TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Negociatat/ Kryemadhi për BE: Është gënjyer për 5 vite, një zyrtar i lartë më kërkoi t’i nisja dosjen për...

SOT - 09.10.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka treguar një bisedë me një nga zyrtarët e BE-së. Ajo shprehet se ai i kishte kërkuar që t’i niste dosje me materialet nga Shqipëria pasi nuk kishte besim te ...

Djegia e mandateve, Kryemadhi zbulon detajet çfarë i thanë amerikanët në janar të 2019

SOT - 09.10.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka sulmuar ndërkombëtarët në Tiranë. Ajo ka treguar edhe një bisedë të bërë në zyrën e saj në LSI në muajin janar 2019.

Monika Kryemadhi plas 'bombën': Saimir Tahiri më ka përgjuar

SOT - 09.10.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka befasuar sot me një deklaratë ndaj ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Në një bisedë me gazetarët Çim Peka, Arion Sulo dhe Bledian Koka, ajo ka treguar ...

Monika Kryemadhi akuzon deputetët që “tradhtuan” opozitën: Morën mandatet 17 qelbësira

Gazeta Tema - 09.10.2019

Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe ...

"U prish cilësia e mallit, ndryshuan dhe ata deklarimet e tyre", Monika Kryemadhi sulmon ndërkomëtarët në ...

SOT - 09.10.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka bërë krahasimin me Kosovën për zgjedhjet dhe është shprehur se në Prishtinë, ndërkombëtarët nuk folën fare dhe nuk u bënë me njërën palë.

Zgjedhjet në Kosovë, Kryemadhi: Ndërkombëtarët nuk u bënë me asnjë palë

Mapo - 09.10.2019

E ftuar në emisionin e gazetarit Cim Peka, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka komentuar rezultatin e zgjedhjeve në Kosovë duke bërë dhe një krahasim me situatën politike në vendin tonë.

Kryemadhi tregon se çfarë i thanë amerikanët para se opozita të digjte mandatet

Gazeta Express - 09.10.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur ditën e sotme për krizën politike në vend si dhe për vendimin e opozitës për djegien e mandateve të deputetit në shenjë proteste ndaj qeverisë “Rama”.

Kryemadhi nuk përmbahet në studio: Kanë hyrë 17 qelbësira në Kuvend që njëri shitet me dosjet e SHIK-ut

SOT - 09.10.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka deklaruar edhe një herë se nuk janë pendaur për djegien e mandateve. Ajo u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe kërcënuar për shkak të problemeve me ...

Monika Kryemadhi: Jam përgjuar nga Saimir Tahiri

Mapo - 09.10.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka befasuar sot me një deklaratë ndaj ish ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri. Në një bisedë me gazetarët Çim Peka, Arion Sulo dhe Bledian Koka, ajo ka treguar ...

Kryemadhi: Jam përgjuar nga Saimir Tahiri!

Albeu.com - 09.10.2019

"Nga Zoti Tahiri , nga ai tjetri i SHIK-ut, Rama. Nuk e kam problem fare unë atë historinë e përgjimit , biles më mirë. Se ajo të mban edhe në tempus" Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka befasuar ...

“Morën mandatet 17 qelbësira”, Kryemadhi ofendon rëndë deputetët e rinj që erdhën nga listat e LSI-së

Java News - 09.10.2019

Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe ...

Kryemadhi: 17 qelbësira hynë në Parlament, u shitën e kërcënuan prej dosjeve të tyre

Gazeta Express - 09.10.2019

Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që ...