TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bunjaki: Renditja e Kosovës në ranglistën e FIFA-s nuk është reale

Koha.net - 08.11.2019

Ish-përzgjedhësi i Kosovës në futboll, Albert Bunjaki, ka përsëritur se nuk është pozicion real i Kosovës vendi 114 në ranglistën e FIFA-s. “Nuk ka qenë real as kur kam qenë unë selektor”, ka thënë ...

Baba e babagjysh i Albert Bunjakit me Feronikelin

Gazeta Express - 08.11.2019

Ish-trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki, ka zbuluar për lidhjet e tij të afërta me Feronikelin, te të cilët së fundi e ka marrë pozitën e këshilltarit dhe ka qenë kyç në emërimin e Agim Sopit në ...

Bunjaki zbulon procesin e seleksionimit te “Dardanët”: E dija se kishte djem të kryetarëve

Gazeta Express - 08.11.2019

Ish-trajneri i Kosovës, Albert Bunjaki, i ka zbuluar të gjitha fazat e procesit të zgjedhjes së lojtarëve që do ta përfaqësojnë ekipin kombëtar të Kosovës, duke bërë të ditur se kishte qenë i ...

Bunjaki zbulon se si “Dardanët” e kishin bërë planin e madh qysh para tre vjetëve

Gazeta Express - 08.11.2019

Ish-trajneri i Kombëtares së Kosovës, Albert Bunjaki, ka rrëfyer detaje nga udhëtimi i parë me skuadrën në Finlandë, duke i zbuluar disa momente si diskutimet për synimet e skuadrës dhe lundrimin me ...

Albert Bunjaki rrëfen takimin e parë me Bernard Challandes

Gazeta Express - 08.11.2019

Ish-trajneri i Kombëtares së Kosovës, Albert Bunjaki, ka bërë të ditur se ai ishte takuar me trajneri i ri të “Dardanëve” Bernard Challandes në Mitrovicë dhe se ai është gjithmonë i gatshëm për ...

Bunjaku kujton kohën kur udhëhiqte Kosovën, tregon një sekret

Zeri - 08.11.2019

Ish përzgjedhësi i Kosovës Albert Bunjaku ka folur për kohën kur ka udhëhequr Kosovën dhe përvojën që ka kaluar në atë kohë. Ai ka zbuluar se së bashku me futbollistët kanë besuar se në vitin 2020 ...

Albert Bunjaku tregon çka bisedoi me Bernard Challandes kur u taku për herë të parë

Zeri - 08.11.2019

Ish përzgjedhësi i Kosovës Albert Bunjaku ka folur për kohën kur ka udhëhequr Kosovën dhe përvojën që ka kaluar në atë kohë. Ai në emisionin Favorit në T7 ka treguar edhe për takimin e parë që ka ...

Bunjaku zbulon skandalin te Kosova: E dija se kishte djem të kryetarëve

Zeri - 08.11.2019

Ish-trajneri i Kosovës, Albert Bunjaku, i ka zbuluar të gjitha fazat e procesit të zgjedhjes së lojtarëve që do ta përfaqësojnë ekipin e Përfaqësueses se Kosovës, duke bërë të ditur se kishte qenë i ...