TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ja kush është mbrojtësi më i mirë i historisë së Premier League

Java News - 11.09.2019

Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij.

Kompany: Van Dijk është mbrojtësi më i mirë në histori të Ligës Premier

Telegrafi - 11.09.2019

Ish- ylli i Manchester Cityt , Vincent Kompany e ka cilësuar Virgil van Dijkun si qendërmbrojtësin më të mirë që është parë në Ligën Permier para të tjerëve si, John Terry dhe Rio Ferdinand.

Ramos: Van Dijk mund ta fitojë Topin e Artë

Telegrafi - 11.09.2019

Sergio Ramos beson se mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk mund të fitojë Topin e Artë pas një sezoni të shkëlqyeshëm individual dhe ekipor. Van Dijk po përpiqet të bëhet mbrojtësi i parë që ...

Ramos: Van Dijku mund ta fitojë Topin e Artë

Gazeta Express - 11.09.2019

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se qendërmbrojtësi holandez i Liverpoolit, Virgil van Dijk, mund ta fitojë Topin e Artë këtë vit, para Cristiano Ronaldos e Lionel Messit, duke e ...

Ramos: Van Dijk, kandidat serioz për të fituar Topin e Artë

Botasot - 11.09.2019

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka thënë që mbrojtësi i Liverpoolit, Virgil van Dijk është kandidatë i vërtetë për të fituar Topin e Artë. Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo e kanë fituar këtë ...

Van Dijk, mbrojtësi më i mirë në histori të Premierligës – sipas Kompany

Tetova Sot - 11.09.2019

Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij.

Van Dijk, mbrojtësi më i mirë në histori të Premierligës – sipas Kompany

Gazeta Express - 11.09.2019

Vincent Kompany ka cilësuar Virgil van Di si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të ndeshjes së lamtumirës e cila do të luhet të mërkurën në nder të tij.

Ramos: Nëse Cannavaro ka fituar topin e artë, pse mos ta fitojë Van Dijk?

Zhurnal - 11.09.2019

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se qendërmbrojtësi holandez i Liverpoolit, Virgil van Dijk, mund ta fitojë Topin e Artë këtë vit, para Cristiano Ronaldos e Lionel Messit, duke e ...