TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Burri e rrah gruan, e bën për spital

Lajmi.net - 15.04.2019

Një grua ka raportuar në polici së është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj. Rasti ka ndodhur, në orët e mbrëmjes të ditës së diele, në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë.

Burri sulmon gruan

Zeri - 15.04.2019

Një person është arrestuar dje në Prizren pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht gruan e tij, transmeton “Zëri.info”. Sipas policisë viktima ka hezituar që të marrë tretman mjekësor, teksa i dyshuari ...

Gjilan: E godet qëllimisht viktimën me veturë

Gazeta Express - 15.04.2019

Raportohet se katër persona të dyshuar pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete. Të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa njëri prej tyre pas tretmanit mjekësor me veturën e tij ...

Arrestohet pasi rrah gruan

Koha.net - 15.04.2019

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten. Sipas njoftimit të policisë, viktima ka hezituar të shkojë për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të ...

Burri e rrah gruan, e bën për spital

Almakos - 15.04.2019

Rasti ka ndodhur, në orët e mbrëmjes të ditës së diele, në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Fushë Kosovë. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.