TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Velipojë, dy vëllezër të plagosur me armë zjarri

Top Channel - 19.05.2017

Dy vëllezër janë plagosur me armë zjarri sot në mesditë në qendër të Velipojës. Të plagosur kanë mbetur Ervin Tahiri, 30 vjeç dhe Durim Tahiri 27 vjeç.

Plagosja e dy vëllezërve në Shkodër, arrestohet njëri nga autorët

Java News - 19.05.2017

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga njërin nga autorët e plagosjes së dyfishtë që ndodhi në mesditë në zonën e plazhit në Velipojë. Nga perplasja me arme mbeten të plagosur vellezerit Ervin Tahiri ...

Qëllohen me automatik, dy persona plagosen në Velipojë

Ora news - 19.05.2017

Dy persona kanë mbetur të plagosur në sektorin e plazhit në Velipojë të Shodrës Ervin Tahiri, 30 vjeç dhe Durim Tahiri 27 vjeç janë plagosur pas një konflikti me armë të ndodhur mesditën e sotme (19 ...

Sherri prej fëmijëve, përplasje me armë mes dy familjeve shkodrane

Albeu.com - 19.05.2017

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Velipojë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi të rezervuarit, ku sipas informacioneve të para janë plagosur 2 shtetas.

Dy persona plagosen në Velipojë

Mapo - 19.05.2017

Dy persona kanë mbetur të plagosur në sektorin e plazhit në Velipojë të Shodrës Informacionet paraprake bëjnë të ditur se personat e plagosur janë transportuar drejt spitalit të Shkodrës.

Sherri i fëmijëve në Velipojë

ABC News - 19.05.2017

Dy persona jane plagosur pas nje perplasje me arme ne Velipoje. Nuk dihen saktesisht shkaqet e ngjarjes, por policia njofton se autori i vendos ne pranga.

Velipojë, përplasje me armë zjarri mes dy të rinjve

SOT - 19.05.2017

Dy të rinj janë konfliktuar dhe sherri mes tyre ka degjeneruar në përplasje me armë zjarri në Velipojë të Shkodrës. Mësohet se të plagosurit janë Ervin Tahiri 30 – vjeç dhe Durim Tahiri 27 – vjeç.

Sherr mes të rinjve në Velipojë, plagosen 2 vetë me armë zjarri (Emrat)

BalkanWeb - 19.05.2017

SHKODËR – Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në Velipojë. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rezervuarit, ku burime për “BalkanWeb” bëjnë me dije se ka dy persona të lënduar nga ngjarja.

Plagosen me armë zjarri dy të rinj në Velipojë, 3 të shoqëruar

Java News - 19.05.2017

Dy persona kanë mbetur të plagosur mesditën e sotme në zonën e plazhit në Velipojë. Të plagosurit janë Ervin Tahiri 30 vjeç dhe Durim Tahiri 27 vjeç, të cilët janë dërguar në Spitalit Rajonan të ...

Sherri për fëmijët, plagosen me kallashnikov 2 vëllezër në Velipojë

SOT - 20.05.2017

Dy vëllezër mbetën të plagosur me armë zjarri mesditën e djeshme në qendër të Velipojës, ndërsa pak minuta pas ngjarjes, në pranga është vënë edhe autori, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim.

Plagosen dy të rinj me armë zjarri (emrat)

Durres Lajm - 19.05.2017

Dy persona janë plagosur me armë zjarri në Velipojë të Shkodrës. Mësohet se të plagosurit janë Ervin Tahiri 30 vjeç dhe Durim Tahiri 27 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në zonën e plazhit.