TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Real Madrid në ‘shok’, Tottenham ua tregon çmimin e Harry Kane

Lajmi.net - 12.01.2019

Real Madrid po vazhdon ta vuajë vendimin për ta shitur Cristiano Ronaldon verën e kaluar. Kampionët e Evropës, pas suksesit të tretë radhazi në Ligën e Kampionëve, u pajtuan të largojnë Ronaldon, ...

Tottenhami paralajmëron Real Madridin, kërkon 350 milionë euro për Kane

Telegrafi - 12.01.2019

Tottenham Hotspur ia ka bërë të qartë Real Madridit çmimin e kërkuar për sulmuesin e tyre, Harry Kane. Kane është njëri nga lojtarët më të mirë në botë momentalisht dhe golat e tij ndeshje pas ...

Kane kërkohet me ngulm nga Reali, ky është çmimi i pabesueshëm që Tottenhami ia ka vënë atij

Gazeta Express - 12.01.2019

Harry Kane i Tottenham Hotspur është numri nëntë i ri të cilin Real Madridi dëshiron ta sjellë në skuadër sezonin e ardhshëm. Transferimi i tij do ta thyente rekordin aktual në tregun e transferimeve ...

Çmëndet Reali, ofron 350 milion euro për bomberin e Tottenhamit

Albeu.com - 12.01.2019

Real i Madridit është gati të bëjë cmënduri në merkato. Galaktikët janë në kërkim të një sulmuesi bomber ku nuk i ndahen yllit të Tottenhamit , shkruan Albeu.com.

Tottenham i hap rrugë Realit: Do Harry Kane, ja çmimi!

Botasot - 12.01.2019

Real Madrid është në një pikë kritike sa i përket shënimit të golave dhe largimi i Cristiano Ronaldo ka lënë një boshllëk të madh në sulmin e kampionëve të Evropës.

Real Madrid në ‘shok’, Tottenham ua tregon çmimin e Harry Kane

Almakos - 12.01.2019

Real Madrid po vazhdon ta vuajë vendimin për ta shitur Cristiano Ronaldon verën e kaluar. Kampionët e Evropës, pas suksesit të tretë radhazi në Ligën e Kampionëve, u pajtuan të largojnë Ronaldon, ...

Tottenhami paralajmëron Real Madridin, kërkon 350 milionë euro për Kane

Almakos - 12.01.2019

Tottenham Hotspur ia ka bërë të qartë Real Madridit çmimin e kërkuar për sulmuesin e tyre, Harry Kane. Kane është njëri nga lojtarët më të mirë në botë momentalisht dhe golat e tij ndeshje pas ...

A pajtoheni me këtë fakt për Kanen?

Zeri - 11.01.2019

Ish-sulmuesi i Tottenhamit, Robbie Keane, beson se Harry Kane do të qëndrojë te klubi londinez dhe do të vazhdojë me formën e tij të lartë si golashënues.

Reali ofron 350 milion euro për bomberin e Tottenhamit

LajmiFundit - 12.01.2019

Real i Madridit është gati të bëjë cmenduri pasi janë në kërkim të një sulmuesi bomber ku nuk i ndahen yllit të Tottenhamit. Bëhet fjalë për Harry Kane i cil ndiqet nga te gjitha klubet e mëdha të ...

Tottenhami kërkon 230 milionë euro për Eriksenin

Koha.net - 10.01.2019

Real Madridi vazhdon të insistojë për transferimin mesfushorit të Tottenhamit, Cristian Eriksen. Por, për ta realizuar blerjen e futbollistit danez, Real Madridi duhet t’i thyej të gjitha rekorder te ...