TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Po bënte video provokuese, Encës i ndodhi e papritura

Gazeta Express - 11.09.2019

Enca Haxhia publikoi një video provokuese nga pushimet. Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një video nga pushimet, në të cilën erdhi shumë joshëse Këngëtarja po shijon pushimet në Belek të Turqisë, ...

Po bënte video provokuese, Encës i ndodhi e papritura

Botasot - 11.09.2019

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një video nga pushimet, në të cilën erdhi shumë joshëse. Këngëtarja po shijon pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa nuk heziton të shfaqet joshëse në imazhet që i ...

Po bënte video provokuese, Encës i ndodhi e papritura

Zeri - 11.09.2019

Enca Haxhia publikoi një video provokuese nga pushimet. Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një video nga pushimet, në të cilën erdhi shumë joshëse, shkruan lajmi.net.

Po bënte video provokuese, Encës i ndodhi e papritura

Lajmi.net - 11.09.2019

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një video nga pushimet, në të cilën erdhi shumë joshëse, shkruan lajmi.net. Këngëtarja po shijon pushimet në Belek të Turqisë, ndërsa nuk heziton të shfaqet joshëse ...

Është në pushime, por Enca nuk ndalon së bëri këtë gjë

Lajmi.net - 10.09.2019

Enca Haxhia pas shumë angazhimeve në muzikë, ka nisur më në fund pushimet, shkruan lajmi.net. Këngëtarja nuk i ka kursyer fotografitë joshëse në pushimet, në të cilat shfaq format perfekte trupore.

Enca provokon me gjoksin në një video nga pishina

Botasot - 10.09.2019

Enca Haxhia ka publikuar video atraktive nga pushimet. Enca Haxhia ka nisur pushimet dhe ka publikuar pamjet e para nga vendi ku po qëndron. Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, ...