TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dalin të tjera detaje tronditëse nga Vlora, burri godet me sëpatë të afërmet e tij

SOT - 11.09.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Gumenisë të Vlorës, ku një burrë ka goditur me bishtin e sëpatës gruan e xhaxhait dhe vajzën e xhaxhait pas një konflikti arsyet e të cilit ...

Ngjarja e rëndë në Vlorë, Policia jep detaje

Albeu.com - 11.09.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Gumenisë të Vlorës, ku një burrë ka godityur me bishtin e sëpatës gruan e xhaxhait dhe vajzën e xhaxhait pas një konflikti arsyet e të cilit ...

Tragjike, burri godet me sëpatë të afërmet e tij

Albeu.com - 11.09.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Gumenisë të Vlorës, ku një burrë Por burime, bëjnë me dije se burri ka goditur me sëpatë gruan dhe vajzën e xhaxhait të tij.

Tronditet Vlora, burri qëllon me sëpatë nënë e bijë

Gazeta Express - 11.09.2019

Nje ngjarja e rende ka tronditur qytetit e Vlores, ndersa raportohet se nje burre ka qelluar me sepate dy familjaret e tij, vajzen e xhaxhait dhe nusen e xhaxhait.

E rëndë në Vlorë, burri godet me sëpatë një vajzë dhe një grua

Mapo - 11.09.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gumenicë të Vlorës këtë mbrëmje. Sipas raportimeve të para nga vendngjarja, një burrë ka goditur me sëpatë një grua dhe një vajzë me të cilat dyshohet se ka lidhje ...

E rëndë në Vlorë, burri godet me sëpatë të afërmet e tij. Dyshimet e para

BalkanWeb - 11.09.2019

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme qytetin e Vlorës. “BalkanWeb” mëson se një burrë ka goditur me sëpatë të afërmet e tij. Burime paraprake raportojnë se të plagosurat janë jashtë ...

Vlorë/ Djali qëllon me bishtin e sëpatës vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait

Botasot - 11.09.2019

Një person ka goditur me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait të tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gumenicë të Vlorës, ku nga informacionet paraprake mësohet vajza dhe gruaja, identiteti i të ...

Lajmi i fundit/ Burri godet me sëpatë vajzën dhe gruan në Vlorë

Mapo - 11.09.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Vlorë. Sipas raportimeve të para një burrë ka goditur me sëpatë gruan dhe vajzën e tij. Ende nuk dihen motivet që çuan në këtë akt kriminal.

LAJM I FUNDIT/ E rëndë në Vlorë, burri godet me sëpatë të afërmet e tij

Medial - 11.09.2019

VLORË Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme qytetin e Vlorës. “BalkanWeb” mëson se një burrë ka goditur me sëpatë të afërmet e tij, ndërsa ende nuk ka detaje për gjendjen e tyre ...

E RËNDË në Vlorë, babai godet me sëpatë vajzën e tij

Gazeta Express - 11.09.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Vlorës, ku babai ka goditur me sëpatë vajzën e tij. Policia sapo është njoftuar për ngjarjen dhe ka shkuar drejt fshatit Gumenicë.

E rëndë, burri godet me sëpatë gruan dhe vajzën

Durres Lajm - 11.09.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e fundit në fshatin Gumenicë të Vlorës. Babai ka goditur me sëpatë fillimisht vajzën dhe më pas gruan e tij. Nuk ka ende informacion mbi gjendjen e personave të ...

E rëndë! Vlonjati godet me sëpatë gruan dhe vajzën e tij

Java News - 11.09.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Gumenicë të Vlorës. Mësohet se një shtetas ka goditur me sëpatë bashkëshorten dhe vajzën e tij.

E rëndë në Vlorë: Babai godet me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten

Gazeta Tema - 11.09.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Gumenicë të Vlorës. Një burrë ka goditur me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten e tij. Nënë e bijë janë jashtë rrezikut për ...

E rëndë në Vlorë, burri godet me sëpatë të afërmet e tij. Dyshimet e para

Medial - 11.09.2019

VLORË Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme qytetin e Vlorës. “BalkanWeb” mëson se një burrë ka goditur me sëpatë të afërmet e tij. Burime paraprake raportojnë se të plagosurat janë ...

Horror në Vlorë, babai godet me sëpatë vajzën e tij

SOT - 11.09.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Vlorës, ku babai ka goditur me sëpatë vajzën e tij. Policia sapo është njoftuar për ngjarjen dhe ka shkuar drejt fshatit Gumenicë.