalemit.