TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

De Jong tradhton Barçën për milionat e PSG-së

Top Channel - 18.01.2019

E ardhmja e një prej talenteve më premtues në futbollin europian është kthyer në një intrigë të vërtetë, mes joshjes së gjigantëve kontinentalë, milionave të ofruar dhe agjentëve të përfshirë.

Barcelona nuk heq dorë nga De Jongu

Koha.net - 17.01.2019

Barcelona nuk është dorëzuar për ta transferuar mesfushorin Frenkie De Jong nga Ajaxi, përkundër raportimeve se PSG-ja po e udhëheq garën. Sipas Diario Sport, PSG është afër që të sigurojë shërbimet ...

De Jong: Nuk shkoj te Barcelona

Telegrafi - 17.01.2019

Talenti i ri holandez Frenkie De Jong, nuk do të shkojë te Barcelona dhe këtë e ka konfirmuar vetë. Sipas mediave spanjolle, edhe pse lojtari kishte marrëveshje me klubin, në mes ka ndërhyrë ...

Habit De Jong: Nuk shkoj te Barcelona!

SuperSport - 17.01.2019

Talenti i ri holandez Frenkie De Jong është kthyer në një mollë sherri nëse mund ta cilësojmë të tillë, pasi për shërbimet e mesfushorit 21- vjeçar që po rezulton një sensacion i vërtetë tek Ajax, ...

Barca, lojtarit të njohur: Nëse vjen tek ne, do të mësosh nga Messi

Lajmi.net - 17.01.2019

Barcelona ka vendosur të bëjë edhe përpjekjen e fundit për të bindur talentin e Ajax, Frankie De Jong për t’u transferuar në ‘Camp Nou’. Interesimi i shumë klubeve për Frankie De Jong, i ka ...

Barcelona nuk dorëzohet për De Jongun

Zhurnal - 17.01.2019

Bordi drejtues i Barcelonës i ka dy synime që dëshiron t’i përmbushë para se të mbyllet afati kalimtar i janarit: transferimin e një sulmuesi dhe triumfin në garën kundër Paris Saint-Germainit për ...

De Jong prish paktin me Barcën, ja ku dëshiron të transferohet tani

Lajmi.net - 16.01.2019

Frankie De Jong ka prishur paktin me Barcelonën, duke kërkuar tani transferimin te PSG. Mesfushori i talentuar i Ajax, Frenike De Jong, mund të mos transferohet në La Liga te skuadra e Barcelonës.

De Jong: Nuk shkoj te Barcelona

Almakos - 17.01.2019

Talenti i ri holandez Frenkie De Jong, nuk do të shkojë te Barcelona dhe këtë e ka konfirmuar vetë. Sipas mediave spanjolle, edhe pse lojtari kishte marrëveshje me klubin, në mes ka ndërhyrë ...

Talenti i Ajaxit refuzon Barcelonën

Albeu.com - 17.01.2019

Talenti i ri holandez Frenkie de Jong është kthyer në një mollë sherri nëse mund ta cilësojmë të tillë, pasi për shërbimet e mesfushorit 21- vjeçar që po rezulton një sensacion i vërtetë tek Ajax , ...

De Jong prish paktin me Barcën, ja ku dëshiron të transferohet tani

Medial - 16.01.2019

Frankie De Jong ka prishur paktin me Barcelonën, duke kërkuar tani transferimin te PSG. Mesfushori i talentuar i Ajax, Frenike De Jong, mund të mos transferohet në La Liga te skuadra e Barcelonës.

De Jong prish paktin me Barcën, ja ku dëshiron të transferohet tani

Botasot - 16.01.2019

Frankie De Jong ka prishur paktin me Barcelonën, duke kërkuar tani transferimin te PSG. Mesfushori i talentuar i Ajax, Frenike De Jong, mund të mos transferohet në La Liga te skuadra e Barcelonës.

De Jong prish paktin me Barcën, ja ku dëshiron të transferohet tani

Tetova Sot - 16.01.2019

Frankie De Jong ka prishur paktin me Barcelonën, duke kërkuar tani transferimin te PSG. Mesfushori i talentuar i Ajax, Frenike De Jong, mund të mos transferohet në La Liga te skuadra e Barcelonës.