TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Almeda Abazi: Si i humba 8 kilogramë pas lindjes së djalit

Lajmi.net - 12.06.2019

Ish- Miss Shqipëria, Almeda Abazi, tashmë bashkëshortja e aktorit turk Tolgahan Sayisman me të cilin e ka edhe një djalë, shkruan lajmi.net. Por Almeda, për dallim nga femrat e tjera nuk e ka pasur ...

Almeda Abazi tregon si i humbi 8 kilogramë pas lindjes së djalit

BalkanWeb - 12.06.2019

Një nga problemet më të mëdha të femrave pas shtatzënisë, është rënia në peshë. Gjatë pritjes së ëmbël në përgjithësi, vajzat shtojnë në peshë. Mirëpo, duhet vullnet për t’u rikthyer edhe një herë në ...

A do ta mësosh djalin ta urrejë Serbinë? Fansat e nervozojnë Almedën

Gazeta Express - 12.06.2019

Almeda Abazi ka pak javë që është bërë nënë për herë të parë, shkruan GazetaBlic. Bukuroshja shqiptare solli në jetë djalin të cilin ajo dhe Tolgahan Sayisman e pagëzuan me emrin Efehan.

“A do ta mësosh djalin ta urrejë Serbinë?”, Almeda Abazi i kthehet ashpër ndjekësit

Lajmi.net - 11.06.2019

Modelja shqiptare, Almeda Abazi, është treguar sërish e hapur me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo sërish ka lënë hapsirë për pyetje të ndryshme të cilat ata mund t’ia dërgojnë ...

Almeda Abazi flet për ndjenjën e të bërit nënë: Djalit i flas dhe i këndoj vetëm shqip

Telegrafi - 11.06.2019

Modelja, aktorja, prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja shqiptare, Almeda Abazi, para një muaji u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori turk Tolgahan Sayisman, mirëpritën ...

‘Çënari’ ja shpreh dashurinë Almedës në gjuhën shqipe

Botasot - 11.06.2019

Aktori turk Tolgahan Sayisman është mjaft i dashur për publikun shqiptarë i njohur me rolin e ‘Çënarit’. Ai tash e një kohë është i martuar me bukuroshen shqiptare Almeda Abazi.

Rrëfehet për herë të parë Almeda Abazi pas lindjes (FOTO)

Tetova Sot - 11.06.2019

Një muaj modelja Almeda Abazi së bashku me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi një djalë që çifti vendosi ta pagëzonte me emrin e veçantë Efehan.

Almeda Abazi befason ndjekësit, ndan me ta të pathënat e jetës (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.06.2019

Almeda Abazi është një nga moderatoret më të dashura pur publikun shqiptar, atë turk dhe jo vetëm. Rreth një muaj më parë, ajo u bë nënë për herë të parë e një djali të quajtur Efehan.

Për mamat e reja; Almeda Abazi rrëfen si i humbi 8 kilogramë vetëm një muaj pas lindjes!

Botasot - 11.06.2019

Pikë së pari; asgjë nuk është më rëndësishme se krijesa që keni sjellë në jetë, ndaj më shumë se çdo gjë shijoni ndjesinë e bukur të të qenit nënë! Megjithatë edhe nëse ndajmë apo lexojmë eksperienca ...

Shqip apo turqisht, Almeda Abazi tregon se në çfarë gjuhe do t’i flasë djalit

Gazeta Express - 11.06.2019

Modelja e njohur shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman, para një muaji u bënë prindër për herë të parë. Çifti i njohur u bekua me një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin ...

“Efehanit i flas dhe i këndoj vetëm shqip”, Almeda flet për ndjenjën e të bërit nënë

Lajmi.net - 11.06.2019

Almeda Abazi ka pak kohë që u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë Efehanin, shkruan lajmi.net. Bukuroshja shqiptare së fundi u përgjigj në pyetjet e ndjekësve, të cilët ishin kureshtar të ...

Almeda Abazi tregon sekretin! Si humbi kilet e tepërta të shtatzënisë pa dietë dhe palestër

Gazeta Express - 11.06.2019

Aktorja e njohur shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman u bënë prindër të një djali të vogël të quajtur Efehan. Aktorja ka ndarë disa momente të veçanta me vogëlushin e saj ...

Një muaj pas lindjes, Almeda Abazi tregon se si humbi 8 kg

Mapo - 11.06.2019

Ish-Miss Shqipëria, Almeda Abazi dhe aktori i famshëm turk Tolgahan Sayisman u bënë një muaj më parë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Efehan.

Aktori turk në formë të mirë fizike, ja si e thërret Almeda Abazi

Lajmi.net - 10.06.2019

Almeda Abazi është duke i kaluar disa ditë pushimi së bashku me burrin dhe birin e saj, shkruan lajmi.net. Ajo nuk ka hezituar të publikojë fotografi nga pushimet, e kësaj here ajo ka publikuar pamje ...

“A do ta mësosh djalin ta urrejë Serbinë?”, Almeda Abazi i kthehet ashpër ndjekësit

Ina - 12.06.2019

Modelja shqiptare, Almeda Abazi, është treguar sërish e hapur me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo sërish ka lënë hapsirë për pyetje të ndryshme të cilat ata mund t’ia dërgojnë ...

Çënari’ ja shpreh dashurinë Almedës në gjuhën shqipe

Tetova Sot - 11.06.2019

Aktori turk Tolgahan Sayisman është mjaft i dashur për publikun shqiptarë i njohur me rolin e ‘Çënarit’. Ai tash e një kohë është i martuar me bukuroshen shqiptare Almeda Abazi.

Për mamat e reja; Almeda Abazi rrëfen si i humbi 8 kilogramë vetëm një muaj pas lindjes!

Tetova Sot - 11.06.2019

Pikë së pari; asgjë nuk është më rëndësishme se krijesa që keni sjellë në jetë, ndaj më shumë se çdo gjë shijoni ndjesinë e bukur të të qenit nënë! Megjithatë edhe nëse ndajmë apo lexojmë eksperienca ...

“Efehanit i flas dhe i këndoj vetëm shqip”, Almeda flet për ndjenjën e të bërit nënë

Zhurnal - 11.06.2019

Almeda ka treguar shumëçka rreth foshnjës së saj. Almeda Abazi ka pak kohë që u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë Efehanin, shkruan lajmi.net.Bukuroshja shqiptare së fundi u përgjigj në ...

Almeda Abazi tregon sekretin! Si humbi kilet e tepërta të shtatzënisë pa dietë dhe palestër

Zhurnal - 12.06.2019

Aktorja e njohur shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman u bënë prindër të një djali të vogël të quajtur Efehan. Aktorja ka ndarë disa momente të veçanta me vogëlushin e saj ...