TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

U dënua për shpifje, reagon Vokshi: Veliaj dhe Rama nuk më ndalin, do ta zhbëj atë vendim

Albeu.com - 10.10.2019

Ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi ka reaguar pasi u dënua për shpifje nga ana e Gjykatës, duke e detyruar që ti paguajë 1 milionë lekë kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj .

Veliaj fiton gjyqin, dënohet për shpifje Albana Vokshi

Albeu.com - 10.10.2019

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka fituar gjyqin që kishte për shpifje me ish-deputeten e PD-së Albana Vokshi. Kjo e fundit është dënuar me 1 milionë lekë gjobë për shpifje .

Veliaj fiton gjyqin, Gjykata e Tiranës dënon për shpifje ish-deputeten e PD, Albana Vokshi

Top Channel - 10.10.2019

Gjykata e rrethit gjyqësor Tiranë ka dënuar sot ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj.

Veliaj fiton gjyqin ndaj Vokshit, ish-deputetja e PD-së dënohet me gjobë për shpifje

Java News - 10.10.2019

Gjykata e rrethit gjyqësor Tiranë ka dënuar sot ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj.

Gjykata e Tiranës dënon për shpifje ish-deputeten e PD, Albana Vokshi

Gazeta Express - 10.10.2019

Gjykata e rrethit gjyqësor Tiranë ka dënuar sot ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj.

Gjykata e Tiranës dënon për shpifje ish-deputeten e PD Albana Vokshi

Gazeta Tema - 10.10.2019

Vendimi u mor paraditen e sotme dhe sipas verdiktit të gjykatës, ish-deputetja e PD-së, i detyrohet t’i paguajë një dëmshpërblim moral prej 1 milion lekësh kryetarit të Bashkisë së Tiranës.

Veliaj fiton gjyqin, Gjykata e Tiranës dënon për shpifje ish-deputeten e PD, Albana Vokshi

Zeri - 10.10.2019

Gjykata e rrethit gjyqësor Tiranë ka dënuar sot ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj.

Nën akuzën për shpifje ndaj Veliajt, Gjykata e Tiranës merr vendimin për ish-deputeten Albana Vokshi

SOT - 10.10.2019

Gjykata e rrethit gjyqësor Tiranë ka marrë vendimin sot për ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi e cila akuzohet për shpifje ndaj kryebashkiakut, Erion Veliaj.

Veliaj fiton gjyqin, Gjykata e Tiranës dënon për shpifje ish-deputeten e PD, Albana Vokshi

Botasot - 10.10.2019

Gjykata e rrethit gjyqësor Tiranë ka dënuar sot ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj.

“Prindërve po u merren të dhënat pesonale” Gjykata: Albana Vokshi shpifi ndaj kryebashkiakut

BalkanWeb - 10.10.2019

Gjykata e Tiranës ka dënuar sot ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj.

Gjyqi me Veliajn/ U dënua nga Gjykata e Tiranës për shpifje, reagon Vokshi: Vendim absurd

Top Channel - 10.10.2019

Fill pasi Gjykata e Tiranës dënoi sot ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar vetë ajo.

“Prindërve po u merren të dhënat pesonale” Gjykata: Albana Vokshi shpifi ndaj kryebashkiakut

Medial - 10.10.2019

Gjykata e Tiranës ka dënuar sot ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj.

Gjyqi me Veliajn/ U dënua nga Gjykata e Tiranës për shpifje, reagon Vokshi: Vendim absurd

Botasot - 10.10.2019

Fill pasi Gjykata e Tiranës dënoi sot ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar vetë ajo.

Gjyqi me Veliajn, Vokshi: Drejtësia e frikësuar deri në palcë nga vettingu, askush nuk ma mbyll gojën

BalkanWeb - 10.10.2019

Ish-deputetja Albana Vokshi ka reaguar lidhur me vendimin e gjykatës së Tiranës, e cila vendosi ta shpallë atë fajtore në procesin ndaj kryebashkiakut Veliaj.

Veliaj fiton gjyqin, Gjykata e Tiranës dënon për shpifje Albana Vokshin

Durres Lajm - 10.10.2019

Gjykata e rrethit gjyqësor Tiranë ka dënuar sot ish-deputeten e Partisë Demokratike, Albana Vokshi për akuzën e shpifjes ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj.

U dënua për shpifje ndaj Veliajt, reagon Albana Vokshi dhe zbulon lëvizjen e radhës të PD: S’ma mbyllin gojën, kam ...

SOT - 10.10.2019

Gjykata e rrethit gjyqësor Tiranë e ka dënuar sot ish-deputeten Albana Vokshi për shpifje ndaj kryebashkiakut Erion Veliaj dhe do t’i detyrohet t’i paguajë 1 milionë lekë.

Gjyqi me Veliajn, Vokshi: Drejtësia e frikësuar deri në palcë nga vettingu, askush nuk ma mbyll gojën

Medial - 10.10.2019

Ish-deputetja Albana Vokshi ka reaguar lidhur me vendimin e gjykatës së Tiranës, e cila vendosi ta shpallë atë fajtore në procesin ndaj kryebashkiakut Veliaj.

E dënoi gjykata për shpifje, Albana Vokshi: Nuk ma mbyllin dot gojën, ka dokumente të tjera

Gazeta Express - 10.10.2019

Ish-deputetja demokrate Albana Vokshi ka reaguar pasi gjykata e dënoi për shpifje kundër kryetarit të bashkisë së kryeqytetit Erion Veliaj. Demokratja akuzon gjyqtaren që dha vendimin dhe thotë se do ...

Humbi gjyqin ndaj Veliajt, Vokshi: Askush nuk ma mbyll gojën!

Durres Lajm - 10.10.2019

Veliaj fiton gjyqin, Gjykata e Tiranës dënon për shpifje Albana Vokshin Ish-deputetja Albana Vokshi ka reaguar lidhur me vendimin e gjykatës së Tiranës, e cila vendosi ta shpallë atë fajtore në ...