TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ledri me urim të sinqertë për babanë me rastin e ditëlindjes

Telegrafi - 12.06.2019

Reperi i njohur, Ledri Vula, ka treguar gjithnjë nëpër intervista se është shumë i lidhur me familjen e tij. Ndër të tjerash, ai ka theksuar se ka një lidhje tepër të veçantë me të atin e tij, ...

“Nga zemra ime tek e jotja”, Ledri prek me fjalët dedikuar personit të zemrës

Lajmi.net - 12.06.2019

Ledri Vula përmes rrjeteve sociale, e ka uruar babain e tij, Agronin me rastin e ditëlindjes, shkruan lajmi.net. “Nga zemra ime tek e jotja babë. Ti gjithmonë do të mbetesh special për mua.

“Nga zemra ime tek e jotja”, Ledri prek me fjalët dedikuar personit të zemrës

Gazeta Express - 12.06.2019

Ledri Vula përmes rrjeteve sociale, e ka uruar babain e tij, Agronin me rastin e ditëlindjes. “Nga zemra ime tek e jotja babë. Ti gjithmonë do të mbetesh special për mua.

Brenda vilës së Ledri Vulës

Lajmi.net - 10.06.2019

Reperi shumë i dashur për publikun kosovar Ledri Vula muaj më parë kishte blerë një vilë në Brezovicë shkruan lajmi.net. Tani programi ‘My Living’ ka siguruar disa pamje nga shtëpia luksoze e ...

Si duket shtëpia e një reperi? Zbulohen pamjet luksoze të vilës së Ledri Vulës

Botasot - 10.06.2019

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, ka hapur dyert e shtëpisë duke dhënë kështu mundësinë të fotografohet dhe të shihen nga afër të gjitha pamjet e vendit ku 32-vjeçari kalon një pjesë të mirë të ...

Brenda vilës luksoze dhe shumëngjyrëshe të Ledri Vulës (Foto)

Mapo - 10.06.2019

Ledri Vula bleu pak kohë më parë në një zonë ku jetojnë mjaft personazhe të njohur kosovarë, Brezovicë, një shtëpi me vlerë mbi 200 mijë euro. Ndërsa së fundmi “My Living” ka sjellë ambientet e ...

Ledri Vula hap dyert e shtëpisë dhe të gjithë mbeten ‘gojëhapur’

Tetova Sot - 10.06.2019

Repri i njohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar Ledri Vula në nëtor të 2018 bleu një vilë në zonën e Vip-ave me vlerë mbi 200 mijë euro në një nga zonat më të njohura të Kosovës, në Brezovicë.

Brenda vilës së Ledri Vulës

Zhurnal - 11.06.2019

Familja Vula hap dyert e vilës së tyre. Reperi shumë i dashur për publikun kosovar Ledri Vula muaj më parë kishte blerë një vilë në Brezovicë shkruan lajmi.net.

Ledri Vula hap dyert e shtëpisë dhe të gjithë mbetën gojëhapur

Gazeta Express - 10.06.2019

Repri i njohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar Ledri Vula në nëtor të 2018 bleu një vilë në zonën e Vip-ave me vlerë mbi 200 mijë euro në një nga zonat më të njohura të Kosovës, në Brezovicë.

Brenda vilës luksoze të Ledri Vulës

Gazeta Express - 11.06.2019

Familja Vula hap dyert e vilës së tyre. Reperi shumë i dashur për publikun kosovar Ledri Vula muaj më parë kishte blerë një vilë në Brezovicë Tani programi ‘My Living’ ka siguruar disa pamje nga ...

Ky është shtrati i një reperi shumë të njohur (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.06.2019

Reperi i njohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar Ledri Vula në nëtor të 2018 bleu një vilë në zonën e Vip-ave me vlerë mbi 200 mijë euro në një nga zonat më të njohura të Kosovës, në ...

Ledri Vula hap dyert e shtëpisë dhe të gjithë mbeten ‘gojëhapur’

Zeri - 10.06.2019

Repri i njohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar Ledri Vula në nëtor të 2018 bleu një vilë në zonën e Vip-ave me vlerë mbi 200 mijë euro në një nga zonat më të njohura të Kosovës, në Brezovicë.

FOTO / Brenda shtëpisë luksoze të reperit Ledri Vula

Java News - 11.06.2019

Reperi i njohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar Ledri Vula në nëtor të 2018 bleu një vilë në zonën e Vip-ave me vlerë mbi 200 mijë euro në një nga zonat më të njohura të Kosovës, në ...

Brenda shtëpisë luksoze të Ledri Vulës

Telegrafi - 11.06.2019

Repri i njohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar Ledri Vula në nëtor të 2018 bleu një vilë në zonën e Vip-ave me vlerë mbi 200 mijë euro në një nga zonat më të njohura të Kosovës, në Brezovicë.