TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë

Botasot - 12.02.2019

Richard Gere, (69) është bërë baba për herë të dytë me gruan e tij në Alejandra Silva , që është fëmija i tyre i parë Richard Gere dhe gruaja e tij Alejandra Silva raportohet se kanë pritur fëmijën e ...

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë

Gazeta Express - 12.02.2019

Richard Gere, (69) është bërë baba për herë të dytë me gruan e tij në Alejandra Silva , që është fëmija i tyre i ...

Richard Gere bëhet sërish baba, pak muaj para se të festojë 70-vjetorin

Tetova Sot - 11.02.2019

Aktori 69-vjeçar Richard Gere dhe bashkëshortja e tij 36-vjeçare Alejandra Silva janë bërë prindër të një djali disa ditë më parë, në Nju Jork sipas revistës spanjolle “Hola !”.

Richard Gere, baba për herë të dytë në moshën 70-vjeçare

Portalb - 11.02.2019

Aktori i famshëm i Hollywood ka përjetuar për herë të dytë emocionin e bukur të të bërit baba. Mediat e huaja shkruajnë se Richard Gere i cili është në prag të 70-tave, së bashku me patrneren e tij ...

Richard Gere baba për herë të dytë në moshën 69 vjeçare

Lajmi.net - 11.02.2019

Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva kanë mirëpritur fëmijën e tyre gjinia e të cilit është djalë. Sipas revistës spanjolle “Hola”aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare janë ...

Richard Gere pak para 70-vjetorit bëhet sërish baba

BalkanWeb - 11.02.2019

Richard Gere, pothuajse 70-vjeç është bërë baba për të dytën herë. Aktori, i cili do të festojë ditëlindjen e tij 31 gushtin e ardhshëm, u bë baba i një mashkulli nga Alejandra Silva, gruaja 36 vjeçe ...

Aktori i famshëm merr lajmin pozitiv, bëhet baba në moshën 70-vjeçare

Gazeta Tema - 11.02.2019

Aktori Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva janë bërë prindër të një fëmije që erdhi në jetë në qytetin e Nju Jorkut. Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare kanë mirëpritur ...

Richard Gere baba për herë të dytë

Botasot - 11.02.2019

Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, një djalë i lindur në qytetin e Nju Jorkut. Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare janë bërë prindër ...

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë, në moshën 69 vjeçare

BalkanWeb - 11.02.2019

Richard Gere është bërë baba për herë të dytë në moshën 69 vjeçare. Alejandra Silva, 36 vjeç, bashkëshortja e tij prej gati 1 viti ka sjellë në jetë para pak ditësh një djalë, sipas disa burimeve të ...

Mosha nuk do të thotë asgjë për yllin e Hollivudit, baba në moshën 70-vjeçe

Zeri - 11.02.2019

Aktori i famshëm i Hollivdit, Richard Gere, ka fituar fëmijën e tij të parë me bukuroshen spanjolle Alejandra Silva, e cila vikendin e kaluar ka sjellë në jetë një djalë, transmeton Zeri.info.

Richard Gere bëhet sërish baba disa muaj para se të mbush 70 vjet

Telegrafi - 11.02.2019

Edhe një pjesëtar i ri është shtuar në familjen e aktorit të mirënjohur të shumë filmave. Richard Gere u bë baba për herë të dytë vetëm disa muaj para ditëlindjes së shtatëdhjetë.

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë

Ina - 12.02.2019

Richard Gere, (69) është bërë baba për herë të dytë me gruan e tij në Alejandra Silva , që është fëmija i tyre i parë Richard Gere dhe gruaja e tij Alejandra Silva raportohet se kanë pritur fëmijën e ...

FOTOT/ Aktori i njohur bëhet baba në moshën 70-vjeçare, nga e dashura e tij 35 vjet më e re

Gazeta Tema - 11.02.2019

Aktori i famshëm Richard Gere është bërë për herë të dytë baba, në moshën 70- vjeçare. Partnerja e tij 35 vjet më e re, Alejandra Silva, ka sjellë në jetë një djalë.

Aktori i famshëm bëhet baba në moshën 69-vjeçare

Durres Lajm - 11.02.2019

Aktori Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva janë bërë prindër të një fëmije që erdhi në jetë në qytetin e Nju Jorkut. Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare kanë mirëpritur ...

Richard Gere baba për herë të dytë

Tetova Sot - 11.02.2019

Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, një djalë i lindur në qytetin e Nju Jorkut. Aktori 69-vjeçar dhe gruaja e tij 36-vjeçare janë bërë prindër ...

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë, në moshën 69 vjeçare

Koha.net - 11.02.2019

Richard Gere është bërë baba për herë të dytë në moshën 69 vjeçare. Alejandra Silva, 36 vjeç, bashkëshortja e tij prej gati 1 viti ka sjellë në jetë para pak ditësh një djalë, sipas disa burimeve të ...

Richard Gere bëhet sërish baba disa muaj para se të mbush 70 vjet

Botasot - 11.02.2019

Edhe një pjesëtar i ri është shtuar në familjen e aktorit të mirënjohur të shumë filmave. Richard Gere u bë baba për herë të dytë vetëm disa muaj para ditëlindjes së shtatëdhjetë.

Richard Gere bëhet sërish baba disa muaj para se të mbush 70 vjet

Almakos - 11.02.2019

Edhe një pjesëtar i ri është shtuar në familjen e aktorit të mirënjohur të shumë filmave. Richard Gere u bë baba për herë të dytë vetëm disa muaj para ditëlindjes së shtatëdhjetë.

Richard Gere bëhet sërish baba disa muaj para se të mbush 70 vjet

Zeri - 11.02.2019

Edhe një pjesëtar i ri është shtuar në familjen e aktorit të mirënjohur të shumë filmave. Richard Gere u bë baba për herë të dytë vetëm disa muaj para ditëlindjes së shtatëdhjetë.