TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zidane: Nuk mund të dorëzohemi, duhet të luftojmë

Albeu.com - 13.01.2018

Zinedine Zidane ka thënë se skuadra e tij luajti shumë mirë dhe bëri gjithçka, por topi nuk deshi të futej në rrjetë, pas humbjes minimale të Real Madridit ndaj Villarrealit në “Santiago Bernabeu” ...

Zidane: S’e merituam këtë humbje, s’kam shpjegim

Gazeta Express - 13.01.2018

Zinedine Zidane ka thënë se skuadra e tij luajti shumë mirë dhe bëri gjithçka, por topi nuk deshi të futej në rrjetë, pas humbjes minimale të Real Madridit ndaj Villarrealit në “Santiago Bernabeu” të ...

Ja çka thotë Zidane pas humbjes së papritur të Real Madridit

Lajmi.net - 13.01.2018

Zinedine Zidane është paraqitur në konferencën për shtyp pas humbjes së Real Madrid nga Villarreali në ‘Santiago Bernabeu’, me rezultat 0-1. “Është e vështirë për lojtarët, pasi topi nuk po dëshiron ...

Ndryshimi që flet shumë për situatën e Realit

Albeu.com - 13.01.2018

Nëse sytë janë pasqyrë e shpirtit, buzëqeshja e Zidane pasqyron qartë momentin sportiv dhe shpirtëror të Real Madridit. Në dhomën e konferencave në Valdebebas ku jo shumë kohë më parë kemi dëgjuar të ...

Zidane i jep lamtumirën Realit, bëhet trajner i gjigantit evropian

Lajmi.net - 12.01.2018

. Mund të ju duket e pabesueshme, por Zinedine Zidane mund të largohet nga Real Madridi, në kërkim të një aventure të re. Menjëherë pasi ‘Corriere dello Sport’ njoftoi se Massimiliano Allegri mund të ...

Zidane flet i trishtuar pas humbjes ndaj Villarealit

Alb Portali - 13.01.2018

Loading... Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka folur i trishtuar pas humbjes 1-0 në shtëpi ndaj Villarealit. Tekniku francez theksoi se nuk e meritonte këtë humbje por pranoi se lojtarët ...

Zidane shpërthen ndaj medieve: Mjaftë pështytë në Realin!

Lajm - 12.01.2018

Zinedine Zidane ka akuzuar mediat se për Realin shkruajnë vetëm në kontekst negativ dhe se po nënvlerësojnë arritjet e klubit. “Jam lodhur nga shkrimet e juaja se Reali është i dobët, më së lehti ...

‘Shpërthen’ Zidane: Jam lodhur me këtë gjë!

Lajmi.net - 12.01.2018

. Zinedine Zidane ka reaguar për kritikat e shumta drejtuar skuadrës së tij. Real Madrid po kalon një nga sezonet më të vështira viteve të fundit, ku pas 18 xhirove në La Liga, renditet në vendin e ...

Zidane: Thuhet se te Real Madridi është gjithçka keq, por nuk është ashtu

Telegrafi - 12.01.2018

Zinedine Zidane ka thënë se lajmet që e rrethojnë Real Madridin janë shumë negative. Reali ka mbetur 16 pikë pas Barcelonës në garën në La Liga, ndërsa kaloi në çerekfinale të Kupës duke e eliminuar ...

Reali shënjestron Lowin si zëvendësues të Zidanet

Telegrafi - 12.01.2018

Real Madridi thuhet se ka identifikuar trajnerin e Gjermanisë, Joachim Low si një zëvendësim të mundshëm për Zinedine Zidanen. Sipas gazetës italiane La Stampa , Real Madridi do të shkarkojë Zidanen ...

Zidane: “Rivalët janë forcuar, por ne s’kemi nevojë”

Gazeta Express - 12.01.2018

​Zidane ka përsëritur se Reali nuk do të blejë lojtarë në ...

Zidane te Juventusi, nëse ikën Allegri

SuperSport - 12.01.2018

Zinedine Zidane te Juventusi si pasues i Massimiliano Allegrit.Është kjo ëndrra e Andrea Agnellit e cila nuk duket edhe aq e pamundur për t’u realizuar.

Zidane ka një lajm të mirë në lidhje me Ronaldon

Lajmi.net - 12.01.2018

. Zinedine Zidane ka besim të plotë se Cristiano Ronaldo do të rikthehet në rrugën e golave te skuadra e Real Madridit. Trajneri francez ka theksuar se sulmuesi portugez është mirë fizikisht dhe së ...

Zidane: Jam lodhur duke dëgjuar se Real Madridi është i dobët

Gazeta Express - 12.01.2018

Zinedine Zidane i ka kritikuar mediat dhe ata që shpërndajnë lajme negative për Real Madridin, duke thënë se e bëjnë një gjë të tillë sepse kështu shesin më ...

Zidane: Na lodhën lajmet negative për Realin

Alb Portali - 12.01.2018

Zinedine Zidane i ka kritikuar mediat dhe ata që shpërndajnë lajme negative për Real Madridin, duke thënë se e bëjnë një gjë të tillë sepse kështu shesin më shumë. Loading...

Zidane-Juve, të destinuar për t’u bashkuar

Gazeta Tema - 12.01.2018

Presidenti i bardhezinjve Andrea Agnelli ëndërron që në një të ardhme, ndoshta pas përfundimit të kontratës së Massimiliano Allegrit të shohë francezin në stolin e Juves.

Tre trajnerë në listën e dëshirave të Juventusit, Zidane pjesë e saj

Telegrafi - 12.01.2018

Zinedine Zidane, Simone Inzaghi dhe Roberto Mancini janë të gjithë kandidatë për stolin e Juventusit pasi Max Allegri pritet të largohet në sezonin e ardhshëm.

Dy shtyllat kryesore të sezonit të kaluar që nuk po i shohim tek Reali

Albeu.com - 12.01.2018

Ekipi i drejtuar nga Zidane po kalon nëpër një situatë mjaft të komplikuar. Rezultatet nuk po arrijnë dhe loja nuk po i bënë të lumtur tifozët. Kritikët i janë vërshuar lojtarëve Madrilene dhe duhet ...

Lamtumirë Real Madrid, Zidane kthehet si trajner në Serie A

Lajmi.net - 12.01.2018

Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli dëshiron rikthimin e Zidane si trajner në Torino. Zinedine Zidane mund të rikthehet në Serie A. Në rast të largimit nga posti i trajnerit të Real Madridit, pas ...

‘Plas’ Zizou:Mjaftë më!!!

Sportisot - 12.01.2018

Zinedine Zidane ka reaguar për kritikat e shumta drejtuar skuadrës së tij. Real Madrid po kalon një nga sezonet më të vështira viteve të fundit, ku pas 18 xhirove në La Liga, renditet në vendin e ...

Zidane: Thuhet se te Real Madridi është gjithçka keq, por nuk është ashtu

Almakos - 12.01.2018

Zinedine Zidane ka thënë se lajmet që e rrethojnë Real Madridin janë shumë negative. Reali ka mbetur 16 pikë pas Barcelonës në garën në La Liga, ndërsa kaloi në çerekfinale të Kupës duke e eliminuar ...

Reali shënjestron Lowin si zëvendësues të Zidanet

Almakos - 12.01.2018

Real Madridi thuhet se ka identifikuar trajnerin e Gjermanisë, Joachim Low si një zëvendësim të mundshëm për Zinedine Zidanen. Sipas gazetës italiane La Stampa , Real Madridi do të shkarkojë Zidanen ...

Nëse shkarkohet Allegri, Juventus ëndërron Zidanen pasues

Albeu.com - 12.01.2018

Zinedine Zidane te Juventusi si pasues i Massimiliano Allegrit.Është kjo ëndrra e Andrea Agnellit e cila nuk duket edhe aq e pamundur për t’u realizuar.

Tre trajnerë në listën e dëshirave të Juventusit, Zidane pjesë e saj

Almakos - 12.01.2018

Zinedine Zidane, Simone Inzaghi dhe Roberto Mancini janë të gjithë kandidatë për stolin e Juventusit pasi Max Allegri pritet të largohet në sezonin e ardhshëm.

Zidane e kap keq me mediat: Shkruani keq kur nuk është ashtu

Albeu.com - 12.01.2018

Zinedine Zidane nuk po është shfaqur i mërzitur për situatën në konferencën për shtyp. Francezi ishte më optimist se kurrë teksa tha se nuk i intereson se çfarë flitet lart e poshtë por i intereson ...

Reali shënjestron Lowin si zëvendësues të Zidanet

Zhurnal - 12.01.2018

Reali shënjestron Lowin si zëvendësues të Zidanet Real Madridi thuhet se ka identifikuar trajnerin e Gjermanisë, Joachim Low si një zëvendësim të mundshëm për Zinedine Zidanen.

Zidane pritet të marrë drejtimin e gjigantit italian

Koha.net - 12.01.2018

Zinedine Zidane te Juventusi si pasues i Massimiliano Allegrit. Është kjo ëndrra e Andrea Agnellit e cila nuk duket edhe aq e pamundur për t’u realizuar.

Zidane te Juventusi, nëse ikën Allegri

Flaka - 12.01.2018

Zinedine Zidane te Juventusi si pasues i Massimiliano Allegrit.Është kjo ëndrra e Andrea Agnellit e cila nuk duket edhe aq e pamundur për t’u realizuar.