TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kryemadhi ndaj Ramës: Krenohet me heqjen nga puna të mbështetësve të LSI-së, turp për të që …

BalkanWeb - 13.01.2018

TIRANE – Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama në një takim për platformën “Shqipëria që duam” në Rrëshen.

Kryemadhi - Ramës: Arroganti injorant krenohet me heqjen nga puna të mbështetësve të LSI

Gazeta Express - 13.01.2018

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka reaguar ashpër ditën e sotme pas deklaratave të bërë nga kreu i qeverisë Edi Rama në ...

Do ketë dhunë në 27 janar? Kryemadhi: Po për ta rrahur Ramën

LajmiFundit - 13.01.2018

Nga Vlora aty u bëri thirrje gjithë militantëve të saj për të marrë pjesë në protestën që do të mbahet nga opozita më 27 janar, Monika Kryemadhi nuk ka kursyer akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama.

Do ketë dhunë në 27 janar? Kryemadhi: Po të jetë për ta rrahur Ramën...

Gazeta Express - 13.01.2018

Nga Vlora aty u bëri thirrje gjithë militantëve të saj për të marrë pjesë në protestën që do të mbahet nga opozita më 27 janar, Monika Kryemadhi nuk ka kursyer akuzat ndaj kryeministrit Edi ...

Kryemadhi: Shteti po i shërben krimit dhe korrupsionit

Telegrafi - 13.01.2018

Liderja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, gjatë një takimi me strukturat e LSI-së, deklaroi se “shteti po i shërben krimit dhe korrupsionit”.

Kryemadhi akuza Ramës: Deri në 5 qershor i lutej LSI-së për aleancë

LajmiFundit - 13.01.2018

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, në një aktivitet të organizuar në qytetin e Vlorës ka hedhur akuza kundrejt kryeministrit Edi Rama.

Pasi i gjuajti me çizme, Kryemadhi bën thirrje për të rrahur Ramën

Albeu.com - 13.01.2018

Monika Kryemadhi , kryetare e LSI-së është kthyer në një shtyllë të fortë brenda opozitës. Gjatë protestës së kaluar Kryemadhi jo vetëm që mori pjesë por ishte edhe më aktive se çdo politikan tjetër ...

Kryemadhi tregon “prapaskenat”: Rama i çoi në polici protestuesit e Torovicës

BalkanWeb - 13.01.2018

VLORE – Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka zhvilluar ditën e sotme një takim me strukturat e partisë në Vlorë. Teksa akuzoi kryeministrin Rama se po tenton të marrë në ...

Monika Kryemadhi tregon se si do ta rrëzojë Edi Ramën: Atë e rrahin brenda në Parlament, ja si do jetë protesta jonë

Gazeta Tema - 13.01.2018

Monika Kryemadhi thotë se Edi Ramën e rrahin në Parlament dhe se autorët e dhunës janë deputetët socialistë. Ajo ishte sot në Vlorë në një takim me qytetarët ku i bëri thirrje për tu bashkuar në ...

Të qeshur duke pirë çaj, Monika Kryemadhi shfaqet krah Lulzim Bashës

Albeu.com - 13.01.2018

Opozita ka nisur lëvizjet e saj për protestat e paralajmëruar më 27 janar. Ditën e djeshme kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha kanë zhvilluar një takim kur mes tyre ishte edhe Jemin ...

Monika Kryemadhi-Ramës: Nuk është turp të jesh parti këpucësh. Ti vetë ke hequr dhe brekët…

Gazeta Tema - 13.01.2018

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar pas deklaratave të kryeministri Edi Rama në Rrëshen, ku e etiketoi LSI-në si ‘parti këpucësh’. Në një status në rrjetin social, Kryemadhi shkruan se ...

Dhunë në 27 janar? Kryemadhi nga Vlora: Ramën e rrahin të vetët në Kuvend!

Java News - 13.01.2018

Nga Vlora aty u bëri thirrje gjithë militantëve të saj për të marrë pjesë në protestën që do të mbahet nga opozita më 27 janar, Monika Kryemadhi nuk ka kursyer akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama.

Kryemadhi: Shteti po i shërben krimit dhe korrupsionit

Almakos - 13.01.2018

Liderja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, gjatë një takimi me strukturat e LSI-së, deklaroi se “shteti po i shërben krimit dhe korrupsionit”.

Nuk e harron Visho Ajazin, Kryemadhi: Rama e detyroi të dorëhiqej…

Java News - 13.01.2018

Kryetarja e LSI Monika kryemadhi ishte sot në Vlorë ku zhvilloi një takim me strukturat e partisë në këtë qytet. Ajo akuzoi kryeministrin Rama se po tenton të marrë në dorë të gjitha institucionet e ...

Të qeshur duke pirë çaj, Monika Kryemadhi shfaqet krah Lulzim Bashës

Ina - 13.01.2018

Opozita ka nisur lëvizjet e saj për protestat e paralajmëruar më 27 janar. Ditën e djeshme kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha kanë zhvilluar një takim kur mes tyre ishte edhe Jemin ...

Planet e protestës? Basha e Kryemadhi bashkë në kafe, i shoqërojnë…

BalkanWeb - 12.01.2018

TIRANE- Ndërsa na ndajnë pak ditë nga protesta opozitare, duket se dy aleatët, kreu i PD-së, Lulzim Basha dhe kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi kanë nisur vrullshëm bashkëpunimin.

Basha e Kryemadhi kapen “mat”, por nuk janë vetëm. Ja kush i shoqëron

LajmiFundit - 12.01.2018

Kryetari i PD-së Lulzim Basha dhe ajo e LSI, Monika Kryemadhi kanë qenë në shoqërinë e njëri-tjetrit në një takim informal në “Rogner”. Fotot që ka siguruar Opinion.al janë shkrepur pak minuta më ...

Ylli Manjani, i mërzitur me Metën dhe Kryemadhin? Kjo foto tregon gjithçka (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.01.2018

Kur Ylli Manjani dha dorëheqjen nga posti i ministrit, nga deklaratat e tij u kuptua se ishte tepër i pakënaqur me Metën dhe LSI për mënyrën se si e trajtuan atë në raportet me Ramën.

FOTO: Basha-Kryemadhi-Mediu koordinojnë protestën për drejtësi, i bashkohet Gjana dhe Manjani

Gazeta Tema - 12.01.2018

Kryedemokrati Lulzim Basha, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi dhe lideri i PR-së Fatmir Mediu, janë takuar sot për të konsumuar një kafe në Tiranë. Si duket, grupi opozitar ka koordinuar protestën ...

Kryemadhi: Kryeministri i pushteteve të përkohshme, shpalli si fitore të madhe largimin nga puna të mbështetësve të ...

SOT - 13.01.2018

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, i është përgjigjur deklaratave të Kryeministrit Edi Rama, i cili sipas saj, “nga Mirdita , ku as brohorimat e teknikës qendrore të ...

Kryemadhi: Rama i frikësuar, jo nga këpuca, por nga fati i tij

Lajmi.net - 13.01.2018

Monika Kryemadhi ka reaguar përmes rrjeteve sociale, pas fjalës së Kryeministrit Edi Rama në Mirditë, ku ftoi qytetarët t’i bashkohen platformës së bashkëqeverisjes.