TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Një martesë ndryshe, Miley Cyrus e urren fjalën ‘bashkëshorte’

Botasot - 12.07.2019

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth i dhanë fund beqarisë gjatë muajit dhjetor të vitit që lamë pas. Dasma e tyre ishte shumë private dhe çifti vendosi ta bënte publike disa ditë pasi ishin burrë dhe grua.

Shokon Miley: Më tërheqin ende femrat edhe pse jam martuar me Liam!

Top Channel - 11.07.2019

Miley Cyrus ka pranuar se është “ende e tërhequr seksualisht pas femrave”, pavarësisht faktit se është e martuar me Liam Hemsworth. Miley, e cila është martuar me dashurinë e saj të parë, dhjetorin e ...

Miley Cyrus e pranon: Më tërheqin gratë

Botasot - 11.07.2019

Miley Cyrus e ka pranuar se atë “ende e tërheqin seksualisht nga gratë’, pavarësisht martesës së saj me Liam Hemsworth. Këngëtarja e cila u martua në dhjetor të vitit të kaluar, duke folur për ...

Miley Cyrus pozon në bikini para pasqyrës dhe në divan

Telegrafi - 11.07.2019

Këngëtaren do ta shohim shumë shpejt teksa do të performojë në Prishtinë. Bëhet fjalë për Miley Cyrus, e cila tashmë ka konfirmuar se do të jetë para publikut në “Sunny Hill Festival”, i cili do të ...

Miley Cyrus e pranon: Më tërheqin gratë

Tetova Sot - 11.07.2019

Miley Cyrus e ka pranuar se atë “ende e tërheqin seksualisht nga gratë’, pavarësisht martesës së saj me Liam Hemsworth. Këngëtarja e cila u martua në dhjetor të vitit të kaluar, duke folur për ...

Miley Cyrus pozon në bikini para pasqyrës dhe në divan

Botasot - 11.07.2019

Këngëtaren do ta shohim shumë shpejt teksa do të performojë në Prishtinë. Bëhet fjalë për Miley Cyrus, e cila tashmë ka konfirmuar se do të jetë para publikut në “Sunny Hill Festival”, i cili do të ...