TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Real Madridi, i gatshëm ta sakrifikojë yllin e skuadrës për Pogban

Zeri - 11.09.2019

Real Madridi vazhdon të jetë i interesuar për mesfushorin e Manchester Unitedin, Paul Pogba, transmeton zeri.info Klubi madrilen besohej se do të nënshkruante me reprezentuesin gjatë kësaj vere, por ...

Reali mund ta ofrojë Kroosin në marrëveshje për Pogban

Telegrafi - 11.09.2019

Real Madridi thuhet se po përgatitet që edhe në afatin e janarit të tentojë transferimin e Paul Pogbas nga Manchester United. Sipas asaj që raporton El Chiringuito, Los Blancos po mendojnë që t’u ...

United refuzon ta ulë çmimin për Pogban

Botasot - 11.09.2019

Manchester United ka refuzuar ta ulë çmimin për yllin e skuadrës, Paul Pogba. Trajneri i Realit, Zinedine Zidane kërkon transferimin e francezit në “Santiago Bernabeu”.

”Pogba ka folur me Messin për t’u transferuar te Barcelona”

Lajmi.net - 10.09.2019

Një tjetër dritare spekulimesh që e ka rrethuar francezin sapo është mbyllur dhe afati ka kaluar me Pogban që ende ka mbetur në ”Old Trafford”. Sidoqoftë, pyetjet vazhdojnë të bëhen për sa kohë do të ...

Ramos: Pogba e ka derën e hapur në Real Madrid

Tetova Sot - 10.09.2019

Lojtarët si ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, janë gjithmonë të mirëseardhur në Real Madrid, sipas kapitenit të “Los Blancos”, Sergio Ramosit. Mesfushori francez, Paul Pogba, e kaloi të gjithë ...

Vëllai i Pogbas zbulon bisedimet me Barcelonën: Pauli ka folur me Messin

Tetova Sot - 10.09.2019

Barcelona është në mesin e klubeve që besohet se e kanë shprehur interesimin për Paul Pogban dhe vëllai i mesfushorit të Manchester Unitedit, Matthias, pretendon se fituesi i Kupës së Botës ka folur ...

Vëllai i Pogbas zbulon bisedimet me Barcelonën: Pauli ka folur me Messin

Gazeta Express - 10.09.2019

Barcelona është në mesin e klubeve që besohet se e kanë shprehur interesimin për Paul Pogban dhe vëllai i mesfushorit të Manchester Unitedit, Matthias, pretendon se fituesi i Kupës së Botës ka folur ...

Ramos fton Pogba te Reali: E ka derën e hapur

Albeu.com - 10.09.2019

Sergio Ramos ka dhënë një mesazh për yllin e Manchester United Pol Pogba. Kapiteni i Realit ka ftuar francezit që ti bashkohet Los Blancos: Lojtarët si ylli i Manchester United janë gjithmonë të ...

Ramos: Reali e ka derën e hapur për Pogban

Zhurnal - 10.09.2019

Mbrojtësi i Realit, Sergio Ramos ka shprehur dëshirën për të luajtur me yllin e United, Paul Pogba. Pogba gjatë gjithë verës ishte i kërkuar nga “Los Blancos”, mirëpo United vendosi të mos e shes ...

Ramos: Pogba e ka derën e hapur në Real Madrid

Gazeta Express - 10.09.2019

Lojtarët si ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba, janë gjithmonë të mirëseardhur në Real Madrid, sipas kapitenit të “Los Blancos”, Sergio Ramosit. Mesfushori francez, Paul Pogba, e kaloi të gjithë ...

Ramos: Reali e ka derën e hapur për Pogban

Botasot - 10.09.2019

Mbrojtësi i Realit, Sergio Ramos ka shprehur dëshirën për të luajtur me yllin e United, Paul Pogba. Pogba gjatë gjithë verës ishte i kërkuar nga “Los Blancos”, mirëpo United vendosi të mos e shes ...