TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ermal Hoxha i propozon Rezartës për herë të dytë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.01.2019

Që kur Ermal Hoxha la qelinë dhe u kthye pranë familjes , këngëtarja Rezarta Shkurta nuk i kursen pamjet e lumtura të familjes së tyre. Por dicka e vecantë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, pasi Rezarta ...

Martohet sërish Rezarta Shkurta: I thashë PO

Lajmi.net - 12.01.2019

"I thashë PO", është përgjigja e Rezarta Shkurtës ndaj propozimit që ia bëri, bashkëshorti. Këngëtarja nga Shqipëria, Rezarta Shkurta duket se po martohet sërish me Ermal Hoxhën, shkruan lajmi.net.

FOTO/ Nipi i diktatorit Hoxha bën veprimin suprizues sapo del nga burgu

SOT - 12.01.2019

Nipi i diktatorit komunist, Ermal Hoxha pak kohë më parë ka lënë burgun, ku vuante dënimin si i përfshirë në dosjen e ‘Xibrakës’. Duket se jeta e Ermalin tashmë ka marrë një tjetër rrjedhë.

Rezarta Shkurta thotë “po” për të dytën herë: Në të mirë e në të keqe, gjithmonë pranë teje

Lajm - 12.01.2019

Në foto çifti duket më i dashuruar se kurrë dhe krahas saj Rezarta ka shkruar: “ I Said Yes…Per te dyten here edhe pas 15 vitesh bashke…Ne te mire e ne te keqe, gjithmone prane teje…,”-shkruan ...

Rezarta Shkurta thotë "po" për të dytën herë: Në të mirë e në të keqe, gjithmonë pranë teje

Gazeta Express - 12.01.2019

Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet së bashku me partnerin e saj Ermal ...

Martohet sërish Rezarta Shkurta: I thashë PO pas 15 vjetësh martesë

LajmiFundit - 12.01.2019

“I thashë PO”, kjo është përgjigja e Rezarta Shkurtës ndaj propozimit që ia bëri, bashkëshorti Ermal Hoxha. Këngëtarja nga Shqipëria, Rezarta Shkurta duket se po martohet sërish me Ermal Hoxhën.

Martohet sërish Rezarta Shkurta: I thashë PO

Botasot - 12.01.2019

"I thashë PO", është përgjigja e Rezarta Shkurtës ndaj propozimit që ia bëri, bashkëshorti. Këngëtarja nga Shqipëria, Rezarta Shkurta duket se po martohet sërish me Ermal Hoxhën.

Martohet sërish reja e Enver Hoxhës

Zeri - 12.01.2019

"I thashë PO", është përgjigja e Rezarta Shkurtës ndaj propozimit që ia bëri, bashkëshorti. Këngëtarja nga Shqipëria, Rezarta Shkurta duket se po martohet sërish me Ermal Hoxhën, shkruan lajmi.net.