TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shefi i NATO-s “sqaron” turkofobët shqiptarë

Tetova Sot - 08.11.2019

Nga Skënder Sadri KAPITI Në shumë media të mëdha lexova një lajm me titull: “Turqia ka rol kyç në sigurinë e Europës”. Duke u nisur nga përmbajtja e ketij lajmi konstatova se sa e drejte dhe se sa e ...

Gjermani, Stoltenberg: Turqia ka një rol kyç në sigurinë e Europës

BalkanWeb - 08.11.2019

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg theksoi sot se Turqia ka një rol kyç në sigurinë e ...

Turqia ka rol kyç në sigurinë e Evropës, thotë shefi i NATO’s

Gazeta Express - 07.11.2019

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg theksoi sot se Turqia ka një rol kyç në sigurinë e Evropës. Në një fjalim në Fondacionin Korber në Berlin, Stoltenberg bëri deklarata lidhur me ...

Turqia ka rol kyç në sigurinë e Evropës, thotë shefi i NATO’s

Botasot - 07.11.2019

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg theksoi sot se Turqia ka një rol kyç në sigurinë e Evropës. Në një fjalim në Fondacionin Korber në Berlin, Stoltenberg bëri deklarata lidhur me ...

Turqia ka rol kyç në sigurinë e Evropës, thotë shefi i NATO-s

Lajmi.net - 07.11.2019

Në një fjalim në Fondacionin Korber në Berlin, Stoltenberg bëri deklarata lidhur me politikat e sigurisë. Stoltenberg, tërhoqi vëmendjen në rëndësinë e NATO-s dhe se Bashkimi Europian nuk mund ta ...

Shefi i NATO-s “sqaron” turkofobët shqiptarë

Botasot - 09.11.2019

Në shumë media të mëdha lexova një lajm me titull: “Turqia ka rol kyç në sigurinë e Europës”. Duke u nisur nga përmbajtja e ketij lajmi konstatova se sa e drejte dhe se sa e dobishme dhe e ...