TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shqiptarja u përdhunua nga 20 burra njëkohësisht, 10 vite makth nga romanca jashtëmartesore

Durres Lajm - 14.08.2019

Një vajzë shqiptare është përdhunuar për 10 vjet me radhë duke kaluar tortura të njëpasnjëshme. Mediat italiane shkruajnë se gjithçka nisi me një lidhje jashtëmartesore midis vajzës me origjinë ...

Shqiptarja rrëfen tmerrin e lidhjes jashtëmartesore, si u shndërrua një marrëdhënie sentimentale në 10 vjet tortura dhe ...

SOT - 14.08.2019

Një grua me origjinë shqiptare ka denoncuar në polici tmerrin e përjetuar për 10 vite me radhë, nga një burrë me të cili krijoi lidhje jashtëmartesore.

10 vite e dhunuar, abuzime seksuale nga 20 persona njëkohësisht, historia tragjike e një gruaje shqiptare në Itali

Gazeta Express - 14.08.2019

Mediat italiane shkruajnë sot për një ngjarje të rëndë të shtrirë 10 vite në kohë që i ka ndodhur një gruaje shqiptare. Vetëm pas dhjetë vjet torturash dhe abuzime në grup zonja me origjinë shqiptare ...

Historia e tmerrshme e vajzës shqiptare, pas një lidhje jashtëmartesore: E detyronin të shkonte me 20 meshkuj ...

Gazeta Tema - 14.08.2019

Mediat italiane shkruajnë sot për një histori të tmerrshme që ka përjetuar një e re shqiptare, emri i të cilës nuk dihet. Ajo është përdhunuar për 10 vjet me radhë, dhe më në fund ka gjetur guximin ...