TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

28-vjetori i PS-së, Saimir Tahiri: Ne të tjerët edhe kemi gabuar, këta jo!

Durres Lajm - 12.06.2019

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri edhe pse i përjashtuar nga grupi i deputetëve ka uruar 28-vjetorin e themelimit të PS-së. Në urimin e tij, Tahiri ka zgjedhur t’i prezantojë Norën, një ...

"Ne të tjerët edhe kemi gabuar, këta jo!", Saimir Tahiri thyen heshjen e gjatë dhe flet me emra

SOT - 12.06.2019

Sot Partia Socialiste feston themelimin e saj. Socialistët kanë festuar 28-vjetorin me një aktivitet pa kryeministrin Rama, që ka qenë në Lushnje dhe Divjakë në fushatë.

Tahiri uron socialistët e thjeshtë: Ne të tjerët kemi gabuar

Antpress - 12.06.2019

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka reaguar për 28-vjetorin e krijimit të Partisë Socialiste. Pas shumë kohësh në qetësi Tahiri është rikthyer në rrjetet sociale, teksa në këtë ditë të veçantë ...

Saimir Tahiri zbulon të zotët e vërtetë të PS

Albeu.com - 12.06.2019

Sot Partia Socialiste e Shqipërisë festoi ditëlindjen e saj të 28. Padyshim urimet nuk kanë munguar nga përsona që janë pjesë e PS por edhe qytetarë e simpatizantë të saj.

Saimir Tahiri prish heshtjen dhe uron socialistët me Norën: Ne të tjerët edhe kemi gabuar, por ata si ajo kurrë

Gazeta Tema - 12.06.2019

Saimir Tahiri prej kohësh nuk ka pasur ndonjë reagim publik. Por sot, ai ka postuar një status në FB, për të uruar socialistët me rastin e 28-vjetorit të themelimit të partisë.

“Ne të tjerët kemi gabuar”, urimi i Tahirit në ditëlindjen e PS

BalkanWeb - 12.06.2019

Ndërsa beteja e tij me drejtësinë vijon ende, ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka thyer heshtjen këtë mbrëmje për të uruar ditëlindjen e 28-të të Partisë Socialiste.

Ne të tjerët edhe kemi gabuar, Saimir Tahiri uron 28-vjetorin e krijimit Të PS

LajmiFundit - 12.06.2019

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri i ka munguar festimeve të Partisë Socialiste por kjo nuk e ka penguar të ndajë një urim me rastin e 28-vjetorit të formimit të kësaj force politike.

Sot 28 vjetori i PS, shkruan Tahiri: Ne edhe kemi gabuar, por këta jo! Kurrë!

Gazeta Express - 12.06.2019

I përjashtuar nga rradhët e PS dhe të gjitha funksionet drejtuese, ish Ministri I Brendshëm Saimir Tahiri ka uruar socialistët dhe selinë rozë për 28 vjetorin e ditëlindjes përmes një mesazhi në ...

Nuk mungon urimi i Saimir Tahirit për festën, zgjedh një grua militante

Java News - 12.06.2019

Saimir Tahiri prej kohësh nuk ka pasur ndonjë reagim publik. Por sot, ai ka postuar një status në FB, për të uruar socialistët me rastin e 28-vjetorit të themelimit të partisë.

Saimir Tahiri thyhen heshtjen për ditëlindjen e PS: Ne të tjerët edhe kemi gabuar...

Botasot - 13.06.2019

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka kujtuar sot ditëlindjen e Partisë Socialiste. Në facebook, Tahiri ka publikuar foton e një socialisteje të thjeshtë.