TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Festa e SHBA/ Monika Kryemadhi “këshillohet” me klerikët

Top Channel - 11.07.2019

Festa e SHBA po shfrytëzohet nga të ftuarit për tu takuar e biseduar me njëri-tjetrin. Siç shihet nga foto shefja e LSI, Monika Kryemadhi e veshur me një stil modern ka preferuar të flasë gjatë me dy ...

Opozita në zgjedhje me Ramën 13 tetor? Ish-deputeti i LSI zbardh skenarin

SOT - 11.07.2019

I pyetur nëse data 13 tetor është e përshtatshme për të shkuar opozita në zgjedhje, ish-deputeti Përparim Spahiu u përgjigj se pas shkeljes së rëndë që i është bërë votës së lirë të shqiptarëve ...

Konfirmohen përçarjet në opozitë, PD larg koalicionit me LSI nëse shkohet në zgjedhje, Kryemadhi në alarm nga ...

SOT - 11.07.2019

Rikthehen krisjet brenda opozitës. Ditët e fundit Partia Demokratike është distancuar nga 13 tetori i dekretuar nga presidenti Ilir Meta si datë kur duhet të mbahen zgjedhjet lokale.

“Fallxhorja” Monika Kryemadhi “këshillohet” me klerikët

Gazeta Tema - 11.07.2019

Festa e SHBA po shfrytëzohet nga të ftuarit për tu takuar e biseduar me njëri-tjetrin. Siç shihet nga foto shefja e LSI, Monika Kryemadhi e veshur me një stil modern ka preferuar të flasë gjatë me dy ...

Kryemadhi: Jemi në negociata me ndërkombëtarët, por jo për ti çuar me pushime në gusht

Botasot - 09.07.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, deklaroi se opozita është në negociata me ndërkombëtarët. E ftuar në emisionin "Tempora", Kryemadhi tha se negociatat nuk janë për të zgjidhur krizën e momentit ...

Kryemadhi: Ata që kanë bërë gjyqin e Ilir Metës janë të favorizuarit e Edi Ramës

Botasot - 09.07.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në emisionin “Tempora” u shpreh se gjyqtarët që i kanë bërë gjyqin Presidentit Ilir Meta, sot janë të favorizuarit e Edi Ramës.

Kryemadhi flet për arrestimin e mundshëm të Ilir Metës: Është i pastër si kristali

Gazeta Tema - 10.07.2019

“A do të arrestohet Ilir Meta?” Ka qenë kjo pyetja e bërë nga gazetari Bledian Koka në një lidhje direkte me emisionin “Tempora ”, me të cilin është përballur kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi.

Monika Kryemadhi: Ilir Meta nuk është burri im

Gazeta Tema - 10.07.2019

Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora refuzoi që moderatorja Sonila Meço t’i drejtohej me termin ‘bashkëshkëshort’ kur flet për presidentin e Republikës, Ilir Meta.

Kryemadhi: Opozita fiton zgjedhjet dhe me Edi Ramën kryeministër

Durres Lajm - 10.07.2019

Monika Kryemadhi thotë se vendimi për të shkuar në zgjedhje me apo pa Ramën kryeministër, e merr i gjithë fronti opozitar. E ftuar në “Ora”, Kryemadhi tha se nuk dëshiron të shkojë në zgjedhje me Edi ...

Keni frikë që mund të arrestohet Ilir Meta? Ja si përgjigjet Kryemadhi

Tetova Sot - 09.07.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në emisionin “Tempora” tha se nuk kishte frikë fare për një arrestim të mundshëm të presidentit dhe bashkëshortit të saj, Ilir Meta.

FOTOT: “I pastër si kristali”

Gazeta Tema - 10.07.2019

Monika Kryemadhi ka thënë në një intervistë, se nuk ka frikë për arrestimin e Ilir Metës, pasi ai është i pastër si kristali. Kuptohet, këtë gjë as vetë Monika nuk e beson.

Festa e SHBA/ Monika Kryemadhi “këshillohet” me klerikët

Botasot - 11.07.2019

Festa e SHBA po shfrytëzohet nga të ftuarit për tu takuar e biseduar me njëri-tjetrin. Siç shihet nga foto shefja e LSI, Monika Kryemadhi e veshur me një stil modern ka preferuar të flasë gjatë me dy ...

Kryemadhi: Jemi në negociata me ndërkombëtarët, por jo për ti çuar me pushime në gusht

Ina - 10.07.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, deklaroi se opozita është në negociata me ndërkombëtarët. E ftuar në emisionin “Tempora” në RTV Ora, Kryemadhi tha se negociatat nuk janë për të zgjidhur krizën ...

Monika Kryemadhi: Sot opozita i fiton zgjedhjet edhe me Ramën kryeministër

Gazeta Tema - 10.07.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi duket se ka bërë një tërheqje nga deklaratat e saj kategorike të së shkuarës se opozita nuk hyn në zgjedhje me Ramën kryeministër.

“Metën duan ta arrestojnë që kur nisi betejën për Kosovën”

Koha.net - 10.07.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi tha se nuk kishte frikë fare për një arrestim të mundshëm të presidentit shqiptar dhe bashkëshortit të saj, Ilir Meta.

Kryemadhi: Metën duan ta arrestojnë që kur nisi betejën për Kosovën

Telegrafi - 10.07.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në emisionin “Tempora” në RTV Ora tha se nuk kishte frikë fare për një arrestim të mundshëm të presidentit dhe bashkëshortit të saj, Ilir Meta.

“Metën duan ta arrestojnë që kur nisi betejën për Kosovën”

Zeri - 10.07.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi tha se nuk kishte frikë fare për një arrestim të mundshëm të presidentit shqiptar dhe bashkëshortit të saj, Ilir Meta.

“Metën duan ta arrestojnë që kur nisi betejën për Kosovën”

Lajmi.net - 10.07.2019

Kryemadhi deklaroi se, qëkur Meta ka filluar betejën e tij për njohjen e Kosovës nga institucionet ndërkombëtare, që në kohën e luftës së Kosovës, duan ta arrestojnë.

Monika Kryemadhi flet për arrestimin e mundshëm të Ilir Metës: Ai është i pastër si kristali, duan ta arrestojnë grupe ...

Gazeta Tema - 10.07.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në emisionin tha se nuk kishte frikë fare për një arrestim të mundshëm të presidentit dhe bashkëshortit të saj, Ilir Meta.