TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

10 vjet burgim sulmuesit të Ozilit

Koha.net - 08.11.2019

Një grabitës i armatosur është dënuar me 10 vite burgim pas tentimit të tij për të grabitur Mesut Ozilin e Sead Kolashinac. Yjet e Arsenalit, Mesut Ozil dhe Sead Kolashinac janë sulmuar nga banditët ...

10 vite burg për personin që sulmoi Ozil dhe Kolasinac

Lajmi.net - 08.11.2019

Më herët gjatë këtij viti, dy persona të maskuar kishin sulmuar Ozil dhe Kolasinac, të armatosur, në tentim plaçkitje. Ashley Smith, 30 vjeç, është shpallur fajtor për tentim vjedhje me armë dhe ...

Tentuan të grabisnin Ozil-Kolasinac, jepet dënimi i rëndë për një nga hajdutët (VIDEO)

Albeu.com - 08.11.2019

Tentativa për të grabitur dy yjet e Arsenal, Sead Kolasinac dhe Mesut Ozil, duket se i ka kushtuar shumë shtrenjtë Ashley Smith , i cili ishte një prej hajdutëve .

Dënohet me 10 vjet hajduti që tentoi të grabiste yjet e Arsenalit, Ozil e Kolasinac

SOT - 08.11.2019

Një grabitës i armatosur u dënua sot me 10 vjet burg në Britani për tentativën e vjedhjes së orave luksoze të dy futbollistëve të Arsenalit të Londrës.

10 vite burg për personin që sulmoi Ozil dhe Kolasinac

Botasot - 08.11.2019

Autoritetet angleze kanë dënuar me 10 vite burg personat që sulmuan dyshen e Arsenal, Mesut Ozil dhe Sead Kolasinac. Më herët gjatë këtij viti, dy persona të maskuar kishin sulmuar Ozil dhe ...

Tentuan të grabisnin Ozilin, jepet dënimi i rëndë për grabitësin

Zeri - 08.11.2019

Tentativa për të grabitur dy yjet e Arsenal, Sead Kolasinac dhe Mesut Ozil, duket se i ka kushtuar shumë shtrenjtë Ashley Smith, i cili ishte një prej hajdutëve.