TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Loredana Zefi ‘harron’ skandalin, ja çfarë ka postuar në Instagram

Ina - 16.05.2019

Loredana Zefi a ka larguar paksa vëmendjen e akuzave. Këngëtarja Loredana Zefi vazhdon të jetë emri më i komentuar së fundmi në mediat vendore dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net.

Loredana harron skandalin, poston foton e ëmbël

Gazeta Express - 16.05.2019

Loredana rikthehet me foto të bukura të Hanës. Java që kemi lënë pas padyshim ka qenë një javë aspak e qetë për Loredanën, Mozzik e madje edhe Hanën e vogël.

Po pyesni veten nga i gjen milionat reperja? Media zvicerane publikon burimin e të ardhurave të Loredana Zefit

Tetova Sot - 15.05.2019

Akuzat kundër reperes Loredana Zefi peshojnë rëndë: ajo thuhet se ka mashtruar një çift duke i marrë 700 mijë franga. Por, a ka nevojë ajo për ato para? Brenda pak muajsh, 23 vjeçarja, Loredana Zefi ...

Mashtrimi i çiftit zvicerian, zbulohet lidhja e avokatit me familjen e Loredanës

SOT - 15.05.2019

Përvec çiftit zviceran, Loredana Zefi mori një tjetër akuzë nga avokati Valentin Landmann. Ai tha se reperja përdori një identitet të rremë për të mashtruar çiftin, duke u prezantuar si Anna ...

Media zvicerane thumbon Loredanën: Është një fantazmë

Tetova Sot - 15.05.2019

Skandali i mashtrimit që përfshiu Loredanën dhe familjes e saj, e ka kthyer këngëtaren shqiptare në një shenjestër. Mediat e huaja kanë filluar të ‘gërrmojnë’ në jetën e saj, duke publikuar gjëra që ...

Skandali Loredana/ Ja lidhja e avokatit paditës me familjen Zefi

Mapo - 15.05.2019

Reperja 23-vjeçare Loredana Zefi është vendosur së fundmi në qendër të vëmendjes mediatike për shkak të akuzave për zhvatje dhe kërcënim nga një çift zviceran.

Para se të martohej me Mozzik, Loredana e lidhur me reperin e famshëm

Durres Lajm - 15.05.2019

Akuzat për mashtrimin e një çifti zvicerian, e kanë kthyer reperen Loredana Zefi në qendër të vëmendes së mediave kohët e fundit. Ndërkohë që ende po hetohet, mediat zvicerane kanë shkruar shumë për ...

Fshehtësitë e një darke publike

Telegrafi - 15.05.2019

Në fakt, ishte drekë. Vështirë se mund të flitet edhe për fshehtësi në Ballkan. Por, siç raportojnë mediat tona të (pa)varura, Presidenti i Kosovës refuzoi të marrë pjesë në një drekë publike me ...

Media zvicerane thumbon Loredanën: “Është një…”

LajmiFundit - 15.05.2019

Reperja e njohur Loredana prej kohësh ka qenë kryefjala e mediave shqiptare dhe të huaja për përfshirjen e saj në një skandal tepër të madh. Shumë akuza janë ngritur ndaj reperes dhe familjes së saj ...

Media zvicerane habit me shkrimin e saj për reperen: Loredana është një fantazmë..

Botasot - 15.05.2019

Lajmi i akuzave të ngritura nga çifti zviceran për zhvatje dhe mashtrime nga reperja Loredana, tashmë prej ditësh po bën xhiron e rrjetit me detaje të reja të cilat duket se shtojnë gjithmonë e më ...

Krejt çka mund t’i ndodhë Loredanës pas skandalit?

Gazeta Express - 15.05.2019

Mediat zviceriane po shkruajnë se reperes Loredana Zefi i kanë ardhur punët ngushtë. Zyra e prokurorit në Luzern momentalisht është duke e hetuar atë, nën dyshimet se ka marrë nga një çift në Valais ...

Nuk do ta besoni kush ka qenë i dashuri i Loredanës para Mozzik

Gazeta Express - 15.05.2019

Loredana Zefi dhe Shindy, të dy nga Luzerni janë shumë të njohur momentalisht në skenën e repit gjerman. Por, spekulimet po shkojnë deri te dyshimet se të dy këta në të kaluarën ishin më shumë se ...

Loredana harron skandalin, poston foton e ëmbël

Zeri - 16.05.2019

Loredana rikthehet me foto të bukura të Hanës. Java që kemi lënë pas padyshim ka qenë një javë aspak e qetë për Loredanën, Mozzik e madje edhe Hanën e vogël.

DETAJET/ U hoq si vajza e avokatit të njohur, ja si Loredana vodhi 12 mijë franga

LajmiFundit - 14.05.2019

Para disa ditësh Loredana ishte kryefjalë e mediave rozë, por jo vetëm. Ajo u përfol se nëpërmjet mashtrimeve kishte arritur të vidhte rreth 12 mijë franga nga një shtetase zviceriane.

Reagon Mozzik: "Selfmade" dhe i vërtetë deri në vdekje (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.05.2019

Skandali “ Loredana ” ka vendour jo vetëm atë në qendër të vëmendjes por edhe bashkëshortin,kunatin dhe vëllain e saj. Në deklaratën e mbajtur në Kosovë, bashkëshorti i saj Mozzik i qëndroi në krah ...

Tashmë është zyrtare: Zvicra po e heton edhe nënën e Loredanës

Botasot - 14.05.2019

U raportua se edhe nëna e Loredana Zefi dhe kunati i saj, vëllai i burrit Getinjo, janë të përfshirë në skandalin e reperes e cila dyshohet se mashtroi një çift zviceran duke ia marr një shumë prej ...

Skandali Loredana/ A ka kërkuar Zvicra bashkëpunim me Kosovën?

Mapo - 14.05.2019

Reperja 23-vjeçare Loredana Zefi është lakuar së fundmi në media për shkak të akuzave të ngritura për zhvatje dhe kërcënim nga një çift zviceran, si dhe nga një pronar anijesh.

Mozzik bën postimin e parë pas shpërthimit të skandalit

Gazeta Express - 14.05.2019

Mozzik sjell një foto me pozë para veturës së tij të re. Megjithatë, Mozzik nuk e ka kthyer veturën e reluksoze që e ka blerë së fundi. Është thënë se ai dhe Loredana janë detyruar të kthejnë veturat ...

Ky është postimi i parë i Mozzikut pas ‘zhurmës’ rreth rastit të Loredanës

Botasot - 14.05.2019

Mozzik ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë veturës së tij. Reperi këtë imazh e postoi pas ‘zhurmës’ që u në në medie, për akuzën që një çift zviceran po ia ...

Loredana është mbesa e këtij personaliteti të njohur fetar

Antpress - 14.05.2019

Emri i reperes Loredana Zefi ditëve të fundit ka qenë kryetitull nëpër mediat kosovare por edhe në ato zvicerane pas ak.uzave se ajo mashtroi një çift në Zvicër duke ia marrë rreth 700 mijë franga ...

Fshehtësitë e një darke publike

Botasot - 15.05.2019

Në fakt, ishte drekë. Vështirë se mund të flitet edhe për fshehtësi në Ballkan. Por, si raportojnë mediat tona të (pa)varura, Presidenti i Kosovës, refuzoi të marrë pjesë në një drekë publike me ...

Media zvicerane habit me shkrimin e saj për reperen: Loredana është një fantazmë..

Gazeta Express - 15.05.2019

Lajmi i akuzave të ngritura nga çifti zviceran për zhvatje dhe mashtrime nga reperja Loredana, tashmë prej ditësh po bën xhiron e rrjetit me detaje të reja të cilat duket se shtojnë gjithmonë e më ...

Ky ishte i dashuri i Loredanës para Mozzik-ut

Zeri - 15.05.2019

Loredana Zefi dhe Shindy, të dy nga Luzerni janë shumë të njohur momentalisht në skenën e repit gjerman. Por, spekulimet po shkojnë deri te dyshimet se të dy këta në të kaluarën ishin më shumë se ...

Loredana harron skandalin, poston foton e ëmbël

Botasot - 16.05.2019

Loredana rikthehet me foto të bukura të Hanës. Java që kemi lënë pas padyshim ka qenë një javë aspak e qetë për Loredanën, Mozzik e madje edhe Hanën e vogël.

Rasti “Loredana”: Prokuroria e Luzernit nis he.timin ndaj një anëtari tjetër nga familja e reperes…

Antpress - 14.05.2019

U raportua se edhe nëna e Loredana Zefi dhe kunati i saj vëllai i burrit Getinjo janë të përfshirë në ska.ndalin e reperes e cila dy.shohet se mash.troi një çift zviceran duke ia marr një shumë prej ...

Mozzik bën postimin e parë pas shpërthimit të skandalit

Zeri - 14.05.2019

Mozzik sjell një foto me pozë para veturës së tij të re. Megjithatë, Mozzik nuk e ka kthyer veturën e reluksoze që e ka blerë së fundi. Është thënë se ai dhe Loredana janë detyruar të kthejnë veturat ...

Ky është postimi i parë i Mozzikut pas ‘zhurmës’ rreth rastit të Loredanës (FOTO)

Tetova Sot - 14.05.2019

Mozzik ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë veturës së tij. Reperi këtë imazh e postoi pas ‘zhurmës’ që u në në medie, për akuzën që një çift zviceran po ia ...

Nuk do ta besoni kush ka qenë i dashuri i Loredanës para Mozzik

Botasot - 16.05.2019

Loredana Zefi dhe Shindy, të dy nga Luzerni janë shumë të njohur momentalisht në skenën e repit gjerman. Por, spekulimet po shkojnë deri te dyshimet se të dy këta në të kaluarën ishin më shumë se ...