TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Blendi Fevziu: Këto tre moderatore shqiptare, i kanë buzët njëlloj

Botasot - 12.07.2019

Temë e puntatës së djeshme të emisionit ‘Opinion’ në Tv Klan ka qenë bukuria, natyrale ose jo. Në fillim të emisionit, u shfaqën në ekran 3 foto buzësh që I perkisnin tre personave të ndryshëm, por ...

Blendi iu kundërvihet 3 prezantueseve: Janë të gjitha njësoj!

Mapo - 11.07.2019

Blendi Fevziu iu është kundërvënë mbrëmjen e djeshme 3 prezantueseve të njohura televizive shqiptare, për abuzimin me operacionet plastike. Ai nxori në ekran fotot e tyre, duke u kujdesur që të mos ...

Habit Blendi Fevziu, nxjerr ‘provat’ për 3 prezantueset e njohura shqiptare: Buzët njësoj, të tria i kanë bërë (FOTO)

SOT - 11.07.2019

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion”, u diskutua lidhur me konceptine e bukurisë. 8 të ftuar japin mendimet e tyre lidhur me temën “Çdo të thotë të jesh e bukur?”, si ka ndryshuar përcaktimi i ...

Merr 7 mijë euro në muaj? Blendi Fevziu e ka një përgjigje

LajmiFundit - 10.07.2019

Blendi Fevziu është një prej gazetarëve dhe moderatorëve më të ndjekur shqiptarë! Në korrik të 2018-s ai vendosi që të qëndrojë në “Tv Klan” edhe për 5 vite të tjera dhe refuzoi ofertën e majme të ...

Blendi Fevziu i shtang të gjithë: Sa herë kemi këto në studio, kam sherr me regjizorin

SOT - 10.07.2019

Pas një sezoni me transmetime të drejtpërdrejta mbi politikën dhe aktualitetin, “Opinion” ka nisur mbrëmjen e djeshme emisionet ku trajtohen tema soft.

Tri prezantueset e njohura shqiptare me buzët njësoj

Durres Lajm - 11.07.2019

Mbrëmjen e kësaj të mërkure në emisionin “Opinion”, në Tv Klan, po diskutohet mbi bukurinë. 8 të ftuar japin mendimet e tyre lidhur me temën “Çdo të thotë të jesh e bukur?”, si ka ndryshuar ...

A merr 7 mijë euro në muaj Blendi Fevziu? Zbuloni çfarë thotë moderatori

SOT - 10.07.2019

Blendi Fevziu është një prej gazetarëve dhe moderatorëve më të ndjekur shqiptarë!Në korrik të 2018-s ai vendosi që të qëndrojë në “Tv Klan” edhe për 5 vite të tjera dhe refuzoi ofertën e majme të ...

Më shumë se 7 mij euro në muaj? Blendi Fevziu pyetet për rrogën (VIDEO)

Albeu.com - 10.07.2019

Blendi Fevziu është ndeër moderatorët shqiptar më të njohur dhe rrjedhimisht ndër më të paguarit. Në verën e 2018-ës Fevziu refuzoi ofertën e Top Channel për të vazhduar emisionin e tij "Opinion" në ...

Blendi Fevziu tregon 3 prezantueset shqiptare me buzët njësoj

Gazeta Express - 11.07.2019

Mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Opinion’ në Tv Klan është diskutuar për të bukurën si koncept. Mes të tjerash u fol se si ka ndryshuar koncepti i të bukurës në vite.

FOTO: Blendi Fevziu publikon “investigimin”: Kam zbuluar tre prezantueset shqiptare që i kanë buzët njëlloj

Gazeta Tema - 11.07.2019

Blendi Fevziu ka bërë një emision të veçantë lidhur me konceptine e bukurisë. 8 të ftuar japin mendimet e tyre lidhur me temën “Çdo të thotë të jesh e bukur?” dhe si ka ndryshuar përcaktimi i ...