TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ngarkesa 1.3 ton kanabis në Kavajë, 5 të arrestuarit mohojnë akuzën

Ora news - 17.07.2017

Gjykata për Krime të Rënda ka lënë në burg pesë personat të cilën u arrestuan për trafikun e 1.3 ton kanabis në Kavajë. Paraditen e sotme Gjykata njohu me masën e sigurisë Jani Sadikaj, Kejvi ...

Trafikimi i 1.3 tonëve drogë nga Kavaja

ABC News - 17.07.2017

Do të qëndrojnë në qeli deri në përfundim të hetimeve ndaj tyre të arrestuarit e operacionit policor “Pilot”, të cilëve iu kapën më shumë se 1.3 tonë kanabis sativa të premtën në Kavajë.

Të arrestuarit për 1.3 ton drogë në Kavajë dalin para gjykatës

Botasot - 17.07.2017

Kanë dalë para gjykatës për tu njohur me masën e sigurisë pesë të arrestuarit para pak ditësh, ku u sekuestriuan 1.3 ton drogë në Kavajë. Gjykata, pasi u njoh me materialet hetimore nga prokuroria, ...

Të arrestuarit për 1.3 ton drogë në Kavajë dalin para gjykatës

Gazeta Express - 17.07.2017

Kanë dalë para gjykatës për tu njohur me masën e sigurisë pesë të arrestuarit para pak ditësh, ku u sekuestriuan 1.3 ton drogë në ...

Kapja e 1.3 ton kanabis në Kavajë, 5 në pranga. Prokuroria zbardh rolin e tyre

Ora news - 16.07.2017

Të paktën 5 persona janë përfshirë në tentativën për trafikimin e rreth 1.3 ton kanabis sativa, e cila u zbulua tri ditë më parë në zonën e bregdetit të Kavajës.

Arrestimi i djalit të ish-policit pasi u kap me drogë në Kavajë, ja kush e zbuloi trafikimin

LajmiFundit - 16.07.2017

Një ditë më parë, Prokuroria urdhëroi arrestimin e dy personave të tjerë në vazhdim të operacionit antidrogë “Pilotët”, i cili tri ditë më parë sekuestroi në Kavajë 1,3 tonë kanabis që po bëhej gati ...

Prokuroria e Krimeve të Rënda nis hetimet për drogën e kapur në Kavajë, shkon në 5 numri i të arrestuarve

SOT - 16.07.2017

Me urdhër të Prokurorisë së Krimeve të Rënda, policia ka vënë në pranga dy personat e dyshuar që kanë patur në pronësi dhe përdorim mjetin ku u gjet sasia prej 300 kg kanabis sativa në Kavajë, ku më ...

Operacioni “Pilotët” në Kavajë, arrestohen dy persona për 1.3 ton drogë

LajmiFundit - 15.07.2017

Dy persona të tjerë u arrestuan nga policia ne vazhdim te operacionit antidrogë që u krye një ditë më parë në Kavajë ku u sekuestruan sasi të mëdha kanabisi.

1.3 ton drogë në në Kavajë, pranga pronarit dhe shoferit të fuoristradës

SOT - 15.07.2017

Dy të rinj nga qyteti i Vlorës janë arrestuar ditën e sotme pas urdhërit të Prokurorisë së Krimeve të Rënda. Policia njofton se dy të rinjtë janë vënë në pranga lidhur me sasinë prej 1.3 tonë drogë ...

Detajet nga hetimi/ 1 ton e 350 kg drogë në Kavajë, prokuroria ”ngec” me të arrestuarit: Ja dyshimet

LajmiFundit - 16.07.2017

Të tjera të dhëna janë publikuar në lidhje me drogën e sekuestruar në Kavajë tre ditë më parë, ku u ndaluan 5 persona me urdhër të prokurorisë. Prokuroria për Krime të Rënda bën me dije se mbrëmjen e ...

Aksioni kundër makinave të vjedhura zbuloi trafikun e drogës në Kavajë. Pranga djalit të ish-policit

BalkanWeb - 16.07.2017

Prokuroria urdhëroi dje arrestimin e dy personave të tjerë në vazhdim të operacionit antidrogë “Pilotët”, i cili tri ditë më parë sekuestroi në Kavajë 1,3 tonë kanabis që po bëhej gati për t’u ...

Detaje/ Droga e Kavajës, prokuroria zbulon rolet e trafikantëve, si u përfshinë dhe 2 të tjerë (Emrat)

BalkanWeb - 16.07.2017

Prokuroria për Krime të Rënda, jep detaje për sasinë rekord të drogës të kapur tre ditë më parë në Kavajë. Sipas hetimeve, përveç 3 të ndaluarve janë siguruar të dhëna, të cilat krijojnë dyshime të ...

Aksioni kundër makinave të vjedhura zbuloi trafikun e drogës në Kavajë

Albeu.com - 16.07.2017

Ditën e djeshme Prokuroria urdhëroi arrestimin e dy personave të tjerë në vazhdim të operacionit antidrogë “Pilotët”, i cili tri ditë më parë sekuestroi në Kavajë 1,3 tonë kanabis që po bëhej gati ...

Kapja e 1.3 tonë drogë në Kavajë, Prokuroria jep detaje: Trafikantët humben rrugën, ja rolet i tyre

Java News - 16.07.2017

Prokuroria për Krime të Rënda, në bazë të hetimeve paraprake, ka dhënë detaje rreth lëndës narkotike të sekuestruar tre ditë më parë në Kavajë. Gjatë një operacioni të policisë u kapën 1350 kg lëndë ...

Kush është djali i ish-policit që u arrestua për trafikimin e 1.3 tonë kanabisit

Mapo - 16.07.2017

Prokuroria urdhëroi dje arrestimin e dy personave të tjerë në vazhdim të operacionit antidrogë “Pilotët”, i cili tri ditë më parë sekuestroi në Kavajë 1,3 tonë kanabis që po bëhej gati për t’u ...

Droga e Kavajës, prokuroria zbulon rolet e trafikantëve

Albeu.com - 16.07.2017

Prokuroria për Krime të Rënda, në bazë të hetimeve paraprake, ka siguruar të dhëna, të cilat krijojnë dyshime të arsyeshme për përfshirjen e 5 personave të ndaluar me urdhër të prokurorit, pas ...

Hetimet, kapja e 1.3 ton kanabis në Kavajë, 5 në pranga

Portalb - 16.07.2017

Të paktën 5 persona janë përfshirë në tentativën për trafikimin e rreth 1.3 ton kanabis sativa, e cila u zbulua tri ditë më parë në zonën e bregdetit të Kavajës, transmeton Sovrani.

Droga në Kavajë, dëshmia e të riut në gjyq: Isha në drekë me miqtë e mi, ngatërrova rrugën në Synej

BalkanWeb - 17.07.2017

TIRANË- Kejvi Hajdari, Roland Hysenbelliu dhe Joni Sadikaj do të njihen sot me masën e sigurisë në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Në seancën e sotme Sadikaj ka mohuar të ketë lidhje me drogën, duke u ...

Droga e Kavajës, nis gjykimi për masat e arrestit. Ja çfarë po dëshmojnë të arrestuarit

Java News - 17.07.2017

Kejvi Hajdari, Roland Hysenbelliu dhe Joni Sadikaj do të njihen sot me masën e sigurisë në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Në seancën e sotme Sadikaj ka mohuar të ketë lidhje me drogën, duke u shprehur ...

Zbardhet dëshmia/ Droga në Kavajë, i riu bën lojra me policinë: Isha në drekë me miqtë e mi, por…

LajmiFundit - 17.07.2017

Ditën e sotme, Kejvi Hajdari, Roland Hysenbelliu dhe Joni Sadikaj do të njihen me masën e sigurisë në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Në seancën e sotme Sadikaj ka mohuar të ketë lidhje me drogën, duke ...

Droga e Kavajës, burg 5 të arrestuarve. Zbardhen dëshmitë, lëvizjet dhe rolet e tyre

Java News - 17.07.2017

Gjykata për Krime të Rënda ka lënë në burg pesë personat të cilën u arrestuan për trafikun e 1.3 ton kanabis në Kavajë. Paraditen e sotme Gjykata njohu me masën e sigurisë Jani Sadikaj, Kejvi ...