TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Presidenti Meta nis takimet me partitë opozitare, aleate me PD

RTSH - 12.06.2019

Kanë mbërritur në Presidencë, pak minuta më parë, krerët e partive aleate të PD. Në takimin me Presidentin Meta pritet të jenë të pranishëm Kryetari i PBDNJ-së Vangjel Dule, i LZHK Dashamir Shehi, i ...

Presidenti nis konsultimet me aleatët e Bashës

Java News - 12.06.2019

Mbërrijnë në Presidencë krerët e Partive aleate të Lulzim Bashës. Në takim kanë mbërritur Vangjel Dule, Dashamir Shehi, Agron Duka, Nard Ndoka dhe përfaqësuesi i PR, Arian Madhi.

Zbardhet vendimi i rëndësishëm që është marrë në mbledhjen e Bashës me aleatët, Nard Ndoka zbulon detajet

SOT - 11.06.2019

Kreu i PDK, Nard Ndoka ka folur mbrëmë për situatën kritike në të cilën ndodhet vendi. I ftuar në “Natë me Xhaxhiun”, ai u shpreh se situata politike në të cilën ndodhet vendi është tepër kritike.