TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Në konflikt me Brad Pitt, reagon për herë të parë djali i aktorit

SOT - 11.09.2019

Prej vitit 2016 Brad Pitt dhe djali i tij Maddox janë në një marrëdhënie të acaruar. Së fundmi ‘In Touch Ëeekly’ ka siguruar një video në të cilën një gazetar pyet Maddox nëse Pitt ka plane ta ...

Marrëdhënie të acaruara?/ Djali i Brad Pitt thyen heshtjen

Mapo - 11.09.2019

Aktori i njohur Brad Pitt duket se vijon të ketë marrëdhënie të acaruara me djalin e tij të birësuar, Maddox. Ky i fundit ka dhënë së fundmi një intervistë të rrallë për “Touch Weekly”, në të cilën ...

Djali i Brad Pitt thyen heshtjen për sherrin me të atin

Durres Lajm - 11.09.2019

Me sa duket, marrëdhënia e Brad Pitt me djalin Maddox Jolie-Pitt nuk është përmirësuar. 18-vjeçari Maddox, i cili po studion biokimi në Universitetin Yonsei në Korenë e Jugut, dha një intervistë të ...