TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

FFK e gatshme për stinorin e ri, Salihu ka një mesazh për klubet

Botasot - 13.08.2019

Kanë mbetur më pak se 1 javë deri tek fillimi i stinorit të ri në Superligën e Kosovës. Evropa, transferimet, faza përgatitore dhe shumë gjëra të tjera do ti lënë vend garës së Superligës së Kosovës ...

Salihu fton ekipet të luajnë futboll në stinorin e ri e jo të bëjnë politikë

Koha.net - 13.08.2019

Kanë mbetur më pak se 1 javë deri tek fillimi i stinorit të ri në Superligën e Kosovës. Evropa, transferimet, faza përgatitore dhe shumë gjëra të tjera do t’i lënë vend garës së Superligës së Kosovës ...

Eroll Salihu para fillimit të sezonit ri: Ekipet të luajnë futboll dhe të mos bëjnë politikë

Telegrafi - 13.08.2019

Kanë mbetur më pak se 1 javë deri tek fillimi i stinorit të ri në Superligën e Kosovës. Evropa, transferimet, faza përgatitore dhe shumë gjëra të tjera do t’i lënë vend garës së Superligës së Kosovës ...