TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tentoi t’ia vidhte dyqanin, kështu e ndjekin hajnin 82-vjeçarja

Lajmi.net - 11.09.2019

Pamjet janë kapur nga kamerat e sigurisë, në të cilat shihet pronarja 83-vjeçare në një dyqan në Stoke të Anglisë, duke u tentuar ta ndalonte hajnin nga vjedhja, transmeton lajmi.net.

VIDEO: Tentoi të vidhte dyqanin e saj, 82-vjeçarja “bën për siptal” hajdutin

Gazeta Tema - 11.09.2019

Ky është momenti kur një shitëse 82 vjeçe përballet me një hajdut i cili hyri për të vjedhur në dyqanin e saj. Në pamjet filmike do të shikoni se si e moshura përballet me hajdutin dhe e godet atë në ...

Tentoi të vidhte dyqanin e saj, 82-vjeçarja vuri në punë shkopin për ecje – i dha një mësim të mirë hajnit

Telegrafi - 10.09.2019

Një shitëse nga Anglia, 82 vjeçe, pësoi lëndime të vogla pasi u përball me një hajdut dhe e goditi me shkopin e saj për ecje. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për një ngjarje ...

Donte t'i vidhte dyqanin, 82 vjeçarja bën për spital hajdutin (VIDEO)

Albeu.com - 11.09.2019

Ky është momenti kur një shitëse 82 vjeçe përballet me një hajdut i cili hyri për të vjedhur në dyqanin e saj. Në pamjet filmike do të shikoni se si e moshura përballet me hajdutin dhe e godet atë në ...