TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Klinaku tregon pse po iu ngutet SHBA-ve zgjidhja e problemit Kosovë – Serbi

Lajmi.net - 20.02.2019

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes për Bashkim, Avni Klinaku, ka bërë një komentim të politikës Amerikane mbi Kosovën. Komentet i ka bërë për raportet Kosovë-Shtete të Bashkuara të Amerikës ka ...

Klinaku: Sa dhe pse ka ndryshuar qëndrimi amerikan në lidhje me raportet Kosovë-Serbi

Koha.net - 20.02.2019

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes për Bashkim, Avni Klinaku, ka shprehur bindjen se qëndrimi amerikan në raport me Kosovën ka ndryshuar. Në një postim të tij ai ka shkruar sa dhe pse ndryshoi ky ...

Klinaku: Përmes marrëveshjes Kosovë-Serbi, SHBA synon të pengojë ndikimin rus në Ballkan

Telegrafi - 20.02.2019

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes për Bashkim, Avni Klinaku, duke komentuar politikën Amerikane karshi Kosovës, ka thënë se qëndrimi dhe mbështetja e SHBA-ve për Kosovën dhe pavarësinë e saj nuk ka ...

Klinaku: Përmes  marrëveshjes Kosovë-Serbi, SHBA synon të pengojë ndikimin rus në Ballkan

Almakos - 20.02.2019

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes për Bashkim, Avni Klinaku, duke komentuar politikën Amerikane karshi Kosovës, ka thënë se qëndrimi dhe mbështetja e SHBA-ve për Kosovën dhe pavarësinë e saj nuk ka ...

Klinaku tregon pse po iu ngutet SHBA-ve zgjidhja e problemit Kosovë – Serbi

Zeri - 20.02.2019

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes për Bashkim, Avni Klinaku, ka bërë një komentim të politikës Amerikane mbi Kosovën. Komentet i ka bërë për raportet Kosovë-Shtete të Bashkuara të Amerikës ka ...

Pse u lëkund qëndrimi Amerikan në raport me Kosovën dhe Serbinë?

Botasot - 20.02.2019

Ish-kryetari i Lëvizjes për Bashkim, Avni Klinaku përmes një postimi në Facebook, tregon se si dhe pse ka ndryshuar qëndrimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në raportet Kosovë-Serbi.