TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Icardi “humbet” edhe Fiorentinën, rikthimi një “rebus”

SuperSport - 21.02.2019

Mauri Icardi nuk është grumbulluar për ndeshjen me Rapidin e Vjenës në Europa League, pork y nuk mund të jetë një shqetësim serioz për zikaltrit, që e kanë fituar ndeshjen e parë dhe janë me një ...

‘Dridhet’ Interi, katër skuadra të mëdha pas Icardit

Lajmi.net - 21.02.2019

Interi mund të humbas lojtarin e tyre kryesor, argjentinasin Mauro Icardi. 26 vjeçarit i është marrë shiriti i kapitenit nga skuadra e Interit, i cili pastaj i është dhuruar portierit Samir ...

​Klubet e mëdha të Evropës interesohen për Icardin

Gazeta Express - 21.02.2019

Ylli i Interit, Mauro Icardi, mund të largohet nga klubi zikaltër, pasi e humbi shiritin e kapitenit. Real Madridi, Chelsea, Juventusi dhe Napoli tashmë e kanë kontaktuar ...

Icardi nuk ftohet nga Interi as në ndeshjen e dytë ndaj Rapid Vjenës

Telegrafi - 20.02.2019

Në konferencën për media Luciano Spalletti tha se mundësitë që Mauro Icardi të startojë ndaj Rapid Vjenës janë të mëdha, por kjo nuk do të ndodhë. Sulmuesi argjentinas as nuk është ftuar për ndeshjen ...

Po vuan një dëmtimin në gju, plas gallata në rrjetet sociale me Icardin (FOTO LAJM)

Albeu.com - 20.02.2019

Tema më interesante e javës tek Interi ishte sigurisht rasti Icardi, të cilit klubi zikalter vendosi ti hiqte shiritin e kapitenit, shkruan Albeu.com.

Mauro Icardi përsëri nuk është pjesë e skuadrës së Interit

Tetova Sot - 20.02.2019

Edhe pse testet mjekësore konfirmuar se Mauro Icardi nuk vuan nga lëndimi i gjurit, sulmuesi argjentinas nuk është pjesë e skuadrës së Interit për ndeshjen e Evropa Ligës kundër Rapid Vienna.

Spalletti: Kujdes ndaj Rapidit, për Icardin vendosin mjekët

SuperSport - 20.02.2019

Luciano Spalletti doli sot në konferencën për shtyp, në prag të sfidës së nesërme përballë rapidit të Vjenës, të vlefshme për fazën e 1/16-ave të Europa Leagues.

Mauro Icardi përsëri nuk është pjesë e skuadrës së Interit

Gazeta Express - 20.02.2019

Edhe pse testet mjekësore konfirmuar se Mauro Icardi nuk vuan nga lëndimi i gjurit, sulmuesi argjentinas nuk është pjesë e skuadrës së Interit për ndeshjen e Evropa Ligës kundër Rapid ...

Candreva ka një mesazh për Icardin

Lajmi.net - 20.02.2019

Lojtarët e Interit do ta mirëpresin me krahëhapur Mauro Icardin në skuadër, pavarësisht lajmeve të fundit se mes argjentinasit dhe pjesës tjetër të skuadër ka çarje të raporteve.

Chelsea kontakton Interin për Icardin

Albeu.com - 20.02.2019

Interi po mendon që në merkaton e verës të shes sulmuesin, Mauro Icardi. Siç raporton gazetari italian, Tancredi Palmeri, Chelsea ka kontaktuar me Interin për transferimin e Mauro Icardit .

Sajoi dëmtimin, Interi tërbohet me Mauro Ikardin

BalkanWeb - 20.02.2019

Pritej me padurim rezultati përfundimtar i analizave të gjurit të Mauro Ikardit. Argjentinasi, të cilit iu hoq shiriti i kapitenit javën e shkuar, u ankua për një shqetësim fizik përpara nisjes së ...

Interi mendon për Lukakun në rast se largohet Icardi

Telegrafi - 20.02.2019

Mauro Icardi mund të largohet nga Interi gjatë verës pasi raportet mes tij dhe klubit zikaltër nuk janë edhe aq të mira. Argjentinasi nuk ka luajtur në dy ndeshje e fundit, duke thënë se është i ...

Konflikti me Interin, Icardi në radarët e gjigandëve europianë

Gazeta Tema - 20.02.2019

Se çfarë do të ndodhë në fund të sezonit mes Mauro Icardit dhe Interit sot është e vështirë të parashikohet Sipas mediave të huaja disa telefonta janë bërë në drejtim të Wanda Nara, bashkëshortja dhe ...

Dalin analizat, Icardi mashtroi për dëmtimin e gjurit

Java News - 20.02.2019

Mauro Icardi i është nënshtruar testeve mjekësore ditën e sotme për të parë gjendjen e tij fizike. Këto teste e kanë nxjerrë blof argjentinasin, i cili nuk vuan nga asnjë shqetësim dhe ka gënjyer ...

Edhe zyrtarisht, Icardi nuk ka probleme me gjurin

Telegrafi - 20.02.2019

Inter ka zbuluar rezultatet e testeve mjekësore të Mauro Icardit, duke konfirmuar se sulmuesi nuk ka lëndim në gju. Sulmuesi argjentinas ka pasur kontrolle të thuktë në gjunjë gjatë ditës së sotme ...

Inter zbulon se Icardi nuk vuan nga asnjë lëndim

Lajmi.net - 20.02.2019

Mauro Icardi zhvilloi sot testet mjekësore për lëndimin në gju, por Interi ka bërë të ditur se nuk ka asgjë. “Mauro Icardi iu nënshtrua testeve në klinikën Humanitas në Rozzano për shkak të dhembjes ...

Analizat mjekësore “tradhtojnë” Icardin, nuk ka probleme me gjurin

SuperSport - 20.02.2019

Një javë më parë Interi vendosi t’i heqë shiritin e kapitenit, sulmuesit Mauro Icardi dhe që prej atëherë ky i fundit nuk është stërvitur asnjëherë me grupin, duke akuzuar një problem në gjurin e ...

Interi ka dyshime reth dëmtimit të Icardit, e ridërgon të kryejë analiza të tjera

Albeu.com - 20.02.2019

Interi i hoqi një javë më parë shiritin e kapitenit Mauro Icardit , teksa ai tashmë nuk po stërvitet me skuadrën . Ai ka pasur një dëmtim në gjurin e djathë duke mos luajtur në ndeshjen ndaj Rapidit ...

Interi nuk beson te Icardi, e dërgon të kryejë analizat për dëmtimin

SuperSport - 20.02.2019

Një javë më parë Interi vendosi t’i heqë shiritin e kapitenit, sulmuesit Mauro Icardi dhe që prej atëherë ky i fundit nuk është stërvitur asnjëherë me grupin, duke akuzuar një problem në gjurin e ...

Inter e konfirmon: Icardi nuk është i lënduar

VeqSport - 20.02.2019

Skuadra e Interit ka publikuar në një komunikatë zyrtare rezultatet e testeve mjekësore të sulmuesit, Mauro Icardi. ”Mauro Icardi i është nënshtruar testeve mjekësore në klinikën Humanitas në Rozzano ...

Inter me lajm shokues për Icardin

Lajmi.net - 20.02.2019

Inter e ka shikuar edhe një herë rastin e Mauro Icardit për ta rimarrë shiritin e kapitenit. Inter ka vendosur që mos t’i rikthejë shiritin e kapitenit Mauro Icardit.

Një argjentinas i del në mbrojtje: Duam që Icardi të kthehet sa më shpejt!

Botasot - 20.02.2019

Lautaro Martinez tha se shpreson që Mauro Icardi të kthehet së shpejti, ndërsa e konsideron tepër të vlefshme përkrahjen që i ka dhënë ish-kapiteni i Interit.

Inter me ofertë të re drejt Icardit

Telegrafi - 20.02.2019

Interi do t’i ofroj Maurer Icardit, -ish-kapitenit dhe golashënuesit më të mirë, një kontratë të re të vlefshme deri në vitin 2024. Sipas të përditshmes italiane, “Calciomercato” drejtori sportiv i ...

Icardi humbet dhe Fiorentinën, rikthimi mbetet mister

Albeu.com - 21.02.2019

Mauri Icardi nuk është grumbulluar për ndeshjen me Rapidin e Vjenës në Europa League, por ky nuk mund të jetë një shqetësim serioz për zikaltrit, që e kanë fituar ndeshjen e parë dhe janë me një ...

‘Dridhet’ Interi, katër skuadra të mëdha pas Icardit

Botasot - 21.02.2019

Interi mund të humbas lojtarin e tyre kryesor, argjentinasin Mauro Icardi. 26 vjeçarit i është marrë shiriti i kapitenit nga skuadra e Interit, i cili pastaj i është dhuruar portierit Samir ...

​Zbulohen detajet e ofertës së re të Interit për Mauro Icardin

Albeu.com - 19.02.2019

Drejtori ekzekutiv i Interit, Beppe Marotta, i kishte garantuar bashkëshortes dhe agjentes së Mauro Icardit , Wanda Naras, se di do t’ia sjellje një propozim tjetër për një kontratë të re.

Wanda Nara sulmon ?La Gazzeta Dello Sport?

Albeu.com - 19.02.2019

Wanda është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes këtë herë duke sulmuar gazetën e famshme italiane “La Gazzeta Dello Sport ”, shkruan Albeu.com Kjo gazetë paraditen e sotme, kishte publikuar një ...

E ardhmja e Mauro Ikardi-t akoma në dyshim

Alsat - 19.02.2019

Mundja e krahut mes Vanda Nara, bashkëshortja-menaxhere e sulmuesit, dhe administratorit të deleguar të zikaltërve, Beppe Marotta, vazhdon. Vendimi i klubit për t’i hequr shiritin e kapitenit ka qenë ...

Wanda – Interit: Kthejeni shiritin e kapitenin ose Icardi nuk luan më

Almakos - 19.02.2019

Wanda Nara i ka dhënë një paralajmërim të ashpër Interit. Agjentja dhe bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara, e ka paralajmëruar Interin. Agjentja e sulmuesit argjentinas i ka bërë me dije ...

Inter vendos se çfarë do të ndodhë me Icardin

Lajmi.net - 19.02.2019

Inter po vazhdon të insistojë në kontratën e re të Mauro Icardit. Inter dëshiron që Mauro Icardi ta vazhdoj kontratën. Skuadra italiane i mori shirin e kapitenit para pak ditësh argjentinasit, duke ...

Interi e uron, Ikardi s’kthehet në ekip pa shiritin e kapitenit

BalkanWeb - 19.02.2019

Klubi e ka uruar, ëanda i ka dedikuar një mesazh plot dashuri dhe Maurito, nga ana e tij ka publikuar një foto të tij me bashkëshorten në liqenin e Komos.

Wanda mohon shkrimet e mediumeve për kushtëzimet në lidhje me rikthimin e Icardit, lojtari të mërkurën teste

Telegrafi - 19.02.2019

Wanda Nara i ka mohuar pretendimin e Gazzetta dello Sport se ajo e ka kërcënuar Interin, duke kërkuar që Mauro Icardit t’i kthehet mbrapa shiriti i kapitenit.

Icardi nuk luan për Interin pa ia kthyer shiritin e kapitenit

Telegrafi - 19.02.2019

Kriza e madhe mes Interit dhe Mauro Icardit edhe pse është zvogëluar paksa në ditët e fundit, ka ende tension. Lajmi i fundit që transmetohet nga Gazzetta dello Sport është se argjentinasi nuk do të ...

Icardi mbush 26 vjeç, por as ditëlindja nuk mjafton për të bërë paqe me Interin

SuperSport - 19.02.2019

Mauro Icardi feston sot përvjetorin e tij të 26, por kjo ditëlindje e gjen sulmuesin argjentinas në një nga momentet më të vështira të karrierës së tij, shkaktuar nga vendimi i Interit për t’i hequr ...

Inter: Nuk ka kapiten, nuk ka as Icardi?

Botasot - 19.02.2019

Wanda Nara i ka thënë Interit të rivendosë kapitenin Mauro Icardi, ose sulmuesi kurrë nuk do të luajë për klubin më. Sipas ‘Gazzetta dello Sport’, Wanda ka kërkuar gjithashtu Interit që të kërkojnë ...

​Pa shiritin e kapitenit, Icardi nuk pranon të luajë për Interin

Gazeta Express - 19.02.2019

Bashkëshortja dhe agjentja e Mauro Icardit, Wanda Nara, i ka dhënë ultimatum Interit që t’ia kthejë shiritin e kapitenit sulmuesit argjentinasit ose ky i fundit nuk do të luajë më asnjë ndeshje për ...

​Zbulohen detajet e ofertës së re të Interit për Icardin

Gazeta Express - 19.02.2019

Drejtori ekzekutiv i Interit, Beppe Marotta, i kishte garantuar bashkëshortes dhe agjentes së Mauro Icardit, Wanda Naras, se di do t’ia sjellje një propozim tjetër për një kontratë të re.

Bomba nga media Italiane: Icardi divorcohet nga Wanda Nara dhe merr agjent tjetër

Durres Lajm - 19.02.2019

Mauro Icardi feston sot 26 vjetorin e tij në një klimë aspak të qetë në karrierën e tij si futbollist i Interit. Për t’i bërë një “dhuratë” të hidhët ka menduar revista “The King Corona Magazine”, ...

Presidenti i Interit, Zhang: Icardi nuk ka asnjë shans të bashkohet me Juventusin

Durres Lajm - 19.02.2019

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka insistuar se nuk ka asnjë shans që sulmuesi Mauro Icardi të bashkohet me Juventusin. Spekulimet që lidhin Icardin me një kalim shokues te Juventusi janë ...

Icardi iu nënshtrohet testeve mjekësore

Tetova Sot - 19.02.2019

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, do t’i kryejë testet mjekësore të mërkurën, në mënyrë që ta kuptojë shkallën e lëndimeve. Gazzetta dello Sport raporton se gjuri dhe nyja e këmbës të Mauro Icardit ...

Afër marrëveshja për vazhdimin e kontratës së Icardit

VeqSport - 19.02.2019

Interi dhe Mauro Icardi duket se janë afër arritjes së një marrëveshjeje për vazhdimin e kontratës. Situata e sulmuesit argjentinas ka qenë paksa e paqartë ditëve të fundit sidomos pas marjes së ...

Icardi nuk ftohet nga Interi as në ndeshjen e dytë ndaj Rapid Vjenës

Almakos - 20.02.2019

Në konferencën për media Luciano Spalletti tha se mundësitë që Mauro Icardi të startojë ndaj Rapid Vjenës janë të mëdha, por kjo nuk do të ndodhë. Sulmuesi argjentinas as nuk është ftuar për ndeshjen ...

Mauro Icardi lihet përsëri jashtë skuadrës te Interi

Albeu.com - 20.02.2019

Edhe pse testet mjekësore konfirmuar se Mauro Icardi nuk vuan nga lëndimi i gjurit, sulmuesi argjentinas nuk është pjesë e skuadrës së Interit për ndeshjen e Evropa Ligës kundër Rapid Vienna.

Candreva ka një mesazh për Icardin

Almakos - 20.02.2019

Lojtarët e Interit do ta mirëpresin me krahëhapur përsëri Mauro Icardin në skuadër, pavarësisht lajmeve të fundit se mes argjentinasit dhe pjesës tjetër të skuadër ka çarje të raporteve.

Interi mendon për Lukakun në rast se largohet Icardi

Almakos - 20.02.2019

Mauro Icardi mund të largohet nga Interi gjatë verës pasi raportet mes tij dhe klubit zikaltër nuk janë edhe aq të mira. Argjentinasi nuk ka luajtur në dy ndeshje e fundit, duke thënë se është i ...

Edhe zyrtarisht, Icardi nuk ka probleme me gjurin

Almakos - 20.02.2019

Inter ka zbuluar rezultatet e testeve mjekësore të Mauro Icardit, duke konfirmuar se sulmuesi nuk ka lëndim në gju. Sulmuesi argjentinas ka pasur kontrolle të thuktë në gjunjë gjatë ditës së sotme ...

Interi mendon se Icardi e ka gënjyer e dërgon sërish në teste mjekësore

Botasot - 20.02.2019

Interi i hoqi një javë më parë shiritin e kapitenit Mauro Icardit, teksa ai tashmë nuk po stërvitet me skuadrën. Ai ka pasur një dëmtim në gjurin e djathë duke mos luajtur në ndeshjen ndaj Rapidit në ...

A po gënjen Ikardi për dëmtimin në gju? Interi e detyron të bëjë analizat

InfoSport - 20.02.2019

Një javë më parë Interi vendosi t’i heqë shiritin e kapitenit, sulmuesit Mauro Ikardi, ndërsa që nga ajo ditë ky i fundit nuk është stërvitur me grupin ‘zikaltër’, duke u ankuar në një lëndim në ...

Inter me lajm shokues për Icardin

Almakos - 20.02.2019

Inter e ka shikuar edhe një herë rastin e Mauro Icardit për ta rimarrë shiritin e kapitenit. Inter ka vendosur që mos t’i rikthejë shiritin e kapitenit Mauro Icardit.

Inter me ofertë të re drejt Icardit

Almakos - 20.02.2019

Interi do t’i ofroj Maurer Icardit, -ish-kapitenit dhe golashënuesit më të mirë, një kontratë të re të vlefshme deri në vitin 2024. Sipas të përditshmes italiane, “Calciomercato” drejtori sportiv i ...