TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bin Laden investonte në futboll te një ekip britanik

Top Channel - 16.05.2019

Kur kanë kaluar 8 vite nga aksioni që solli vrasjen e njeriut më të kërkuar të globit, zbulohen detaje të tjera nga jeta e Osama Bin Laden. Këtë mesjavë, në një gjykatë angleze u dëshmua sesi familja ...

Familja e Bin Laden financoi skuadrën angleze të futbollit

Alsat - 16.05.2019

Në një botë që lëviz në mënyrë marramendëse, paratë e pista janë bërë shpesh edhe pjesë e futbollit. Rasti më i fundit vjen nga Anglia dhe më konkretisht nga Premier League angleze.

Shokohet Anglia, familja e Bin Laden financon klubin e famshëm!

BalkanWeb - 16.05.2019

Një zbulim i orëve të fundit ka tronditur pa masë botën e futbollit anglez dhe jo vetëm. Shefild Junajtid, klubi që siguroi rikthimin në Premier Ligë pak ditë më parë, financohet nga familja e ...

Familja e Bin Laden financon klubin e famshëm në Angli

Mapo - 16.05.2019

Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në mediat britanike. Bëhet fjalë për klubin e Sheffield United që para pak kohësh siguroi ngjitjen në Premier Ligë.

Skuadra e sapo ngjitur në Premier League financohet nga familja Bin Laden?

Albeu.com - 16.05.2019

Një lajm bombë vjen nga prestigjozja " Daily Mail " ku hedh akuza të forta në drejtim të skuadrës së sapo ngjitur në Premier League Sheffield United. Investigimi i " Daily Mail " ka nxjerrë në dritë ...

Bin Laden investonte në futboll te një ekip britanik

Durres Lajm - 16.05.2019

Kur kanë kaluar 8 vite nga aksioni që solli vrasjen e njeriut më të kërkuar të globit, zbulohen detaje të tjera nga jeta e Osama Bin Laden. Këtë mesjavë, në një gjykatë angleze u dëshmua sesi familja ...

Klubi anglez u financua nga familja Bin Laden?

Zeri - 16.05.2019

Klubi anglez Sheffield United ka pranuar një hua prej 3 milionë funtesh nga një pjesëtar i familjes Bin Laden, raporton e përditshmja angleze “Daily Mail”.

Plas 'bomba' në Angli, mediat zbulojnë emrin e klubit të njohur të Premier League që financohet nga familja e ...

SOT - 16.05.2019

Një lajm i bujshëm ka qarkulluar sot në të gjitha mediat angleze teksa raportohet se klubi i njohur i Premier League, Sheffield United financohet nga familja e Osama Bin Laden.