TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bebe Rexha me lëvizje provokuese në koncertin e fundit, bën për vete publikun e saj

Telegrafi - 13.08.2019

Ajo di gjithmonë të dhurojë një performancë të lezetshme për fansat e saj. Bebe Rexha performoi së fundmi para mijëra fansave në festivalin muzikor Outside Lands në Golden Gate Park në San Francisko ...

8 raste ku Bebe Rexha tregoi të pasmet e hatashme

InfoKosova - 13.08.2019

Bebe Rexha interpretuesja e hitit “I got you” është një nga këngëtaret më të komentuara për trupin e saj të tonifikuar. Bebe madje jo rrallë herë poston foto dhe video ku të pasmët e saj duken ...

Rita i shkruan një koment të çuditshëm Bebe Rexhës

InfoKosova - 13.08.2019

Këngëtarja e shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, së bashkur me Duan, Ritën dhe Ava Max janë duke korrur suksese anë e mbanë botës, shkruan InfoKosova.

“Po plakesh”, Bebe Rexha hap sërish debat për paragjykimin e grave në industrinë e muzikës

Top Channel - 13.08.2019

Fotos ku shfaqet me të brendshme, Bebe Rexha i ka bashkëngjitur edhe një reagim që ka hapur sërish debat për paragjykimin e grave dhe vajzave në industrinë e muzikës.

Bebe Rexha reagon ashpër ndaj seksizmit të shefit të saj

BalkanWeb - 13.08.2019

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe më të guximshmet e rrafshit ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon të mbajë koncerte të njëpasnjëshme anembanë globit, ku po ...

Bebe Rexha pëson sulm gjatë koncertit

Lajmi.net - 13.08.2019

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të dashura jo vetëm për shqiptarët por edhe për publikun ndërkombëtar, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka kaluar momente të vështira gjatë koncertit të fundit në ...

Bebe Rexha e thotë sërish se do të bëhet partnere më e mirë në të tridhjetat

Telegrafi - 13.08.2019

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, po vazhdon të jetë një nga emrat më të pëlqyer në mbarë botën. Biondja tash e disa ditë ka nisur turneun e koncerteve bashkë me “Jonas ...

I thanë se është plakur për poza seksi, Bebe Rexha ka një mesazh për të gjithë

Durres Lajm - 13.08.2019

Në fund të këtij muaji, Bebe Rexha do të festojë 30-vjetorin e saj të lindjes dhe ka një përgjgjje epike për të gjithë ata që mund të mendojnë se ajo tashmë po plaket.

Pësoi sulm të astmës gjatë koncertit, Bebe Rexha nuk e ndal performancën

Botasot - 13.08.2019

Bebe Rexha po vazhdon të korr suksese në skenën e muzikës ndërkombëtare. 29 vjeçarja njihet për zërin unik, stilin e veçantë dhe guximin për të thyer tabu, ndërsa ajo në secilën perfroamcën jep ...

Bebe Rexha pëson sulm të astmës midis koncertit, por këngëtarja nuk ndalet së performuari

Telegrafi - 12.08.2019

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe më të guximshmet e rrafshit ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon të mbajë koncerte të njëpasnjëshme anembanë globit, ku po ...

I thonë se është plakur, Bebe Rexha ka një mesazh (Foto)

BalkanWeb - 12.08.2019

SHBA Bebe Rexha vazhdon luftën e saj kundër paragjykimeve pavend që bëjnë njerëzit dhe fotoja e radhës është kjo. Këngëtarja shqiptare ka dalë gjithmonë hapur në mbrojtje të të drejtave të grave dhe ...

Bebes i thonë “plakë”, kështu reagon ajo

Gazeta Express - 12.08.2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, së shpejti do t’i mbushë 30 vjetë. Kjo moshë në industrinë ku ajo punon cilësohet si moshë e shtyer. Por ky fakt duket se nuk e shqetëson Beben.

I thanë se është plakur, shpërthen Bebe Rexha, del me të brendshme dhe ia mbyll gojën të gjithëve (FOTO)

SOT - 12.08.2019

Bebe Rexha ka dhënë një mesazh të fuqishëm ditën e sotme me një postim në Instagram. Bebe postoi një foto me te brendshme dhe tregoi se së fundmi një shef ekzekutiv i kishte thënë se ajo po plakej ...

Bebe Rexha reagon ashpër ndaj seksizmit të shefit të saj: Nuk do të ndalem as pas moshës 30-vjeçare (FOTO)

Tetova Sot - 12.08.2019

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe më të guximshmet e rrafshit ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon të mbajë koncerte të njëpasnjëshme anembanë globit, ku po ...

Bebe Rexha reagon ashpër ndaj seksizmit të shefit të saj: Nuk do të ndalem as pas moshës 30-vjeçare

Telegrafi - 12.08.2019

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe më të guximshmet e rrafshit ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon të mbajë koncerte të njëpasnjëshme anembanë globit, ku po ...

Bebe Rexha do ju “Kallë”, shfaqë trupin në bikini !

InfoKosova - 12.08.2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha gjithmonë sjellë foto nga më të ndryshmet për ndjekësit e sajë në Instagram, shkruan InfoKosova. Kësaj rradhe Bebe Rexha nuk ka hezituar që të na e ...

“E shikova Bebe Rexhën duke dridhur të pasmet dhe u shërova nga depresioni”

Gazeta Express - 12.08.2019

Bebe Rexha ka marrë një kompliment të veçantë. Një përdoruese në Twitter, fanse e këngëtares Bebe Rexha, ka bërë një postim shumë interesant në profilin e saj në këtë rrjet social.

Rita Ora ka një koment mjaft interesant për Bebe Rexhën

Botasot - 13.08.2019

Bebe Rexha njihet si një nga këngëtaret më të njohura shqiptare në arenën ndërkombëtare, e cila së bashku me Rita Orën, Dua Lipën apo edhe Ava Max po korrin suksese në skenën muzikore botërore.

Ndodh edhe kjo: E shikova Bebe Rexhën duke bërë ‘twerk’ dhe u shërova nga depresioni

Tetova Sot - 12.08.2019

Bebe Rexha është një nga artistet më të pëlqyera jo vetëm brenda kufijve kombëtar por edhe në arenën ndërkombëtare, shkruan lajmi.net. Nuk është vetëm zëri i saj ajo çka bën për vete publikun, edhe ...

“Po plakesh”, Bebe Rexha hap sërish debat për paragjykimin e grave në muzikë

Botasot - 13.08.2019

Fotos ku shfaqet me të brendshme, Bebe Rexha i ka bashkëngjitur edhe një reagim që ka hapur sërish debat për paragjykimin e grave dhe vajzave në industrinë e muzikës.

Bebe Rexha poston foton vetëm në të brendshme për producentin i cili i ka thënë se nuk e ka moshën për të qenë ...

Gazeta Express - 13.08.2019

Bebe Rexha ka marrë përkrahjen e shumë yjeve botërore dhe fasave të saj gjithandej në rrjete sociale. Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka bërë bujë me një postim në Instagram.

Bebe Rexha pëson sulm të astmës midis koncertit, por këngëtarja nuk ndalet së performuari

Botasot - 12.08.2019

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe më të guximshmet e rrafshit ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon të mbajë koncerte të njëpasnjëshme anembanë globit, ku po ...

I thonë plakë, Bebe i përgjigjet në mënyrën e saj (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.08.2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha, së shpejti do t’i mbushë 30 vjetë. Kjo moshë në industrinë ku ajo punon cilësohet si moshë e shtyer. Por ky fakt duket se nuk e shqetëson Beben.

Pas kritikave që ia bëri, Bebe Rexha ndërron producentin?

Lajmi.net - 13.08.2019

Bebe Rexha dje kishte publikuar një fotografi në bikini dhe si shkrim kishte lënë edhe disa fjalë ‘thumbuese’ në drejtim të producentit të saj, shkruan lajmi.net.

Bebe Rexha reagon ashpër ndaj seksizmit të shefit të saj: Nuk do të ndalem as pas moshës 30-vjeçare

Botasot - 12.08.2019

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare dhe më të guximshmet e rrafshit ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon të mbajë koncerte të njëpasnjëshme anembanë globit, ku po ...

‘E pashë Bebe Rexhën duke dridhur të pasmet dhe u shërova nga depresioni’ (FOTO)

Tetova Sot - 12.08.2019

Bebe Rexha ka marrë një kompliment të veçantë. Një përdoruese në Twitter, fanse e këngëtares Bebe Rexha, ka bërë një postim shumë interesant në profilin e saj në këtë rrjet social.

Paragjykohet për fotot seksi nga mosha, Bebe Rexha: S’do ia mbath!

Mapo - 13.08.2019

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka treguar edhe njëherë se nuk preferon t’i nënshtrohet stereotipeve. Në një postim në rrjetin social “Instagram”, ku shihet me të brendshme të ...