TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

FOTOT: ‘Libohova Hiking”, njihuni me grupin që eksploron natyrën jug të Shqipërisë

Gazeta Tema - 09.10.2019

Pasioni i dy të rinjve për të eksploruar natyrën dhe për t’u ngjitur në male, tërhoqi nga pas edhe shumë të tjerë. Është historia Sotir Kaçit dhe Agush Hides nga Libohova.

‘Libohova Hiking”, njihuni me grupin që eksploron jugun e Shqipërisë

Java News - 09.10.2019

Pasioni i dy të rinjve për të eksploruar natyrën dhe për t’u ngjitur në male, tërhoqi nga pas edhe shumë të tjerë. Është historia Sotir Kaçit dhe Agush Hides nga Libohova.