TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Me gjasa edhe ju e keni një xhaket xhins, kështu duhet ta kombinoni këtë vjeshtë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 20.09.2019

Ju, me siguri, e keni dëgjuar shprehjen “Asgjë nuk mund të futet në mes të një gruaje dhe xhaketës xhins të saj në vjeshtë”. Ka nga ato që e besojnë plotësisht këtë shprehje edhe sot.

Kjo është mënyra e re për të kombinuar xhaketën xhins gjatë vjeshtës

Telegrafi - 20.09.2019

Xhaketa xhins është konsideruar gjithmonë si një element shumë i rëndësishëm i gardërobës së një gruaje. Sidomos në vjeshtë Nuk ka rëndësi se ç’lloj stili është, një xhaketë xhins është një element ...