TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Veseli: Ekonomia ka nevojë për një fillim të ri

Telegrafi - 21.04.2017

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, theksoi në Forumin Ekonomik të prodhuesve shqiptarë i cili po mbahet sot në Pejë, se ekonomia ka nevojë për një fillim të ri me vizion ...

Kadri Veseli gjobitet nga Gjykata Themelore e Prishtinës

Lajmi.net - 21.04.2017

Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli është gjobitur nga Gjykata në Prishtinë ngase nuk erdhi si dëshmitar në gjykimin e deputetëve të VV-së. Gjykata Themelore në Prishtinë e gjobiti sot kryetarin e ...

Kadri Veseli dënohet nga Gjykata Prishtinës

Albeu.com - 21.04.2017

Gjykata Themelore e Prishtinës ka gjobitur me 200 euro kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veselin, për shkak se ai nuk u paraqit si dëshmitar në gjykimin e deputetëve të VV-së të cilët akuzohen ...

Veseli: Kemi papunësinë më të madhe në Evropë

Gazeta Express - 21.04.2017

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, theksoi sot në Forumin Ekonomik të prodhuesve shqiptarë, i cili po mbahet në Pejë, se ekonomia ka nevojë për një fillim të ri me vizion ...

Mungojnë në seancë gjyqësore: Dënohen me 200 euro gjobë Kadri Veseli, Xhavit Haliti dhe disa deputetë

Gazeta Express - 21.04.2017

Pas urdhërarrestit të lëshuar nga Gjykata Themelore në Prishtinë për Albin Kurtin, për shkak se mundoi në seancës gjyqësore për gazin lotsjellës, janë dënuar me 200 euro gjobë edhe kryetari i ...

Veseli: Ekonomia ka nevojë për një fillim të ri

Kosova Live - 21.04.2017

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, theksoi në Forumin Ekonomik të prodhuesve shqiptarë i cili po mbahet sot në Pejë, se ekonomia ka nevojë për një fillim të ri me vizion ...

Gjobitet Kadri Veseli

Telegrafi - 21.04.2017

Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli është gjobitur nga Gjykata në Prishtinë ngase nuk erdhi si dëshmitar në gjykimin e deputetëve të VV-së. Gjykata Themelore në Prishtinë e gjobiti sot kryetarin e ...

Veseli: Ekonomia ka nevojë për një fillim të ri

Lajmi.net - 21.04.2017

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, theksoi në Forumin Ekonomik të prodhuesve shqiptarë i cili po mbahet sot në Pejë, se ekonomia ka nevojë për një fillim të ri me vizion ...

Kadri Veseli dënohet nga Gjykata Themelore e Prishtinës

Zeri - 21.04.2017

Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli është gjobitur nga Gjykata në Prishtinë ngase nuk erdhi si dëshmitar në gjykimin e deputetëve të VV-së. Gjykata Themelore në Prishtinë e gjobiti sot kryetarin e ...

Bizneset shqiptare, të shtrira në katër kontinente

Zeri - 21.04.2017

“President Nderi i Rrjetit të Bizneseve të Diasporës Shqiptare” dhe njëherësh president i kompanisë "Ecolog", Lazim Destani, ka thënë se Rrjeti i Bizneseve të Diasporës, i krijuar para 4 vjetësh në ...