TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Detaje të reja për sulmin në aeroportin e Parisit

Portalb - 20.03.2017

Zied Ben Belgacem, i cili u vra në aeroportin Orlli në Paris, pasi që sulmoi pjesëtarët e ushtrisë, në momentin kur ndërmori sulmin ka qenë nën ndikimin e drogës dhe alkoolit.

Momenti kur 39-vjeçari sulmon oficeren në aeroportin e Parisit

Ora news - 20.03.2017

Janë publikuar pamjet nga aeroporti Orly në Paris, kur një person i cili dyshohet si i radikalizuar sulmoi një oficere femrër përpara si ti merrte armën.

Xhihadisti sulmon ushtaren franceze në aeroport, qëllohet për vdekje nga dy ushtarë tjerë (Video, +18)

Telegrafi - 20.03.2017

Kamerat e sigurisë të instaluara në aeroportin Orly në Paris, kanë filmuar momentin kur një ekstremist islamik kapë prapa shpinës një ushtare, të cilës më pas ia rrëmben revolen.

Momenti kur sulmuesi në Paris merr peng ushtaren para se të vritet nga policia (Video)

Gazeta Express - 20.03.2017

Pamjet nga kamerat e sigurisë paraqesin momentin kur Ziyed Ben Belgacem mori peng një ushtarë në aeroportin ‘Orly’ në Paris. Sulmuesi, Ziyed Ben Belgacem u qëllua për vdekje disa minuta më ...

Agresori i aeroportit në Francë, alkool e drogë para sulmit

Top Channel - 20.03.2017

Analizat e toksikologjisë treguan se autori i incidentit në aeroportin francez të Orly kishte konsumuar alkool, kanabis dhe kokainë përpara se të sulmonte ushtaren e të qëllohej për vdekje nga ...

Publikohen pamjet e sulmit të armatosur në aeroportin e Parisit (Video)

Lajmi.net - 20.03.2017

Mediat e huaja kanë publikuar pamjet në të cilat shihet kryerja e sulmit nga Ziyed Ben Belgacem. I dyshuari është qëlluar për vdekje nga Policia franceze, pasi i njëjti ia kishte rrëmbyer armën një ...

Sulmi në aeroportin e Parisit, agresori nën ndikimin e drogës dhe alkoolit

Ora news - 20.03.2017

Autori i sulmit të së shtunës në aeroportin Orly të Parisit ka qenë nën efektin e alkoolit dhe drogës. Ky është rezultati i autopsisë, raportojnë mediat franceze.

VIDEO/ Publikohen pamjet kur xhihadisti sulmon oficeren femër në aeroportin e Parisit

BalkanWeb - 20.03.2017

Pamjet e kamerës së sigurisë kanë nxjerrë pamjet e reja nga momenti tmerrues kur ekstremisti islamik sulmoi nga mbrapa një oficere femër në aeroportin Orly të Parisit përpara se t’i merrte armën.

Sulmuesi në aeroportin e Parisit ka qenë nën ndikimin e drogës dhe alkoolit

Alb Portali - 20.03.2017

Zyrtarët francezë kanë konfirmuar se 39-vjeçari Ziyed Ben Belgacem, i cili të shtunën u qëllua për vdekje në aeroportin Orly në kohën kur po sulmonte ushtarët francezë, ka qenë nën ndikim të alkoolit ...

Agresori i aeroportit në Francë para sulmit kishte konsumuar alkool e drogë

SOT - 20.03.2017

Analizat e toksikologjisë treguan se autori i incidentit në aeroportin francez të Orly kishte konsumuar alkool, kanabis dhe kokainë përpara se të sulmonte ushtaren e të qëllohej për vdekje nga ...

Publikohen pamjet e sulmit të armatosur në aeroportin e Parisit (Video)

Zeri - 20.03.2017

Mediat e huaja kanë publikuar pamjet në të cilat shihet kryerja e sulmit nga Ziyed Ben Belgacem. I dyshuari është qëlluar për vdekje nga Policia franceze, pasi i njëjti ia kishte rrëmbyer armën një ...

Sulmi në aeroportin e Parisit, rezultatet e autopsisë: Autori nën ndikimin e drogës dhe alkoolit

LajmiFundit - 20.03.2017

Rezultati i autopsisë së agresorit që sulmoi të shtunën në në aeroportin Orly të Parisit tregon se ai ka qenë nën efektin e alkoolit dhe drogës. Sipas mediave, në analizat e gjakut të viktimës, Ziyed ...

Momentet e tmerrit kur terroristi sulmon policen në aeroportin e Parisit (VIDEO)

Albeu.com - 20.03.2017

Pamje të reja nga sulmi në aeroportin Orly të Parisit janw publikuar sw fundmi. Kamerat e sigurisë kanë arritur që të kapin momentin tmerrues kur ekstremisti islamik sulmoi nga mbrapa një oficere ...

Sulmuesi në aeroportin e Parisit ka qenë nën ndikimin e drogës dhe alkoolit

Almakos - 20.03.2017

Zyrtarët francezë kanë konfirmuar se 39-vjeçari Ziyed Ben Belgacem, i cili të shtunën u qëllua për vdekje në aeroportin Orly në kohën kur po sulmonte ushtarët francezë, ka qenë nën ndikim të alkoolit ...

Agresori i aeroportit në Francë, alkool e drogë para sulmit

Lajmi.net - 20.03.2017

Analizat e toksikologjisë treguan se autori i incidentit në aeroportin francez të Orly kishte konsumuar alkool, kanabis dhe kokainë përpara se të sulmonte ushtaren e të qëllohej për vdekje nga ...

VIDEO/ Momentet e sulmit në aeroportin e Parisit kur oficeres i rrëmbehet arma

Java News - 20.03.2017

Mediat e huaja kanë publikuar pamjet e sulmit në aeroportin e Parisit nga Ziyed Ben Belgacem. I dyshuari është qëlluar për vdekje nga Policia franceze, pasi ai i kishte rrëmbyer armën një ushtareje ...

Video/ Dalin pamjet kur xhihadisti sulmon oficeren grua në aeroportin e Parisit

SOT - 20.03.2017

Kamerat e sigurisë kanë nxjerrë pamjet e reja nga momenti tmerrues kur ekstremisti islamik sulmoi nga mbrapa një oficere grua në aeroportin Orly të Parisit përpara se t’i merrte armën.

VIDEO/ Momenti dramatik kur xhihadisti sulmon oficeren në aeroportin e Parisit

Alb Portali - 20.03.2017

Loading... Pamjet e kamerës së sigurisë së aeroportit Orly të Parisit shfaqin momenti kur ekstremisti islamik sulmoi të shtunën nga prapa një oficere femër në aeroportin përpara se t’i merrte armën.

Momenti kur xhihadisti sulmon oficeren në aeroportin e Parisit para se të vritej

Mapo - 20.03.2017

Pamjet e kamerës së sigurisë së aeroportit Orly të Parisit shfaqin momenti kur ekstremisti islamik sulmoi të shtunën nga mbrapa një oficere femër në aeroportin përpara se t’i merrte armën.

Momenti kur xhihadisti sulmon oficeren

Botasot - 20.03.2017

Pamjet e kamerës së sigurisë së aeroportit Orly të Parisit shfaqin momenti kur ekstremisti islamik sulmoi të shtunën nga mbrapa një oficere femër në aeroportin përpara se t’i merrte armën.