TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Samsung konfirmon datën e prezantimit të telefonit të palosshëm

Gazeta Express - 12.02.2019

Samsung gjatë këtij muaji ka shfaqur smartfonin e palosshëm, i cili tani për tani quhet Galaxy ...

Performancat e “tmerrshme” të kamerës ‘selfie’ të Galaxy S10, i bën konkurrencë edhe iPhone XS

Lajmi.net - 11.02.2019

Telefoni i mençur i kompanisë gjigante Samsung është vetëm disa ditë larg lansimit, ndërkaq burime të reja kanë bërë të ditur se do të jetë i pajisur me një super 'selfie' kamera.

Samsungu konfirmon datën e lansimit të smartfonit të palosshëm

Koha.net - 11.02.2019

Samsung gjatë këtij muaji ka shfaqur smartfonin e palosshëm, i cili tani për tani quhet Galaxy Fold. Samsung pritet të lansojë këtë telefon të mençur më 20 shkurt së bashku me serinë e smartfonëve ...

Përgjigjja e Samsung për AirPods, kufje që mbushen pa tela nga sipërfaqja e Galaxy S10 (Foto)

Telegrafi - 11.02.2019

Me të afruar aktiviteti Unpacked, të cilin Samsung e zhvillon më 20 shkurt, kanë filluar të qarkullojnë lajme, se çfarë mund të shohim aty. Ka shumë mundësi që të shfaqet i shumëprituri Galaxy S10, ...

A do të prezantojë Samsung telefonin me ekran me palosje javën e ardhshme?

Medial - 11.02.2019

Samsung është vetëm një javë nga debutimi i . Kompania do të mbajë aktivitetin e prezantimit me 20 Shkurt, por jo e gjitha fillon dhe mbaron tek flagshipi.

Zbulohen specifikat e Samsung Galaxy S10

Telegrafi - 11.02.2019

Samsung Galaxy S10 do të jetë një nga lansimet më të mëdha të vitit për Android, për të mos përmendur një nga lansimet më të mëdha të telefonave të vitit 2019.

Kështu duket Samsung Galaxy S10 dhe S10E

Koha.net - 10.02.2019

Deri tani janë publikuar shumë fotografi përmes të cilave është treguar se si do të duken modelet nga seria e re Galaxy S10 e Samsungut. Por, sot janë publikuar dy fotografitë e reja të cilat shfaqin ...

Performancat e “tmerrshme” të kamerës ‘selfie’ të Galaxy S10, i bën konkurrencë edhe iPhone XS

Botasot - 11.02.2019

Telefoni i mençur i kompanisë gjigante Samsung është vetëm disa ditë larg lansimit, ndërkaq burime të reja kanë bërë të ditur se do të jetë i pajisur me një super 'selfie' kamera.

Samsungu ka konfirmuar datën e lansimit të smartfonit të palosshëm

Portalb - 11.02.2019

Samsung gjatë këtij muaji ka shfaqur smartfonin e palosshëm, i cili tani për tani quhet Galaxy Fold. Samsung pritet të lansojë këtë telefon të mençur më 20 shkurt së bashku me serinë e smartfonëve ...

Përgjigjja e Samsung për AirPods, kufje që mbushen pa tela nga sipërfaqja e Galaxy S10 (Foto)

Almakos - 11.02.2019

Me të afruar aktiviteti Unpacked, të cilin Samsung e zhvillon më 20 shkurt, kanë filluar të qarkullojnë lajme, se çfarë mund të shohim aty. Ka shumë mundësi që të shfaqet i shumëprituri Galaxy S10, ...

A do të prezantojë Samsung telefonin me ekran me palosje javën e ardhshme?

PC World - 11.02.2019

Samsung është vetëm një javë nga debutimi i flagshipit Galaxy S10 . Kompania do të mbajë aktivitetin e prezantimit me 20 Shkurt, por jo e gjitha fillon dhe mbaron tek flagshipi.

Zbulohen specifikat e Samsung Galaxy S10

Botasot - 11.02.2019

Samsung Galaxy S10 do të jetë një nga lansimet më të mëdha të vitit për Android, për të mos përmendur një nga lansimet më të mëdha të telefonave të vitit 2019.

Kështu duket Samsung Galaxy S10 dhe S10E

Botasot - 11.02.2019

Deri tani janë publikuar shumë fotografi përmes të cilave është treguar se si do të duken modelet nga seria e re Galaxy S10 e Samsungut. Por, sot janë publikuar dy fotografitë e reja të cilat shfaqin ...

Samsung konfirmon datën e prezantimit të telefonit të palosshëm

Zhurnal - 12.02.2019

Samsung gjatë këtij muaji ka shfaqur smartfonin e palosshëm, i cili tani për tani quhet Galaxy Fold. Samsung pritet të lansojë këtë telefon të mençur më 20 shkurt së bashku me serinë e smartfonëve ...

Zbulohen specifikat e Samsung Galaxy S10

Almakos - 11.02.2019

Samsung Galaxy S10 do të jetë një nga lansimet më të mëdha të vitit për Android, për të mos përmendur një nga lansimet më të mëdha të telefonave të vitit 2019.

Zbulohen specifikat e Samsung Galaxy S10

Zhurnal - 11.02.2019

Samsung Galaxy S10 do të jetë një nga lansimet më të mëdha të vitit për Android, për të mos përmendur një nga lansimet më të mëdha të telefonave të vitit 2019.

Zbulohen specifikat e Samsung Galaxy S10

Tetova Sot - 11.02.2019

Samsung Galaxy S10 do të jetë një nga lansimet më të mëdha të vitit për Android, për të mos përmendur një nga lansimet më të mëdha të telefonave të vitit 2019.