TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Skandali me Unazën e Madhe, Kryemadhi- prokurorisë: Të nisë hetimi për kë vjedhje

Gazeta Express - 07.12.2018

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi i ka kërkuar Prokurorisë shqiptare që të nisë menjëherë hetimin për projektin e dyshimtë të Unazës së Madhe në Tiranë, projekt i cili ka nxjerrë dhe pritet të nxjerrë ...

Unaza e Re, Monika Kryemadhi thirrje Arta Markut: Nis urgjent hetimet, pabarazia para ligjit quhet diskriminim

Gazeta Tema - 07.12.2018

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi i ka bërë sot thirrje prokurorisë të nisë hetimet për projektin e Unazës së Madhe. Duke iu referuar dokumenteve të publikuara në ...

Unaza e Re, Kryemadhi: Prokuroria të hetojë projektin korruptiv dhe racist

Java News - 07.12.2018

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi i është rikthyer sërish projektit të Unazës së Re, duke i bërë thirrje prokurorisë të hetojë mbi projektin, të cilin ajo e quajti famëkeq dhe racist “Tenderi i ...

Skandali me Unazën e Madhe, Kryemadhi- prokurorisë: Të nisë hetimi për kë vjedhje

Botasot - 07.12.2018

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi i ka kërkuar Prokurorisë shqiptare që të nisë menjëherë hetimin për projektin e dyshimtë të Unazës së Madhe në Tiranë, projekt i cili ka nxjerrë dhe pritet të nxjerrë ...

Skandali me Unazën, Kryemadhi: Të hetojë Prokuroria

Durres Lajm - 07.12.2018

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi i ka bërë sot thirrje prokurorisë të nisë hetimet për projektin e Unazës së Madhe. Duke iu referuar dokumenteve të publikuara në ...

Skandali me Unazën e Madhe, Kryemadhi: Prokuroria të hetojë vjedhjen

Top Channel - 07.12.2018

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi i ka kërkuar Prokurorisë shqiptare që të nisë menjëherë hetimin për projektin e dyshimtë të Unazës së Madhe në Tiranë, projekt i cili ka nxjerrë dhe pritet të nxjerrë ...