TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Indi, flakët e zjarrit përfshijnë një hotel, të paktën 17 viktima

RTSH - 12.02.2019

Të paktën 17 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një hotel në pjesën perëndimore të kryeqytetit indian Nju Dehli. Zëdhënësi i policisë, Mandeep Singh Randhaëa, tha se së paku katër të tjerë janë ...

Indi, 17 të vdekur nga zjarri në një hotel

Alsat - 12.02.2019

Të paktën 17 persona kanë humbur jetën dhe shtatë të tjerë janë lënduar si pasojë e zjarrit që ka shpërthyer në një hotel në perëndim të New Delhit. Zjarri ka shpërthyer në hotelin pesëkatësh Arpit ...

Zjarr në një hotel në New Dehli, 17 të vdekur dhe 4 të plagosur

BalkanWeb - 12.02.2019

17 persona kanë vdekur dhe katër të tjerë janë plagosur, për shkak të një zjarri të rënë në një hotel në pjesën perëndimore të Neë Dehlit. Zjarri ka rënë këtë mëngjes në Arpit Palace, një strukturë ...

Së paku 17 të vdekur nga zjarri në një hotel në Indi

Evropaelire - 12.02.2019

Policia në Nju Delhi tha se së paku 17 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një hotel në pjesën perëndimore të kryeqytetit. Zëdhënësi i policisë, Mandeep Singh Randhawa, tha se së paku katër të ...

Zjarr në një hotel në New Dehli, 17 të vdekur dhe 4 të plagosur

Durres Lajm - 12.02.2019

17 persona kanë vdekur dhe katër të tjerë janë plagosur, për shkak të një zjarri të rënë në një hotel në pjesën perëndimore të New Dehlit. Zjarri ka rënë këtë mëngjes në Arpit Palace, një strukturë ...

Së paku 17 të vdekur nga zjarri në një hotel në Indi

Telegrafi - 12.02.2019

Policia në Nju Delhi tha se së paku 17 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një hotel në pjesën perëndimore të kryeqytetit. Zëdhënësi i policisë, Mandeep Singh Randhawa, tha se së paku katër të ...

17 të vdekur nga zjarri në një hotel në Indi

Botasot - 12.02.2019

Zëdhënësi i policisë, Mandeep Singh Randhawa, tha se së paku katër të tjerë janë plagosur nga zjarri në hotelin Arpit Palace. Shërbimi i zjarrfikësve iu përgjigj incidentit, ndërsa shpëtoi 35 vetë ...

Së paku 17 të vdekur nga zjarri në një hotel në Indi

Lajmi.net - 12.02.2019

Policia në Nju Delhi tha se së paku 17 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një hotel në pjesën perëndimore të kryeqytetit. Zëdhënësi i policisë, Mandeep Singh Randhawa, tha se së paku katër të ...

Së paku 17 persona kanë vdekur nga zjarri në një hotel në Indi

Portalb - 12.02.2019

Policia në Nju Delhi tha se së paku 17 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një hotel në pjesën perëndimore të kryeqytetit. Zëdhënësi i policisë, Mandeep Singh Randhawa, tha se së paku katër të ...

Zjarri djeg një hotel, 17 të vdekur në Indi

Top Channel - 12.02.2019

Policia në Nju Delhi tha se të paktën 17 persona kanë humbur jetën nga zjarri në një hotel në pjesën perëndimore të kryeqytetit. Zëdhënësi i policisë, Mandeep Singh Randhawa, tha se 4 të tjerë janë ...