TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Andrra feston ditëlindjen, zbulohet diferenca e moshës me Sinanin (FOTO LAJM)

Albeu.com - 21.04.2017

Bahskështorja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha feston sot ditëlindjen. Vetë Andrra ka postuar në rrjetet sociale një foto ku tregon se sot është dita e saj.

S'do ta besoni sa vjeçe mbush Andrra e Sinan Hoxhës (FOTO)

Durres Lajm - 21.04.2017

Bashkëshortja bukuroshe e Sinan Hoxhës, Andrra Destani feston sot ditëlindjen. Për të gjithë ju që nuk e dini ajo mbush 22 vjeçe. Faktikisht Andrra dhe Sinani kanë një diferencë prej 19 vitesh, pasi ...

Andrra Destani feston ditëlindjen, kjo është diferenca  në moshë me Sinanin (Foto)

Lajmi.net - 21.04.2017

Andrra Destani sot ka një ditë të veçantë. Ajo feston ditëlindjen e 22-të dhe për këtë datë me rëndësi për të, bukuroshja shqiptare ka marrë shumë urime nga ndjekësit në rrjetet sociale, shkruan ...

Andrra feston ditëlindjen, zbulon diferencën e moshës me Sinanin (Foto)

Gazeta Express - 21.04.2017

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha feston sot ...

Andrra Destani feston ditëlindjen, kjo është diferenca në moshë me Sinanin (Foto)

Ina - 21.04.2017

Ajo feston ditëlindjen e 22-të dhe për këtë datë me rëndësi për të, bukuroshja shqiptare ka marrë shumë urime nga ndjekësit në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net Kujtojmë që mes saj dhe bashkëshortit ...

Andrra Destani feston ditëlindjen! A e dini sa diference në moshë ka me Sinanin?

Zeri - 21.04.2017

Andrra Destani feston sot ditëlindjen e sa të 22-të dhe për këtë datë të rëndësishme për të, bukuroshja shqiptare ka marrë shumë urime nga ndjekësit në rrjetet sociale.

Andrra Destani feston ditëlindjen, kjo është diferenca në moshë me Sinan Hoxhën

Telegrafi - 21.04.2017

Andrra Destani sot ka një ditë të veçantë. Ajo feston ditëlindjen e 22-të dhe për këtë datë me rëndësi për të, bukuroshja shqiptare ka marrë shumë urime nga ndjekësit në rrjetet sociale, transmeton ...

Andrra Destani feston ditëlindjen dhe zbulon moshën, ja diferenca me Sinanin

BalkanWeb - 21.04.2017

TIRANE – Andrra Destani sot feston ditëlindjen e 22-të. Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha postuar një foto në profilin e saj në Instragram, ku shkruhej” Ju lutem vajza, sot është ditëlindja ime”.