TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Berisha nuk përmbahet, i kthehet keq kryebashkiakut të ri

SOT - 13.08.2019

Pas betimit të kryebashkiakut të ri të Mallakastrës, ka reaguar ish-kryeministri Sali Berisha. Ai e ka konsideruar kriminel, Qerim Ismailajn, ndërsa premton se nga zyrat që zaptuan ata do të dalin si ...

Mallakastër, nuk ka protestë/ Kapllanaj largohet paqësisht nga zyra

Top Channel - 13.08.2019

Kryetari i ri i bashkisë së Mallakastrës, Qerim Ismailaj ka marrë zyrtarisht detyrën pas konstituimit të këshillit bashkiak. Por për të hyrë në zyrën që do të drejtojë për katër vite i është dashur ...

“Dorëzohet” Mallakastra, socialistët hapin me forcë derën e bashkisë

Mapo - 13.08.2019

Konstituohet Këshilli Bashkiak i Bashkisë së Mallakastrës si dhe betohet edhe kryebashkiaku i dalë nga votimet e 30 qershorit. Ceremonia është zhvilluar ditën e sotme në ambientet e një shkolle të ...

Konstituohet Këshilli Bashkiak, betohet kryetari i bashkisë Mallakastër, Qerim Ismailaj

Medial - 13.08.2019

TIRANË, 13 gusht /MEDIAL – I. Vata/ -Këshilli Bashkiak i bashkisë së Mallakastrës u konstituua sot si dhe u betua kryetari i ri i bashkisë, Qerim Ismailaj.

Mallakastër, betohet kryebashkiaku i ri, Kapllanaj lë zyrën

RTSH - 13.08.2019

Është konstituuar ditën e sotme Këshilli Bashkiak i Bashkisë së Mallakastrës, ndërkohë që është betuar Qerim Ismailaj, i cili mori votën e qytetarëve për të drejtuar këtë bashki në katër vitet e ...

Kryebashkiaku në ikje, Kapllanaj: Kam bërë punë që as i imagjinoja

ABC News - 13.08.2019

Bashkia e Mallakastrës nën drejtimin e Agron Kapllanaj, zhvilloi mbledhjen e fundit të saj. Në të u fol për punën e bërë gjatë periudhës 4 vjeçare nga 2015 deri 2019.

Hapet dera me forcë/ Hyn në zyrë kryetari i Mallakastrës

BalkanWeb - 13.08.2019

BALLSH Ka hyrë në zyrë kryetari i ri i Bashkisë së Mallakastrës Qerim Ismailaj. Ismailaj ka hyrë në ambientet e bashkisë pas orarit zyrtar. Dera e zyrës së Kryetarit të Bashkisë është hapur me forcë.

Mallakastër, kryebashkiaku në ikje: Kam bërë gjëra që s’i imagjinoja

Top Channel - 13.08.2019

Paraditen e së martës u zhvillua mbledhja e fundit mbi analizimin e punës së administratës në bashkinë Mallakastër, gjatë periudhës 4-vjeçare, 2015- 2019 nën qeverisjen e Agron Kapllanajt.