TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Molliqaj: Pa LDK’në, VV’ja përfundon në vendin e tretë apo të katërt

Gazeta Express - 13.08.2019

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, është shprehur optimist për performancën e partisë së tij në zgjedhjet e parakohshme në vend, që pritet të mbahen pas disa javësh.

Molliqaj: Jam mbështetës i një koalicioni LDK-VV

Gazeta Express - 13.08.2019

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka thënë se e mbështet një koalicion mes ish-partisë së tij, Lëvizjes Vetëvendosje, dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Molliqaj: Pa PSD’në s’do të bëhej ushtria e Kosovës

Gazeta Express - 13.08.2019

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka deklaruar se Kosovë sot s’do të kishte ushtri të veten pa ndihmën e partisë së tij.

Molliqaj tregon se pse LVV po kërkon koalicion parazgjedhor me LDK-në

Telegrafi - 14.08.2019

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, është shprehur optimist për performancën e partisë së tij në zgjedhjet e parakohshme në vend, që pritet të mbahen pas disa javësh.

Molliqaj i PSD-së: Jam mbështetës i një koalicioni LDK-VV

Zeri - 13.08.2019

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka thënë se e mbështet një koalicion mes ish-partisë së tij, Lëvizjes Vetëvendosje, dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Molliqaj: Pa PSD’në s’do të bëhej ushtria e Kosovës

Botasot - 13.08.2019

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka deklaruar se Kosovë sot s’do të kishte ushtri të veten pa ndihmën e partisë së tij.

Molliqaj: Pse VV po kërkon koalicion me PDK-në

Albeu.com - 14.08.2019

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj , është shprehur optimist për performancën e partisë së tij në zgjedhjet e parakohshme në vend, që pritet të mbahen pas disa javësh.

Molliqaj i PSD-së: Jam mbështetës i një koalicioni LDK-VV

Botasot - 13.08.2019

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka thënë se e mbështet një koalicion mes ish-partisë së tij, Lëvizjes Vetëvendosje, dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Molliqaj: Pa PSD’në s’do të bëhej ushtria e Kosovës

Zeri - 13.08.2019

Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka deklaruar se Kosovë sot s’do të kishte ushtri të veten pa ndihmën e partisë së tij.