TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

U përplas për vdekje në mes të Kavajës, zbardhen detaje të reja

SOT - 12.02.2019

Detaje të reja zbardhen në lidhje me aksidentin e ndodhur pak më parë në mes të qytetit të Kavajës. Sipas njoftimit të policisë viktima është një 35 vjeçar me inicialet S.B, i cili ka qenë duke u ...

Kush është 27 vjeçari që u përplas për vdekje në kavajë

Albeu.com - 12.02.2019

Një i ri është përplasur mbrëmjen e sotme nga makina në Kavajë. Si pasojë ai ka humbur jetën, ndërsa autori është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Shqiptari po vinte nga puna me biçikletë kur u përplas për vdekje, shoferi u zhduk menjëherë

Botasot - 12.02.2019

Të tjera detaje kanë dalë në lidhje me aksidentin e rëndë të ndodhur në hyrje të qytetit të Kavajës, ku një 35 vjeçar mbeti i vdekur në vend si pasojë e impaktit me makiën që e përplasi.

Aksidenton për vdekje kalimtarin, largohet nga vendngjarja

Top Channel - 12.02.2019

Një aksident rrugor me një viktimë është regjistruar pasditen e kësaj të marte në qendër të qytetit të Kavajës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:50, kur një automjet ende i paidentifikuar ka ...

Shqiptari po vinte nga puna me biçikletë kur u përplas për vdekje, shoferi u zhduk menjëherë

Gazeta Express - 12.02.2019

Të tjera detaje kanë dalë në lidhje me aksidentin e rëndë të ndodhur në hyrje të qytetit të Kavajës, ku një 35 vjeçar mbeti i vdekur në vend si pasojë e impaktit me makiën që e ...

Makina përplas për vdekje të riun dhe largohet me shpejtësi

Albeu.com - 12.02.2019

Një i ri është përplasur mbrëmjen e sotme nga makina në Kavajë. Si pasojë ai ka humbur jetën, ndërsa autori është larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Shoferi përplas për vdekje një person me biçikletë/ Zbulohet emri i viktimës

Mapo - 12.02.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 18:50 në qendër të qytetit të Kavajës. Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur pranë Prokurorisë së qytetit.

Aksidenti i merr jetën të riut në Kavajë

ABC News - 12.02.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të qytetit të Kavajës këtë të martë. Mësohet se një mjet përplasi 35-vjeçarin S. B. Për pasojë, i riu gjeti vdekjen e menjëhershme.

E FUNDIT/ Aksident i rëndë tek prokuroria

LajmiFundit - 12.02.2019

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë. Burime nga policia thanë se një makinë ka përplasur një këmbësor, duke e lënë të vdekur në vend.

Makina përplas për vdekje kalimtarin, largohet me shpejtësi nga vendngjarja

SOT - 12.02.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Kavajë ku një makinë ka përplasur për vdekjen një person, e ndërsa më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Aksidenti i Kavajës, viktima po ktheje nga puna me biçikletë

Java News - 12.02.2019

Një 35-vjeçar u aksidentua për vdekje mbrëmjen e sotme në Kavajë nga një automjet. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:50, në qendër të qytetit.

Aksident me vdekje në Kavajë, makina përplas këmbësorin

BalkanWeb - 12.02.2019

Një aksident me vdekje ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Kavajës. Burime për ‘BalkanWeb” bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit pranë Prokurorisë, ku një mjet ka përplasur me ...

Përplaset për vdekje kalimtari në qendër të Kavajës, autori largohet nga vendi i ngjarjes

Java News - 12.02.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së martës në Kavajë. Burime nga ky qytet bëjnë të ditur se një shtetas ka mbetur i vdekur si pasojë e përplasjes nga një automjet.

Gjykata vendos për personin i cili goditi me kamionet 22-vjeçaren shtatzënë

Zeri - 12.02.2019

I është caktuar masa e paraburgimit prej një muaj personit i cili ka shkaktuar nj aksident ku si pasojë ka mbetur e lënduar rëndë një 22-vjeçare shtatzënë e cila pas lëndimeve të marra ka humbur edhe ...

Përgjaken rrugët që në mëngjes/ Furgoni përplaset me “Renault”-in, drejtuesja e makinës në gjendje të rëndë (DETAJE)

SOT - 12.02.2019

Një aksident i rëndë raportohet që në mëngjes në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit rreth orës 06:00. Burime bëjnë me dije se një furgon është përplasur me një mjet "Renault".

Alarmante, 40 aksidente vetëm për një ditë

Botasot - 12.02.2019

Vetëm gjatë ditës së djeshme, në tërë Kosovën kanë ndodhur 40 aksidente. Policia e Kosovës, ka njoftuar se vetëm gjatë ditës së djeshme në tërë vendin kanë ndodhur 40 aksidente në komunikacion.

U përplas me furgonin e mallrave, gruaja në gjendje kritike për jetën

Albeu.com - 12.02.2019

Një grua ëhstë plagosur rëendë ditën e sotme pasi është përfshirë në një aksident me një furgon mallrash. Ajo drejtonte një mjet Renault dhe aktualisht është në gjendje kritike për jetën .

Përplasen dy makina në hyrje të Lezhës, dy drejtuesit në spital

ABC News - 12.02.2019

Dy automjete përfunduan në kanal në një aksident në km 2 të superstradës Lezhë – Laç. Si pasojë u plagosën dy drejtuesit e mjeteve, të cilët ndodhen në spitalin e Lezhës jashtë rrezikut për jetën.

Lezhë, furgoni i mallrave përplaset me një tjetër automjet, dy të plagosur

Ina - 12.02.2019

Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin Lezhë-Laç. Aksidenti u regjistrua pranë kryqëzimit të Ishull Shëngjinit. Sipas informacioneve të policisë në aksident janë ...

Shifrat e frikshme të aksidenteve, 7 të vdekur për një muaj

Zeri - 12.02.2019

Vetëm gjatë muajit të kaluar 7 vetë kanë humbur jetën si pasojë e aksidenteve në komunikacion, përderisa ditë më parë një grua shtatzënë humbi foshnjën dhe vetë është në rrezik për jetë si pasojë e ...

Aksident në Lezhë, drejtuesja e ‘Renault’ në gjendje të rëndë

BalkanWeb - 12.02.2019

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin.

Shifrat e frikshme të aksidenteve, 7 të vdekur për një muaj

Gazeta Express - 12.02.2019

Vetëm gjatë muajit të kaluar 7 vetë kanë humbur jetën si pasojë e aksidenteve në komunikacion, përderisa ditë më parë një grua shtatzënë humbi foshnjën dhe vetë është në rrezik për jetë si pasojë e ...

Furgoni i mallrave përplaset me një automjet, një në gjendje të rëndë

Durres Lajm - 12.02.2019

Një aksident është shënuar në orën 06:00 të mëngjesit të sotëm, ku për pasojë janë plagosur dy persona, pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin, në hyrje të qytetit të Lezhës.

Dalin pamjet e aksidentit ku u përfshi policja shqiptare

SOT - 11.02.2019

Një aksident ka ndodhur këtë të hënë në Vlorë, pranë rrugës së varrezave ku e plagosur ka mbetur një punonjëse e policisë së paraburgimit, zonja Elmira Binaj.

U përplas në kundravajtje, aksidentohet efektivja e policisë në Vlorë

SOT - 11.02.2019

Një efektive policie në paraburgimin e Vlorës është aksidentuar ditën e sotme, dhe është transportuar për ndihmë spitalore.Elmira Binaj u aksidentua në fshatin Babicë ku u përfshin dy automjete.

Aksident në Vlorë, plagoset efektivja

ABC News - 11.02.2019

Efektivja e paraburgimit të Vlorës Elmira Binaj ka mbetur e plagosur në një aksident rrugor pasditen e sotme në rrugën e varrezave në këtë qytet. Një mjet që po vinte nga Llakatundi dhe që dyshohet ...

Aksident në rrugën Prishtinë-Mitrovicë, tre të lënduar (Video)

Telegrafi - 11.02.2019

Tre persona kanë mbetur të lënduar, si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Mitrovicë. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin edhe zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, ...

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, ka të lënduar

Lajmi.net - 11.02.2019

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë. Nga ky aksident dyshohet se ka edhe persona të lënduar. Lajmi.net mëson së në këtë aksident janë të ...

Vlorë/ Aksident në ‘Rrugën e Varrezave, ‘Benzi’ përplas efektiven e policisë

Java News - 11.02.2019

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Babicë të Vlorës ku si pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e policisë me iniciale E.M. Ngjarja ndodhi në zonën e njohur si ‘Rruga e Varrezave’.

Përplasen dy automjete, plagoset një oficere policie

Durres Lajm - 11.02.2019

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë. Burimet thanë se në aksident ka ndodhur në fshatin Babicë, ku është përfshirë edhe një punonjëse policie.

Shqiptari po vinte nga puna me biçikletë kur u përplas për vdekje, shoferi u zhduk menjëherë

Tetova Sot - 12.02.2019

Të tjera detaje kanë dalë në lidhje me aksidentin e rëndë të ndodhur në hyrje të qytetit të Kavajës, ku një 35 vjeçar mbeti i vdekur në vend si pasojë e impaktit me makiën që e përplasi.

Aksident i rëndë/ Makina përplas për vdekje këmbësorin, largohet nga vendngjarja

Durres Lajm - 12.02.2019

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë. Burime nga policia thanë se një makinë ka përplasur një këmbësor, duke e lënë të vdekur në vend.

EMRI/ Aksidenti në Kavajë, identifikohet i riu që humbi jetën

LajmiFundit - 12.02.2019

Dalin detaje të reja nga aksidenti i rëndë i ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë, prane prokurorise. Sipas policisë viktima e përplasjes është Çaush Ballabani, 35 vjeç i cili po kthehej në shtëpi me ...

Aksident zinxhiror në Kinë, përfshihen mbi 100 vetura – dy të vdekur e 50 të lënduar (Video)

Telegrafi - 11.02.2019

Të paktën dy persona kanë humbur jetën dhe mbi 50 tjerë janë lënduar në një aksident zinxhiror në Kinë. Në aksidentin “masiv” që kanë ndodhur në një autostradë, janë përfshirë mbi 100 vetura, ...

Kosovë, në një aksident trafiku u lënduan shtatë persona

Lajm - 11.02.2019

Nja aksident që ka ndodhur në fshatin Peran të Podujevës, ka lënë të lënduar shtatë persona. Dy vetura janë përfshirë në këtë aksident. Lajmin e ka konfirmuar për Koha.net , zëdhënësja për rajonin e ...

VIDEO: Aksident masiv, përfshihen mbi 100 vetura

Gazeta Tema - 11.02.2019

Të paktën dy persona kanë humbur jetën dhe mbi 50 tjerë janë lënduar në një aksident masiv në Kinë. Në aksidentin u përfshirë mbi 100 vetura. E gjitha ndodhi pasi rrugët ishin të mbuluara nga bora ...

Tre makina përplasen në Elbasan, plagosen dy persona

ABC News - 11.02.2019

Një aksident në seri ka ndodhur në orët e para te kesaj te hene në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ndodhi në Unazën Jugore vendin e njohur si “Kryqëzimi i kinezëve”.

Përplasen tre makina në Elbasan, të paktën dy të plagosur

Java News - 11.02.2019

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan. Mësohet se në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, janë përplasur tre mjete.

Përplasen 3 makina në Elbasan, 2 të plagosur

Botasot - 11.02.2019

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Elbasan. Sipas policisë "ngjarja u regjistrua në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, ku janë përplasur 3 mjete dhe si ...

Aksident në fshatin Peran të Podujevës, shtatë të lënduar

Almakos - 10.02.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur, të dielën rreth orës 17:00. Si pasojë, shtatë persona kanë pësuar lëndime trupore. Lajmin e ka konfirmuar Zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti.

Aksident në Kosovë, lëndohen shtatë persona

LajmiFundit - 10.02.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur në pasditen e së dielës në Komunën e Podujevës. Rreth orës 17:00, në fshatin Peran janë ndeshur dy vetura, me ç’rast janë lënduar shtatë persona.

Elbasan/ Përplasen tre mjete, dy pasagjerë përfundojnë në spital

BalkanWeb - 11.02.2019

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e dy shtetasve ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit. Nga të dhënat e para raportohet se tre mjete janë përfshirë në aksident në unazën e qyteti pranë vendit ...

Shkup, 22 aksidente gjatë fundjavës, dy persona rëndë të lënduar

Telegrafi - 11.02.2019

Dy persona janë lënduar rëndë dhe nëntë tjerë kanë marrë lëndime të lehta në gjithsej 22 aksidente komunikacioni që kanë ndodhur gjatë fundjavës në rajonin e SPB Shkup.

Shtatzëna që humbi foshnjën në aksident vazhdon të jetë në gjendje të rëndë

Botasot - 10.02.2019

Në trotuarin e një rruge në “Kolovicë” një ditë më parë ndodhi një aksident i rëndë. Një kamionetë, nga pakujdesia, goditi një këmbësore. E 22 vjeçarja ishte shtatzënë dhe në momentin e aksidentit ...

Pesë të lënduar nga një aksident në Mitrovicë

Zeri - 10.02.2019

Pesë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti ku u përfshin tri vetura në qytetin e Mitrovicës. Këtë e ka konfirmuar për klankosova.tv, zëdhënësi i Policisë në Mitrovicë, Avni Zahiti.

Gjykata merr vendim për personin që goditi me kamionetë 22-vjeçaren shtatzënë në Prishtinë

Botasot - 12.02.2019

Masën e paraburgimit e ka konfirmuar, Mirlinda Gashi, Zyrtarja për Informim e Gjykatës Themelore në Prishtinë. “Dje është mbajtur seanca dhe i është caktuar masa e paraburgim prej një muaj”, ka thënë ...

Alarmante, 40 aksidente vetëm për një ditë

Lajmi.net - 12.02.2019

Vetëm gjatë ditës së djeshme, në tërë Kosovën kanë ndodhur 40 aksidente. Policia e Kosovës, ka njoftuar se vetëm gjatë ditës së djeshme në tërë vendin kanë ndodhur 40 aksidente në komunikacion, ...

Përplaset me furgonin, plagoset rëndë drejtuesja e mjetit

Top Channel - 12.02.2019

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Lezhës mëngjesin e së martës, në afërsi të kryqëzimit në Ishull-Shëngjin. Dy persona janë plagosur si pasojë e këtij aksidenti.

Shifrat e frikshme të aksidenteve, 7 të vdekur për një muaj

Botasot - 12.02.2019

Rrugët e Kosovës vazhdojnë të përgjaken pothuajse çdo ditë si pasojë e numrit të madh të aksidenteve në komunikacion. Viktima e fundit është një grua shtatzënë, e cila u godit nga një kamionetë të ...

Lezhë/ Aksident, përplasen 2 makina, drejtuesja e ‘Renault’ në gjendje të rëndë

Java News - 12.02.2019

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin.