TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kapet duke vjedhur, pranga 37-vjeçarit të shumëkërkuar

BalkanWeb - 12.02.2019

Një 37-vjeçar nga Patosi është vënë në pranga për veprën penale të vjedhjes. Sipas policisë, në pranga ka përfunduar shtetasi me iniciale, K.H, i cili u kap duke vjedhur sende me vlerë në një banesë.

Kryenin vjedhje në Itali, fundosen 12 “gangsterët” shqiptarë

BalkanWeb - 12.02.2019

Policia italiane ka vënë në pranga 12 shqiptarë, që akuzohen për grabitje dhe vjedhje apartamentesh në disa zona të Italisë. Mediat italiane raportojnë se të arrestuarit janë të moshave nga 20-47 ...

Autorë të disa vjedhjeve, shkatërrohet banda e hajdutëve në Elbasan

Albeu.com - 12.02.2019

Një bandë hajdutësh është shkatërruar në Elbasan . Policia njofton se në pranga ka rënë një shtetas , ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim. Ata akuzohen për 5 vjedhje në Lushnjë dhe Elbasan .

Fier, 37 vjeçari kapet mat duke vjedhur banesën

Botasot - 12.02.2019

Një 37 vjeçar është arrestuar nga policia pasi u kap në flagrancë duke vjedhur një banesë në fshatin Kuman të Fierit. Në pranga ra shtetasi me iniciale K.H., banues në Patos. "K.H.

Bënin ‘namin’ me vjedhje në Itali/ Fundosen 12 “gangsterët” shqiptarë, çfarë fsheh e shkuara e tyre

SOT - 12.02.2019

Policia italiane ka vënë në pranga 12 shqiptarë, që akuzohen për grabitje dhe vjedhje apartamentesh në disa zona të Italisë. Mediat italiane raportojnë se të arrestuarit janë të moshave nga 20-47 ...

Peqin, arrestohet një "skifter", dy të tjerë në kërkim

Botasot - 12.02.2019

Policia e Peqinit ka arrestuar një person, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi akuzohen për disa vjedhje. Në pranga është vënë shtetasi I.J.

37-vjeçari kapet mat duke vjedhur banesën

Durres Lajm - 12.02.2019

Një 37 vjeçar është arrestuar nga policia pasi u kap në flagrancë duke vjedhur një banesë në fshatin Kuman të Fierit. Në pranga ra shtetasi me iniciale K.H., banues në Patos.

Zbulohet banda e hajdutëve në Peqin, 1 i arrestuar, 2 në kërkim

BalkanWeb - 12.02.2019

Policia e Peqinit ka arrestuar një 24-vejcar nga Hasi me inicialet I.J i dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë, pasi akuzohen se janë autorë të disa vjedhjeve në këtë qytet.

37 vjeçari kapet mat duke vjedhur banesën

LajmiFundit - 12.02.2019

Një 37 vjeçar është arrestuar nga policia pasi u kap në flagrancë duke vjedhur një banesë në fshatin Kuman të Fierit. Në pranga ra shtetasi me iniciale K.H., banues në Patos. “K.H.

Arrestohet i dyshuari për vjedhje

LajmiFundit - 12.02.2019

Policia e Peqinit ka arrestuar një person, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi akuzohen për disa vjedhje. Në pranga është vënë shtetasi I.J.

Grabisnin banesat, një i arrestuar dhe dy në kërkim

Durres Lajm - 12.02.2019

Policia ka vënë në pranga një 24-vjeçar si autor i dyshuar i disa vjedhjeve në Peqin, ndërsa janë shpallur në kërkim dhe dy shtetas të tjerë. Në vijim të punës për parandalimin e vjedhjeve, zbardhjen ...

Peqin/ Policia zbulon bandën e hajdutëve, 1 i arrestuar, 2 në kërkim

Java News - 12.02.2019

Policia e Peqinit ka arrestuar një 24-vejcar nga Hasi me inicialet I.J i dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë, pasi akuzohen se janë autorë të disa vjedhjeve në këtë qytet.