TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Skandali në Fiks Fare/ Gjyqtarët “dënojnë” avokatin, Dhoma e Avokatisë: Gjyqtarët shkelën ligjin, avokatit nuk i është ...

Top Channel - 11.09.2019

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së mërkurës një skandal në Gjykatën e Apelit Shkodër. Tre gjyqtarët Marina Raboshta, Valbona Vata dhe Astrit Kalaja nuk lejuan një avokat që të marrë pjesë në seancë, ...

Skandal: 6 mijë euro gjyqtarëve për të mbyllur çështjen

Lajmi.net - 09.09.2019

Investigimi ka zbuluar se për këta gjyqtarë janë marrë 6 mijë euro, ku nëpërmjet kamerave të fshehta është zbuluar i gjithë mekanizmmi Qytetari Kastrijot Sula ankohet në Fiks fare për mos mbylljen e ...

Fiks Fare: Me 6 mijë euro u pushua hetimi për të pandehurin e hashashit

Top Channel - 10.09.2019

Përmes një investigimi Fiks Fare denoncoi veprimet e një avokati i cili duke ndërmjetësuar si sekser me gjyqtarët e gjykatës së Kurbinit, arriti të lironte dhe të pushonte hetimin për një të pandehur ...

Skandali/ 6 mijë euro gjyqtarëve për të mbyllur çështjen

BalkanWeb - 09.09.2019

Fiks Fare denoncoi sot veprimet e një avokati i cili duke bërë sekserin e gjyqtarëve të gjykatës së shkallës së parë të Kurbinit, arriti të lironte dhe të pushonte hetimin për një të pandehur të ...

Skandali në Fiks Fare/ Gjyqtarët “dënojnë” avokatin, Dhoma e Avokatisë: Gjyqtarët shkelën ligjin, avokatit nuk i është ...

Gazeta Tema - 11.09.2019

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së mërkurës një skandal në Gjykatën e Apelit Shkodër. Tre gjyqtarët Marina Raboshta, Valbona Vata dhe Astrit Kalaja nuk lejuan një avokat që të marrë pjesë në seancë, ...